Gönderen Konu: Arenamed 5100 greft  (Okunma sayısı 19459 defa)

rmzn11

• Full Member
Ynt: Arenamed 5100 greft
« Yanıtla #46 : 30 Ağustos 2019, 16:01:22 »
Ekimin benimki ile aynı mantıkla yapılmış tabi benim acıklık fazla :D, senle aramızda 10 gün var avantajlısın beni takip edip kendini değerlendirebilirsin, inşallah güzel sonuç alırız, bu setten ben aldım 10 günden sonra kullanmamı soyledıler kullanıyorum suan, bakalım nasıl faydası olacak,

Forumunu takipte olacağım inşallah hepimiz güzel sonuclarımızı buradan paylaşmaya devam ederiz :)

rmzn11

• Full Member
« Yanıtla #47 : 30 Ağustos 2019, 17:50:02 »
Arkadaşlar 10. yani kabuk dökümü gününden sonra kesin olarak kullanmaya başlamalısın dediğiniz ne veya neler var paylaşırsanız sevinirim

DieAnotherDay

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #48 : 31 Ağustos 2019, 12:14:33 »
Bende bu vitamin setinin çok pahalı olduğunu biliyorum aranamed çok uzuza satıyormuş.

rmzn11

• Full Member
« Yanıtla #49 : 31 Ağustos 2019, 13:45:39 »
Bende bu vitamin setinin çok pahalı olduğunu biliyorum aranamed çok uzuza satıyormuş.

Önemli olan sağladığı yarar acaba fiyata eş değer mi :)

rmzn11

• Full Member
« Yanıtla #50 : 31 Ağustos 2019, 17:07:41 »
Herkese merhaba arkadaşlar 7.gün fotoğraflarını az önce çektim paylaşıyorum yorumlarınızı bekliyorum

rmzn11

• Full Member
« Yanıtla #51 : 31 Ağustos 2019, 17:09:03 »
7.gün

rmzn11

• Full Member
« Yanıtla #52 : 31 Ağustos 2019, 17:10:14 »
Dönor bölgesi için Bepantholu ince tabaka sürmemi söylediler

rmzn11

• Full Member
« Yanıtla #53 : 31 Ağustos 2019, 19:00:42 »
Yorumlarınızı bekliyorum dedim ama kimse henüz bir yorum yapmamış :)

persi_ali

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #54 : 31 Ağustos 2019, 19:11:42 »
Geçmiş olsun. Yorum ısrarınıza istinaden yazıyorum. Genelde moral bozmak istemedğim için yorum yapmıyorum. Son fotonuza gelince kuruluktan çatlaklar oluşmuş gibi (Çölde kuraklık olur ya o misal) . Size bir sprey vs verdiler mi arada sıkmanız için ? Bu çatlaklar bana normal gelmiyor bir arkadaş daha vardı asmedde ekmişti saçları çıkmamıştı "Gerçi onda kızarıklıklar da vardı kabuk dökümü sonrasında iltihaplı gibi!) Uzman değilim sadece amatörce yorum diyelim. bilenler de yorum yazsın ama bana normal gelmiyor. Siz bu beyaz çatlakları yine fotosunu doktorunuza bir gönderin normal mi değil mi size söylesin tekrar geçmiş olsun.
« Son Düzenleme: 31 Ağustos 2019, 19:17:54 Gönderen: persi_ali »

rmzn11

• Full Member
« Yanıtla #55 : 31 Ağustos 2019, 19:31:58 »
Geçmiş olsun. Yorum ısrarınıza istinaden yazıyorum. Genelde moral bozmak istemedğim için yorum yapmıyorum. Son fotonuza gelince kuruluktan çatlaklar oluşmuş gibi (Çölde kuraklık olur ya o misal) . Size bir sprey vs verdiler mi arada sıkmanız için ? Bu çatlaklar bana normal gelmiyor bir arkadaş daha vardı asmedde ekmişti saçları çıkmamıştı "Gerçi onda kızarıklıklar da vardı kabuk dökümü sonrasında iltihaplı gibi!) Uzman değilim sadece amatörce yorum diyelim. bilenler de yorum yazsın ama bana normal gelmiyor. Siz bu beyaz çatlakları yine fotosunu doktorunuza bir gönderin normal mi değil mi size söylesin tekrar geçmiş olsun.

