Gönderen Konu: 18Agustos2019-4000graft(3200sac-800sakal)Hakan Tetik OFM AntalyaYas 42-DHI Kalem  (Okunma sayısı 8100 defa)

huseyinyak

• Yeni üye
  • *
Hepinize Merhaba
Sac ekim oncesi bu siteyi kullanmistim tercihimde ,karar surecinde epey faydasi olmustu. Simdi ekim sonrasi asamalari paylasmak istiyorum.
Oncelikle ekim yapilan hastaneden memnun kaldigimi soylemek isterim .Temiz guzel bir hastane ,ciddi bir ortam. Ekimi 5 kisilik ekip gerceklestirdi.
Fiyat sorulmamasini rica ediyorum , internetten kolayca telefon numarasi bulup ,hastane ile iletisime gecip,fiyat alabilirsiniz.
Hepinize teker teker iyi sanslar dilerim. Umarim hepimiz bizi mutlu eden sonuclarla karsilasiriz.Sakallar arka tepe bolgesine kullanildi.Ekim islemi gunde 2000 olmak uzere 2 gune bolunerek yapildi.Ekim islemini doktor degil ekibi yapti.Ayrica ekim gunu PRP uygulandi . 1 ay sonra 2. PRP ekim paketinin icinde.

huseyinyak

• Yeni üye
  • *
resimler devam
KALEM TEKNIGI ile uygulama yapildi .

huseyinyak

• Yeni üye
  • *
ekim sonrasi 4.gun

huseyinyak

• Yeni üye
  • *
ilaclar. ekim yapali 10 gun oldu 2 gun sonra kabuktan temizlenmis. 12. gin fotolarini eklicem.

sloocer

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Hayırlı olsun .. ön çizginizin yanlarla birleşen yerleri daha yukarıda olmalı idi. Bu tip aşagı şekilde inen çizgiler doğallığı gölgeliyor.
Umarım güzel bir sonuç alır süreci in zahmetinin karşılığını alırsınız

huseyinyak

• Yeni üye
  • *

huseyinyak

• Yeni üye
  • *
Hayırlı olsun .. ön çizginizin yanlarla birleşen yerleri daha yukarıda olmalı idi. Bu tip aşagı şekilde inen çizgiler doğallığı gölgeliyor.
Umarım güzel bir sonuç alır süreci in zahmetinin karşılığını alırsınız
Sagolun . aslinda benim de aklima takiliyor o ayrinti . uzayinca saclarin yonu nasil olacak. nasil bi sac tarama ile dogalliga yaklasmaya calisicam . simdilik bilmiyorum.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Hayırlı olsun

Ön cizgi garip olmuş evet çok estetik bir çizgi değil ve fazla keskin bir hat umarım sonuçtan memnun kalırsın.
Global Moderator

huseyinyak

• Yeni üye
  • *
13.gun

huseyinyak

• Yeni üye
  • *
.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
kabukları temizlemissin hayırlısı olsun
Global Moderator

DieAnotherDay

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ön çizginiz daha oturaklı olabilirdi sanırım bu doktorun ekimle pek alakası yok ekip kurup girmiş bu işe neyse umarım sonuç güzel olur.

huseyinyak

• Yeni üye
  • *
Ön çizginiz daha oturaklı olabilirdi sanırım bu doktorun ekimle pek alakası yok ekip kurup girmiş bu işe neyse umarım sonuç güzel olur.
:)) sagolun isallah sac tarama stili ile biseyler daha dogal olur umidindeyim .. hatta cok iyi bir ekimciye bir duzeltme operasyonu ihtimallerini dusunmeye basladim .

Don Vito Corleone

• Hero Member
  • kellerin morale ihtiyaci yoktur!
Hasan  bey kendisi yapıyor saç ekimini size neden ekip yapti saç ekimini?

sloocer

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
:)) sagolun isallah sac tarama stili ile biseyler daha dogal olur umidindeyim .. hatta cok iyi bir ekimciye bir duzeltme operasyonu ihtimallerini dusunmeye basladim .

Okadar kötü degil ya dert etcek birsey yok. Sadece biraz yukarıya olsa daha iyi olurdu

Facebook Twitter Instagram