Gönderen Konu: 31 Agustos-1 Eylul Zekeriya Kul 2950 greft  (Okunma sayısı 23673 defa)

baldman

• Hero Member
Ynt: 31 Agustos-1 Eylul Zekeriya Kul 2950 greft
« Yanıtla #60 : 12 Şubat 2023, 23:47:07 »
Sonuç seyrek olursa hatta çok sık olmazsa diyelim ancak o zaman kamuflaj ekimi olur ,heprotar haklı .bu yüzden bahsettiğin alanlara ekim yaptırmadan önce on kere düşün sandığın kadar kolay bir bölge değil .burda tr de en iyiler listesindeki ekimciler bile böyle bir durumda hem sık hemde doğal bir sonuç çoğu ekimde ortaya çıkaramıyorlar.

heprotar

• Sr. Member
« Yanıtla #61 : 13 Şubat 2023, 00:11:59 »
benim uslübum kötü ama seninde anlama kıtlığın var heralde .doğallık sorunu var demedim bir tık kötü dedim .daha net anlaman için şöyle diyeyim .saç çıkartma yüzdesi 5 yıldız ama doğallık 4 yıldız  gibi düşün .ayrıca saç çıkartmada doğallığı senin durumunda olan birisi için yüzde 90 etkili olur .tel tel saç çıktıktan sonra doğallık olsa ne olur olmasa ne olur.

bikkembergs

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #62 : 13 Şubat 2023, 21:29:51 »
Arastirmalara devam ediyorum bakalim.

Zekeriya Hocayla da gorusecegim. Dogan Turana fotograflari gonderdim, geri donmediler henuz. Koray Hocayi listeden sildim.

Serkan Aygin merkeziyle gorustum, Ekim/Kaism gibi dusunuyorum ekimi diyince, Haziran gibi tekrar ulasin dediler.

LİGHTNİNG

• Sr. Member
« Yanıtla #63 : 13 Şubat 2023, 22:13:45 »
Arastirmalara devam ediyorum bakalim.

Zekeriya Hocayla da gorusecegim. Dogan Turana fotograflari gonderdim, geri donmediler henuz. Koray Hocayi listeden sildim.

Serkan Aygin merkeziyle gorustum, Ekim/Kaism gibi dusunuyorum ekimi diyince, Haziran gibi tekrar ulasin dediler.

Zekeriya hocayi onermiyorum basit bir şakak ekimini elini yüzüne bulaştırmış forumda konusu var.

bikkembergs

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #64 : 14 Şubat 2023, 13:47:10 »
Ben biraz da berber olayi gibi bakiyorum. Bir kere gittik, kotu olmayan bir sonuc aldim.

Zekeriya Hoca'nin ektigi cikiyor yine. en azindan orda bir surpriz olmuyor. Ama ben temple bolgesi de istedigim icin, Zekeriya hoca'da ben oyle bir ekim gormedim. Serkan Aygin, Asumanin cokca ornekleri var.

Iyice bir analiz edecegim su olayi. Sizn tercihiniz neresi olurdu?

3 bin Eurodan fazla para vermek istemiyorum bu ise, oyle olunca Muttelalip, HLC, Pekiner eleniyor.

Beygirbey

• Sr. Member
« Yanıtla #65 : 14 Şubat 2023, 14:05:38 »
Ben biraz da berber olayi gibi bakiyorum. Bir kere gittik, kotu olmayan bir sonuc aldim.

Zekeriya Hoca'nin ektigi cikiyor yine. en azindan orda bir surpriz olmuyor. Ama ben temple bolgesi de istedigim icin, Zekeriya hoca'da ben oyle bir ekim gormedim. Serkan Aygin, Asumanin cokca ornekleri var.

Iyice bir analiz edecegim su olayi. Sizn tercihiniz neresi olurdu?

3 bin Eurodan fazla para vermek istemiyorum bu ise, oyle olunca Muttelalip, HLC, Pekiner eleniyor.

Yani burada yonlendirmede biraz vebal alma riski de var. Sen baya spesifik bir arayış içerisindesin. Ben Serkan Aygın’da ekim yaptırdım. Temple çok çekincelerim vardı ama biraz forumdaki geri bildirimler, biraz Serkan Hoca’nın kendisi yaparız dediğinde güvendim. Sonucu göreceğiz, ağır bir temple ekimi olmadı inşallah güzel olur. Sonuctan memnun kalırsam ileride ancak Koray Erdoğan’ı düşünürdüm kendi kliniğim dışında.

Yakın tarihlerde imkan olursa bir TR seyahati planlayıp birebir görüş bence kliniklerle. Ama senin de gördüğün gibi baya ileri tarihlere randevu veriyorlar (Serkan Aygın). Bence ekim düşündüğün tarihten bağımsız olarak gidip görüşülebilir ilgilendiğin yerlerle zira forum ve sonuçlar her zaman burada.
Serkan Aygın Saç Ekimim:
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=30196.0

Ersin Bey'in ekibi
4.300 Greft (DHI & Sapphire FUE) ilk ekim
2.000 Greft (DHI) ücretsiz revizyon

Takviyeler: Minox., Topikal Fin, Priorin Intense, Biotin, Omega-3, PRP (4 seans), Mezo (10 seans)

bikkembergs

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #66 : 14 Şubat 2023, 14:24:31 »
Yani burada yonlendirmede biraz vebal alma riski de var. Sen baya spesifik bir arayış içerisindesin. Ben Serkan Aygın’da ekim yaptırdım. Temple çok çekincelerim vardı ama biraz forumdaki geri bildirimler, biraz Serkan Hoca’nın kendisi yaparız dediğinde güvendim. Sonucu göreceğiz, ağır bir temple ekimi olmadı inşallah güzel olur. Sonuctan memnun kalırsam ileride ancak Koray Erdoğan’ı düşünürdüm kendi kliniğim dışında.

Yakın tarihlerde imkan olursa bir TR seyahati planlayıp birebir görüş bence kliniklerle. Ama senin de gördüğün gibi baya ileri tarihlere randevu veriyorlar (Serkan Aygın). Bence ekim düşündüğün tarihten bağımsız olarak gidip görüşülebilir ilgilendiğin yerlerle zira forum ve sonuçlar her zaman burada.

Evet baya mantikli. Cuma-Cmt ne randevulari ayarlayip, gorusmek lazim tek tek.

En son bu isi detayli arastirdgimda(2016), HLC, ASMED, ARMAMED(Erkan Demirsoy), ZekeriyaKul, MuttalipKeser revactaydi. Hemen arkasindan Sibel Ulusan

Simdi bakiyorum, market biraz daha degismis. Ozellikle youtube ve reddit de bakinca, cok cok farkli isimler goruyorum. Haliyle kafa karisiyor.

Muribab

• Hero Member
« Yanıtla #67 : 14 Şubat 2023, 15:28:47 »
bikkembergs Temple asmed tek geçerim

bikkembergs

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #68 : 15 Şubat 2023, 15:38:27 »
Bi Asmed le gorusecegim.

Asmed ucret olarakda uygun duruyor sanirim 1.9 Euro ve kuru 12 tl den aliorlar.

2bin kokluk bir ekim yaklasik 2300 euro yapiyorki gorece gayet uygun.

Facebook Twitter Instagram