Gönderen Konu: BOGAZİCİ SACEKİMİ (Estethicaİncirli) İsmayilbeyin ekibi3500greft BASARISIZ EKİM  (Okunma sayısı 82019 defa)

beyoglubeyi

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Bir dhi ekimi mevcut saca vermeden siklastirma yaparak yogunluk kazandirildim saclarin yon durumuda kamufle edilebilir
  yine para yine zaman yine sabır ve hayaller hayeller 😊😊

Martineden1903

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Haklisin hocam isin o kismi da oyle birde duzgun yazabilseymisim t9 un azizligine ugramisim ama siz beni anlamissinizn😂

beyoglubeyi

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Haklisin hocam isin o kismi da oyle birde duzgun yazabilseymisim t9 un azizligine ugramisim ama siz beni anlamissinizn😂
Aynen oyle guzel kardesim 😊

beyoglubeyi

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Evet 18 ay doldu .Artık bisey gelismiyecek sac ekimi olarak memnun degilim diye bilirim ekilen bazi yerler cikmadi .Bazı yerlerde ciddi sac ekimi yön sorunu var saclar sadece soldan saga taranıyor.Sac ekim den sonra verilen ilacları 1 yıl kullandım.ilaclari kulanırken saclar ciddi hacim kazandı .Ama ilacları birakinca saclar bildigin söndü.Telefonla bir cok kez aradim acmadilar ve whatsup donmediler resimler ortada.Bana söz verdikleri restore ekimi yapmadılar.Orta ve tepede ekilen bircok sac cimadi malesef.Hep sayfamda benim ekimim bakıp yapmayin butun ekimlere bakin dedim. 1. Resim golgede 2. Resim pencere kenarı flaslı .2 side aynı gun cekildi
« Son Düzenleme: 19 Haziran 2017, 00:57:19 Gönderen: beyoglubeyi »

Alice66

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
fark yaratılamamış başarısız ama donörün vardır senin saç telinde kalın daha iyi yapacak bu saçı coşturacak  yerler var.şikayet bölümüne yazabilirsin ..sonucu fotoyla https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=2105.0

beyoglubeyi

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Tek tesellim dönür iyibdurumda bazı merkezler gibi uyuz essek gibi degil donür bolgem.Şikayet bolumune en yakin zamanda yazcam.

Alice66

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
saçın kaliteli hocam senin ..ikinci ekimde kendini iyi bir doktora emanet et  baride şu kalın tellerin bonusa bir döndürsün kafanı.hakkını versin o kalın tellerin doktor
« Son Düzenleme: 19 Haziran 2017, 00:16:52 Gönderen: ruhi mücerret »

secret115

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
Aynen şikayet bölümüne bildirip diğer arkadaşlarıda bilgilendirirseniz çok hoş olur.
Abi senin tek yapman gereken bundan sonra, toparlanıp  kendini sihirli parmaklara teslim etmen.tahmin edebiliyorum çok sıkıldın  ekim sonrası süreçte. Ama yapacak birşey yok iyiki dönor yalan olmamış bu da güzel birşey.

O telefonuna cevap vermeyen şuursuzlar , bunlar gibiler  artık tası tarağı toplayıp gitsinler .
Suistimal edilmeye en musait yer insanın zaaflarıdır.

sloocer

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Evet 18 ay doldu .Artık bisey gelismiyecek sac ekimi olarak memnun degilim diye bilirim ekilen bazi yerler cikmadi .Bazı yerlerde ciddi sac ekimi yön sorunu var saclar sadece soldan saga taranıyor.Sac ekim den sonra verilen ilacları 1 yıl kullandım.ilaclari kulanırken saclar ciddi hacim kazandı .Ama ilacları birakinca saclar bildigin söndü.Telefonla bir cok kez aradim acmadilar ve whatsup donmediler resimler ortada.Bana söz verdikleri restore ekimi yapmadılar.Orta ve tepede ekilen bircok sac cimadi malesef.Hep sayfamda benim ekimim bakıp yapmayin butun ekimlere bakin dedim. 1. Resim golgede 2. Resim pencere kenarı flaslı

