Gönderen Konu: İlhan Serdaroğlu 2000 greft saç ekimi 13 Temmuz 2016  (Okunma sayısı 28607 defa)

Cassiopeia

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: İlhan Serdaroğlu 2000 greft saç ekimi 13 Temmuz 2016
« Yanıtla #46 : 18 Aralık 2016, 14:32:17 »
Merhaba arkadaşlar bu gün 158gün olmuş. Fotoğrafların ikisini balkonda gün ışığında diğerlerini sarı ışık altında banyo da çektim. Eski halime bakarak epey memnunum diyebilirim fakat sağ şakak sola göre hala seyrekliğini korumakta 5. ayı bitirmişken, bu zamandan sonra çıkışlar olur mu bilemiyorum. Kontrole gittiğimde sağ şakağın seyrek kalmasını dile getireceğim. sayfama yazan arkadaşlar kusura bakmasın, foruma çok nadir giriyorum.
Verteks hocam ilhan serdaroğlu sadece donörden greft alımını yapıyor, diğer şeylere müdahil olmuyor. Kanal açımını muhammet adında yardımcısı yapıyor. (ismini yanlış hatırlamıyorsam şayet) kanal açımından sonra ekim işini muhammet ve diğer kadın asistan birlikte yapıyor. Şikayet konusuna gelirsek, bu forumda ilhan hoca ve ekibinden memnun olanlar da olmayanlar da mevcut. Üstünkörü eleştiriler ise serdaroğlu ekimi paylaşımları altında adet haline gelmiş..
« Son Düzenleme: 18 Aralık 2016, 14:56:12 Gönderen: Cassiopeia »

Cassiopeia

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #47 : 18 Aralık 2016, 14:34:47 »
Devamı..
« Son Düzenleme: 18 Aralık 2016, 14:38:11 Gönderen: Cassiopeia »

KaRa

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #48 : 18 Aralık 2016, 18:49:44 »
Ekimin hayırlı olsun gayette güzel gidiyor bence sürecin... kontrole gittiğinde İlhan hocanın değerlendirmesi ne yönde oluyor.

Cassiopeia

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #49 : 19 Aralık 2016, 10:06:15 »
Ekimin hayırlı olsun gayette güzel gidiyor bence sürecin... kontrole gittiğinde İlhan hocanın değerlendirmesi ne yönde oluyor.

Yorumunuz için teşekkir ederim. İlhan hocayla aylardır iribat halinde değilim, 6. Ayda kontrole gittiğimde bana gidişat hakkinda net birşeyler söyler sanıyorum. Yaptığı değerlendirmeyi ve yorumu sizinle paylaşırım.

Levent25

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #50 : 19 Aralık 2016, 11:45:24 »
Gayet doğal duruyor. Biraz da sıklaşırsa keyfinden yenmez.

Cassiopeia

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #51 : 19 Aralık 2016, 19:25:07 »
Gayet doğal duruyor. Biraz da sıklaşırsa keyfinden yenmez.

Yorumunuz için teşekkür ederim hocam. İnşallah giderek gerekli sıklığa ulaşır da çektiğimiz sıkıntılara değer..

slck34

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #52 : 20 Aralık 2016, 02:05:19 »
Kardesim cok iyi gidiyor umarim hersey gonlunce olur :) biraz daha sabir

criminalminds12

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #53 : 02 Ocak 2017, 21:04:20 »
Hocam çok iyi bir sonuç bence bu açıklık ve bu sayı ile güzel bir ekim olmuş. Bir gelişme oldu mu fotoğraf paylaşabilir misiniz acaba son durumla ilgili. Sevgiler.

Cassiopeia

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #54 : 19 Ocak 2017, 14:29:55 »
Hocam çok iyi bir sonuç bence bu açıklık ve bu sayı ile güzel bir ekim olmuş. Bir gelişme oldu mu fotoğraf paylaşabilir misiniz acaba son durumla ilgili. Sevgiler.
Kardesim cok iyi gidiyor umarim hersey gonlunce olur :) biraz daha sabir

Arkadaşlar çok sağolun güzel yorumlarınız için. Foruma yoğunluktan dolayı giremedim uzun zamandır, kusura bakmayın. Zaman çabuk geçiyor bugün 6 ay 6 gün olmuş. Artık çıkanlar çıktı bu saatten sonra gelişme.olacagini sanmiyorum. Ben şu halinden gayet memnunum,  sağ tarafta sanki az bi yogunluk farkı vardı ekimden dolayı bunu serdar hocaya bildirdim kontrole çağırdı. Eger görünür bir sorun varsa telagi edileceğini söyledi. Şimdilik durum bu arkadaşlar. Değerlendirmeyi sizlere bırakıyorum.
Not: -Fotoğraflar balkonda gün ışığında çekildi.
« Son Düzenleme: 19 Ocak 2017, 14:35:12 Gönderen: Cassiopeia »