Saolunn,Serkan beyin bir asistanıyla sürekli irtibat halindeyim her gün düzenli olarak verilen sprey losyonu başı kapliyacak bir şekilde sıkıp yarım saat bekledikten sonra ılık ve tazyiksiz su ile duruluyorum.Ön taraftaki çatlak gibi olan kısımları henüz ben sormadan normal olduğunu benimle paylaştılar.Herşeyin yolunda olduğunu söylüyorlar fotoğraflarımı attıktan sonra.Birde dönor bölgesi için bepanthol sürüyorum yavaş yavaş iyileşme aşamasında sanırım

persi_ali

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #56 : 31 Ağustos 2019, 19:36:14 »
Saolunn,Serkan beyin bir asistanıyla sürekli irtibat halindeyim her gün düzenli olarak verilen sprey losyonu başı kapliyacak bir şekilde sıkıp yarım saat bekledikten sonra ılık ve tazyiksiz su ile duruluyorum.Ön taraftaki çatlak gibi olan kısımları henüz ben sormadan normal olduğunu benimle paylaştılar.Herşeyin yolunda olduğunu söylüyorlar fotoğraflarımı attıktan sonra.Birde dönor bölgesi için bepanthol sürüyorum yavaş yavaş iyileşme aşamasında sanırım

Geçmiş olsun.

Harunnnn

• Sr. Member
« Yanıtla #57 : 31 Ağustos 2019, 21:58:03 »

Gelişim benden ii benim ön kısımda azda olsa nökröz vardı ama cok problem olmadı.. catlaklar herkezde oluyo ama dedigimi hemen ögren hintel hocadan kabukluyken 2 3 saatte bi nemlendirmek lazım die bi konu acılmıştı. Ön kısım cillop gibi duruyo greftleri fazla bekletmeden ektilerse bi problem yaşamazsın.. inşallah. Donör kısımda sıkıntı yaşarmısın yaşıcan ben yaşadım gectimi geciyo ama cok kısa kestimi uyuz eşşege dönersin cok kısadan kastım 1 yada 2 numara. Kafaya takma ben cok taktım vede deli gibi salladım sonramı ne oldu en baba doktorların ekimleri bile vasat oluyo onu gördüm ve dönör bölgem haric memnunum. Demem o ki takviyelerini al soguk suyla yıka kabuk dökümünden sonra propecia yı al kesin mossiyide al derim 

rmzn11

• Full Member
« Yanıtla #58 : 31 Ağustos 2019, 22:18:10 »
Gelişim benden ii benim ön kısımda azda olsa nökröz vardı ama cok problem olmadı.. catlaklar herkezde oluyo ama dedigimi hemen ögren hintel hocadan kabukluyken 2 3 saatte bi nemlendirmek lazım die bi konu acılmıştı. Ön kısım cillop gibi duruyo greftleri fazla bekletmeden ektilerse bi problem yaşamazsın.. inşallah. Donör kısımda sıkıntı yaşarmısın yaşıcan ben yaşadım gectimi geciyo ama cok kısa kestimi uyuz eşşege dönersin cok kısadan kastım 1 yada 2 numara. Kafaya takma ben cok taktım vede deli gibi salladım sonramı ne oldu en baba doktorların ekimleri bile vasat oluyo onu gördüm ve dönör bölgem haric memnunum. Demem o ki takviyelerini al soguk suyla yıka kabuk dökümünden sonra propecia yı al kesin mossiyide al derim

Tavsiyelerin için çok teşekkür ederim:) Çok şükür bir problem yaşamadım süreci evde geçirdiğim daha rahatım.Senin forumuna bakmıştım galiba dün idi bayağı sıkıntı yaptığını ama bunu kendin yaptığını gördüm yani açık konuşmak gerekirse.Ya işte insanın elinde olamıyo bazen kafasına taktığı bazı durumlar ben Adana da yaşıyorum burada nemden çok ne var :))

rmzn11

• Full Member
« Yanıtla #59 : 31 Ağustos 2019, 22:21:26 »

Mossiyi alacağım ama büyük bir ihtimalle 1 hafta sonra alıcam bugün tam 1 hafta oldu bu arada,propecia nın yan etkileri var mı sanki böyle birşey duydum gibi

Facebook Twitter Instagram