-revizyon yaparız dediler yapmadılar,
-telefonlara bakmadılar, ilgisiz ve güvensizler
-Ekim öncesi bahsettikleri sonuc nerdeeee , elde ettiğin sonuc nerde..
Şikayetçi ol, ilgili konu başlığı var zaten hali hazırda. Paylaş , paylaş ki senin gibi birileri de üzülmesin...

Ama vellakin  3500 greft ekim, açıklık çok.... 18 ay boyunca kendi saçlarından da kayıplar olmustur mutlaka...bunları gözönüne al,Önünde bilgisayar var aç bak 3500 greft Ekim örneklerine ... bana kalırsa senin ekimin çıkışlar anlamında başarısına not verecek olursak 7/10. (10/10 koray hocanın sonuçlarını referans aldığımızı varsayıyorum)
En büyük sorunumuz beklentilerimiz bence...  sonuç nasıl olsaydı siz mutlu olurdunuz? Önce bu soruya cevap bulmak lazım... varsa kafanızdaki sonuca yakın bir fotoğraf paylaşırsanız sevinirim.
Bana kalırsa sizin kellik sorununuz zaten 3500 greft ile sonlanacak bir sorun degil di.
Dip not: ekimcinin ilgisizliği, çıkış yönleri, telefonlara cevap vermiyor olması, Ekim öncesi yalan vaadleri BUnlardan bahsetmiyorum Bunlar tamamen şikayet konusu. Ama çıkışlar konusunda bence çok kayıbınız YÖK)
Tamamen şahsi fikrimdşr.

beyoglubeyi

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
saçın kaliteli hocam senin ..ikinci ekimde kendini iyi bir doktora emanet et  baride şu kalın tellerin bonusa bir döndürsün kafanı.hakkını versin o kalın tellerin doktor
Giden zamanamı grefleremi yoksa paramımi yanayım 😊

beyoglubeyi

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Aynen şikayet bölümüne bildirip diğer arkadaşlarıda bilgilendirirseniz çok hoş olur.
Abi senin tek yapman gereken bundan sonra, toparlanıp  kendini sihirli parmaklara teslim etmen.tahmin edebiliyorum çok sıkıldın  ekim sonrası süreçte. Ama yapacak birşey yok iyiki dönor yalan olmamış bu da güzel birşey.

O telefonuna cevap vermeyen şuursuzlar , bunlar gibiler  artık tası tarağı toplayıp gitsinler .
.aynen

Alice66

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
 daha kötüsü de olabilirdi donörün bitmiş ince telli vs olsaydı en azından düzeltme  hatta saç kalitenle bonus olma şansın var ..ama risk almayacaksın yüzdeli bir hocaya gitmelisin bence,,boğaziçi bu ilgisizliğini müşteri kaybıyla öder zaten, ama sana en azından para iadesi yapmaları lazım..şikayete yazki okurlarsa biraz çeki düzen verirler kendilerine

beyoglubeyi

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Evet 18 ay doldu .Artık bisey gelismiyecek sac ekimi olarak memnun degilim diye bilirim ekilen bazi yerler cikmadi .Bazı yerlerde ciddi sac ekimi yön sorunu var saclar sadece soldan saga taranıyor.Sac ekim den sonra verilen ilacları 1 yıl kullandım.ilaclari kulanırken saclar ciddi hacim kazandı .Ama ilacları birakinca saclar bildigin söndü.Telefonla bir cok kez aradim acmadilar ve whatsup donmediler resimler ortada.Bana söz verdikleri restore ekimi yapmadılar.Orta ve tepede ekilen bircok sac cimadi malesef.Hep sayfamda benim ekimim bakıp yapmayin butun ekimlere bakin dedim. 1. Resim golgede 2. Resim pencere kenarı flaslı

-revizyon yaparız dediler yapmadılar,
-telefonlara bakmadılar, ilgisiz ve güvensizler
-Ekim öncesi bahsettikleri sonuc nerdeeee , elde ettiğin sonuc nerde..
Şikayetçi ol, ilgili konu başlığı var zaten hali hazırda. Paylaş , paylaş ki senin gibi birileri de üzülmesin...

