Gönderen Konu: BOGAZİCİ SACEKİMİ (Estethicaİncirli) İsmayilbeyin ekibi3500greft BASARISIZ EKİM  (Okunma sayısı 82050 defa)

beyoglubeyi

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Usturadan sonra bi ayı doldurduk .😊 saclar yavas yavas cikmaya devam 😊.Millet laf etmesin  diye hep ayni renk yastikta fotograf cekiyoruz 😊😊😊😊

sloocer

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Kısa güzel abi.. takıl böyle gitsin..

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
kafanızı kazıttıktan sonra saçlarınız daha bır canlı geldi gözüme sanırım kalınlastı.. siz ne düşünüyorsunuz ?
Global Moderator

beyoglubeyi

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
  sloocer kardesim su altan gelen saclsrda uzasin kisa kestircem sacları.😉

sloocer

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları

Abi 2 senedir alttan geliyor anlamadım nasıl bir ekimdir:) gel gel bitmedi:)

Fue Surgeon

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Şu kadar saçım olsa daha ne isterim kısacık kesince bile kapatıyor kafayı süper be süper.

beyoglubeyi

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
kafanızı kazıttıktan sonra saçlarınız daha bır canlı geldi gözüme sanırım kalınlastı.. siz ne düşünüyorsunuz ?
Aynen senin gibi dusinuyorum hintell kardesim ama bir kere usturaya vurmak kafi 2. ye gerek olmadigini bir cok insan uyardı.
« Son Düzenleme: 11 Nisan 2017, 12:54:49 Gönderen: beyoglubeyi »

beyoglubeyi

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları

sloocer kardesim sende geliyon gidiyon benle egleniyon 😂😂😂 ALLAH nesemizi eksik etmesin.Sende biliyorsin benim saclar 11 ayda cikmaya basladi.simdi 14 ayi yeni bitiriyorum  bu nasil 2 sene ederki 😂😂😂

sloocer

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları

sloocer kardesim sende geliyon gidiyon benle egleniyon 😂😂😂 ALLAH nesemizi eksik etmesin.Sende biliyorsin benim saclar 11 ayda cikmaya basladi.simdi 14 ayi yeni bitiriyorum  bu nasil 2 sene ederki 😂😂😂

Dediğin gibi maksat eğlenmek. Birileri okuyup gülümsüyor ise ne ala...biliyorum abi sıkı takipteyim ekimini.

beyoglubeyi

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Şu kadar saçım olsa daha ne isterim kısacık kesince bile kapatıyor kafayı süper be süper.
  Aslında uzatınca iyiydi ama saclar ince ve bazı yerler ekildihi halde cıkmamisti.Usturaya vurunca baya canlandı 😊

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Aynen senin gibi dusinuyorum hintell kardesim ama bir kere usturaya vurmak kafi 2. ye gerek olmadigini bir cok insan uyardı.
Takip ediyorum Tüm ekimleri siz zor bir süreç geçirdiniz ekımınız daha başarılı olabilirdi suan ki sonucunuza göre çok başarılı bir ekim diyemem ama en azından suan siz mutlusunuz önemli olanda bu.
Global Moderator

beyoglubeyi

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Takip ediyorum Tüm ekimleri siz zor bir süreç geçirdiniz ekımınız daha başarılı olabilirdi suan ki sonucunuza göre çok başarılı bir ekim diyemem ama en azından suan siz mutlusunuz önemli olanda bu.
cikmisi budur ince telli ve bazi yerlerde sorun vardi

Atakan Demir

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Guzel  gorunuyor  daha  ne   olsun?

beyoglubeyi

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Guzel  gorunuyor  daha  ne   olsun?
aslında dikkatli bakarsan atakan kardesim on tarafta cikmayan bosluklu yerler var ekildigi halde.Aynisi or ta ve tepe bölgesinde de vardı diger sayfalarda fotograflarda mevcut.Zaten 11 ayda cikmaya basladı saclar derdimiz yok ama temenimiz ekilenlerin cikması 😊
« Son Düzenleme: 12 Nisan 2017, 19:56:32 Gönderen: beyoglubeyi »

Facebook Twitter Instagram