Gönderen Konu: 18Agustos2019-4000graft(3200sac-800sakal)Hakan Tetik OFM AntalyaYas 42-DHI Kalem  (Okunma sayısı 8103 defa)

huseyinyak

• Yeni üye
  • *
Ekiminiz hayırlı olsun Hakan Tetik in Esma Serkan Tetik ile bir bağlantısı var mı acaba?
tesekkur ederim .. sanmiyorum  bence soyadlari ayni sadece...

huseyinyak

• Yeni üye
  • *
kabukları temizlemissin hayırlısı olsun
sagol cok mesakkatli uzun surecli bir is oldugu belliydi zaten .. basa gelince insan daha ii anliyor

huseyinyak

• Yeni üye
  • *
Hasan  bey kendisi yapıyor saç ekimini size neden ekip yapti saç ekimini?
o on hatti cizdi gitti.. 6 saatlik operasyon surecinde 2-3 kontrole geldi kendisini toplam 5 dakika ya gordum ya gormedim..

huseyinyak

• Yeni üye
  • *
Okadar kötü degil ya dert etcek birsey yok. Sadece biraz yukarıya olsa daha iyi olurdu
moral de onemli  .. yazanlar ilk gunden arka arkaya olumsuz girisince acaba yol yakinken forumu kapatip ciksam mi diye bile dusundum :) ilk  olumlu yorum icin tesekkur ederim .. ben bu sac toplayacak kendini cirkin ordek yavrusu misali sonradan  guzel olacak umidi tasiyorum ...
« Son Düzenleme: 01 Eylül 2019, 05:56:27 Gönderen: huseyinyak »

sloocer

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
tesekkur ederim .. sanmiyorum  bence soyadlari ayni sadece...

Hakan bey Serkan beyin kardesi.

Don Vito Corleone

• Hero Member
  • kellerin morale ihtiyaci yoktur!
Sac ekim yapmadan önce  sana dedilermi  dr yapacak saç ekimini  sadece  gref yerleştirme   dr yardımcıları  yapacak?

huseyinyak

• Yeni üye
  • *
Sac ekim yapmadan önce  sana dedilermi  dr yapacak saç ekimini  sadece  gref yerleştirme   dr yardımcıları  yapacak?
demediler zaten gordugum kadari ile ekimi kendi yapan doktor sayisi cok az . benim ole bir beklentim yoktu . ama isinin basina biraz daha fazla durup ekibi ile ilgilenmesi daha iyi olurdu . dukkaninda durmayan esnaf gibi biraz..

Don Vito Corleone

• Hero Member
Ben görüştüm   bana dediler dr saç ekimi yapiyorlar  sadece greft yerleşimi  yardımcılar yapıyor

Don Vito Corleone

• Hero Member
Vaz geçtim  çok konuşuyorlar  boş  konuşuyorlar  çok konuşan  insanlara güvenmem  ticari agzi yani

huseyinyak

• Yeni üye
  • *
Vaz geçtim  çok konuşuyorlar  boş  konuşuyorlar  çok konuşan  insanlara güvenmem  ticari agzi yani
aynisi bana da olmustu ,daha once bu sitede one cikan 2 ekimcinin asistani cok fazla konusuyor diye vazgecmistim .. ama baktim bu ongorusme asistanlari genel olarak boyle bi tarz tutturmus. fazla takilmamak gerek deyip gozu karartip tercih yaptim.

Don Vito Corleone

• Hero Member
İnşallah  güzel sonuç alırsın

huseyinyak

• Yeni üye
  • *
İnşallah  güzel sonuç alırsın
isallah tesekkur ederim

huseyinyak

• Yeni üye
  • *
1. ay doldu.ekimden beri tras olmadim. 1 hafta oncesinde daha dolgun gozukurken . 1. ay sonunda uzadikca seyreklesmeye basladi . kizarikliklar normalde 1 . ay sonunda gidiyormus cogu kiside . ben de hala suruyor. sanirim tamamen gecmesi 1.2 ayi bulacak .. ozellikle isik altindaki sonuc pek memnun etmiyor simdilik . sok dokulme baslamadi .bakalim 2. ay sonunda ne olacak.
« Son Düzenleme: 19 Eylül 2019, 06:41:35 Gönderen: huseyinyak »

Eddi.43

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Sürec nasil ?? Fiyat bilgisi verebilirmisiniz?

Facebook Twitter Instagram