Ama vellakin  3500 greft ekim, açıklık çok.... 18 ay boyunca kendi saçlarından da kayıplar olmustur mutlaka...bunları gözönüne al,Önünde bilgisayar var aç bak 3500 greft Ekim örneklerine ... bana kalırsa senin ekimin çıkışlar anlamında başarısına not verecek olursak 7/10. (10/10 koray hocanın sonuçlarını referans aldığımızı varsayıyorum)
En büyük sorunumuz beklentilerimiz bence...  sonuç nasıl olsaydı siz mutlu olurdunuz? Önce bu soruya cevap bulmak lazım... varsa kafanızdaki sonuca yakın bir fotoğraf paylaşırsanız sevinirim.
Bana kalırsa sizin kellik sorununuz zaten 3500 greft ile sonlanacak bir sorun degil di.
Dip not: ekimcinin ilgisizliği, çıkış yönleri, telefonlara cevap vermiyor olması, Ekim öncesi yalan vaadleri BUnlardan bahsetmiyorum Bunlar tamamen şikayet konusu. Ama çıkışlar konusunda bence çok kayıbınız YÖK)
Tamamen şahsi fikrimdşr.
sloocer dedikleri hic bir vati yerine getirmediler bide telefondanda ulasamiyorum.benim beklentim cebime parami koydum gittim ben anlamam 3bin greft 5 bingreft 😁 kafayada nekadar kapatacaksa ona gore parayi veririm doktora ( bu arada bizim eikimci doktor degilmis sonradan ogrendim .Sitelerinde bir doktor resmi var adami hic gormedim ekimde ) Ben paramı verdim sonuc ortada.Ekerken ben planlamadim operasyonları 😊 foto konussun artik 😊 1. Foto ekimden once 2. Foto ekimden sonra tepeden.son koray hocaya gore benim ekim  10 / 5 bana gore koray hocaya param yetseydi o 3500 grefle bi kafayi guzel doldururdu koray hocaya burdan saygilar 😊 .Ha bu arada bircok ekim merkezi greft sayisini salliyor bende dahil cevremde 4 kisi farkli yerlerde ektirdik oyle 3 bin greft 3bin greft degil emin olun.Ekim merkezine notum ilgi 0 memnuniyet 0 alaka 0 soz verip tutmama 0 cikan sac 10 ustunden 4 donuru mahfedemedikleri icin 10 ustunden 5 . Para sabir verdim her turlu puanlarim kendi ekimimi 😊😊
« Son Düzenleme: 19 Haziran 2017, 01:01:47 Gönderen: beyoglubeyi »

beyoglubeyi

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
daha kötüsü de olabilirdi donörün bitmiş ince telli vs olsaydı en azından düzeltme  hatta saç kalitenle bonus olma şansın var ..ama risk almayacaksın yüzdeli bir hocaya gitmelisin bence,,boğaziçi bu ilgisizliğini müşteri kaybıyla öder zaten, ama sana en azından para iadesi yapmaları lazım..şikayete yazki okurlarsa biraz çeki düzen verirler kendilerine
Guzel kardesim 20 kere aramisim adamlaro yazmisim adamlar donmuyor salliyor.su an bu ekim merkezinin bir kac yerde sikayetleri var zaten .Forumlarda sac sonucu olan galba tek kisi benim bende bu sayfadan ekimiden memnun degilim diyorum ☹ Millet gorsun yaptiklari ekimi.

Facebook Twitter Instagram