Gönderen Konu: 18Agustos2019-4000graft(3200sac-800sakal)Hakan Tetik OFM AntalyaYas 42-DHI Kalem  (Okunma sayısı 8106 defa)

ahmetrts

• Hero Member
Hayırlı olsun bence ön çizgi abartılcak kadar kötü degil hatta sık çıkarsa gayet güzel durucaktır

huseyinyak

• Yeni üye
  • *
Merhaba herkese bugun 2. ayi bitirdim .. Sanirim dokulmelerin en cok oldugu en kotu donemden geciyorum . On hat haric ekilenlerin hemen hemen hepsi dokuldu . Derideki kirmizilik devam ediyor ki bu cok normal degil .bazi deri tiplerinde bu oluyormus 3 -6 aya kadar hatta bir seneye kadar . KIzariklik cok onemli degil umarim sac cikisina olumsuz etkisi olmaz .Gelecek ay fotolari daha yakin cekerim .

huseyinyak

• Yeni üye
  • *
On cizgi yapay gibi, hayirli olsun simdiden
BAnada bazen oyle geliyor ..isallah zaman gectikce toparlar..

huseyinyak

• Yeni üye
  • *
Hayırlı olsun bence ön çizgi abartılcak kadar kötü degil hatta sık çıkarsa gayet güzel durucaktır
Cok tesekkurler sanirim boyle moral veren cumlelere en ihtiyacim olan zamandan geciyorum :) isallah oyle olur .

Eddi.43

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Operasyon kac saat sürdü??

keanux

• Sr. Member
bence ön çizgi gayet güzel neden bu kadar bu ön çizgi eleştiri almış anlayamadım...

huseyinyak

• Yeni üye
  • *
3.Ay tamamlandi .

huseyinyak

• Yeni üye
  • *
Operasyon kac saat sürdü??
Iki gune bolduler ilk gun 6 saat ikinci gun 5 saat surdu

huseyinyak

• Yeni üye
  • *
bence ön çizgi gayet güzel neden bu kadar bu ön çizgi eleştiri almış anlayamadım...
sagolun zaman gectikce bana daha normal gelmeye basladi hatta ekilenler yeterli cikarsa gayet normal gorunus elde edecekmisim gibi geliyor

huseyinyak

• Yeni üye
  • *
4.ay

metinşç

• Jr. Member
  • **
  • Eslamer
Daha şimdiden çok güzel bir goruntu
  • Ekim Merkezi ismi Eslamer

unverm

• Hero Member
Hayirli olsun ekiminiz. Bence on çizgi güzel yapay duran bisey göremedim. Kisiden kisiye degisebilir tabi ama bence çok güzel görünüyor.

huseyinyak

• Yeni üye
  • *
Daha şimdiden çok güzel bir goruntu
sagolun

Muribab

• Hero Member
Daha süreç erken hayırlısını dilerim

Facebook Twitter Instagram