Jokey35

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #55 : 19 Ocak 2017, 17:34:41 »
İlhan Serdaoğlu'nun bu yönüne hayranım. Adam mesleki etiğin gerektirdiği şeyi yapıyor. Hastasını memnun etmek için ikinci bir ekimi ücretsiz yapıyor, hatası varsa da kabul ediyor. Bu arada, sonuç gayet güzel dostum.
🏇🏇

kadiköy1

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #56 : 19 Ocak 2017, 17:43:35 »
sonucun 10 numara olmuş gerçekten. zaten küçük bir alana ekim yapılmış,başarısız olma ihtimali düşüktü. ilhan hoca gerçekten hasta ayırt etmeksizin sıkıntılı sonuçlarda hatasını kabul edip hemen 2.ekim için tarihi veriyor.en yakın örnek selo nickli arkadaşımızda.onun ön çizgi v.s çok iyiydi ama nekroz denilen şeyi yaşadı.sonuçta düzeltme ekimi yaptı hoca.bu gerçekten her doktorun yapacağı şey değil,kutlamak gerek. ilhan hoca sanırım ekimlerin çok kısmında bulunuyor,genelde çalışanlarına yaptırıyor ne kadar doğru bilemiyorum. ama ekimin yüzde 80 inde kendisi bulunsa (zekeriya kul gibi) bence kendisine inanılmaz rağbet olur.çünkü çok bilgili ve iyi bir cerrah.fiyat politikası da çok yüksek değil. yeri gelmişken Cassiopeia, hoca sizin ekimin ne kadarında bulundu acaba, tesekürler.

Roni

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #57 : 19 Ocak 2017, 23:50:08 »
Hayırlı olsun kardeşim sonuç çok güzel finansterid kullandin mi bu arada ?

Cassiopeia

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #58 : 20 Ocak 2017, 00:25:25 »
sonucun 10 numara olmuş gerçekten. zaten küçük bir alana ekim yapılmış,başarısız olma ihtimali düşüktü. ilhan hoca gerçekten hasta ayırt etmeksizin sıkıntılı sonuçlarda hatasını kabul edip hemen 2.ekim için tarihi veriyor.en yakın örnek selo nickli arkadaşımızda.onun ön çizgi v.s çok iyiydi ama nekroz denilen şeyi yaşadı.sonuçta düzeltme ekimi yaptı hoca.bu gerçekten her doktorun yapacağı şey değil,kutlamak gerek. ilhan hoca sanırım ekimlerin çok kısmında bulunuyor,genelde çalışanlarına yaptırıyor ne kadar doğru bilemiyorum. ama ekimin yüzde 80 inde kendisi bulunsa (zekeriya kul gibi) bence kendisine inanılmaz rağbet olur.çünkü çok bilgili ve iyi bir cerrah.fiyat politikası da çok yüksek değil. yeri gelmişken Cassiopeia, hoca sizin ekimin ne kadarında bulundu acaba, tesekürler.
İlhan Serdaoğlu'nun bu yönüne hayranım. Adam mesleki etiğin gerektirdiği şeyi yapıyor. Hastasını memnun etmek için ikinci bir ekimi ücretsiz yapıyor, hatası varsa da kabul ediyor. Bu arada, sonuç gayet güzel dostum.
Hayırlı olsun kardeşim sonuç çok güzel finansterid kullandin mi bu arada ?

Tüm değerli yorumlarınız için teşekkür ederim. kadiköy1, ilhan hoca operasyonun greft alma ve toplama bölümünde bulundu sadece. Greftleri alırken asistanı bi yandan topluyordu. Ekimin kanal açımı ve ekimi sırasında pek bulunduğunu söyleyemem ara sıra odaya girip durumu kontrol edip çıktı. Operasyonun diğer aşamalarında da bulunsa daha iyi olur bence de. Ama şu var ki jokey35'in de dediği gibi kendilerinden kaynaklı her ne olursa olsun arkalarında duruyorlar, bu güzel birşey. Akf hocam sizin sorunuza gelince, finansterid kullanmadım. Hala kullanmaya devam ettiğim xpecia tablet ve biotin var.

KaRa

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #59 : 28 Ocak 2017, 16:18:17 »
6.ayda olay bitmiş ki gelişmenin 1 yılı sürdüğünü düşünürsek 10 numara olmuş hayırlı uğurlu olsun

Facebook Twitter Instagram