Gönderen Konu: BOGAZİCİ SACEKİMİ (Estethicaİncirli) İsmayilbeyin ekibi3500greft BASARISIZ EKİM  (Okunma sayısı 82044 defa)

beyoglubeyi

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Bu gun eczaneye gittim boitin almaya fiyat kalite ve adet olarak hp biotin 10 mlg sectim. Daha önce hp biotin kullananlar yorum yazarsa sevinirim. 😊
kardesim ben hp biotin kullandim 7 adet kaldi onuda kullanip veya kullanmam bugun yarin solgar alacagim hp bu kadar kotu olamaz saca hic bir faydasi yok 10 mg kullaniyorum proscar da kullaniyorum su 3 4 ay icinde saclarim bitik dokulme hat safada cansizlik desen oyle hacim hic kalmadı sacta kafama yapisiyor resmen proscari birakacagim daha oncede medobiohtin kullanmistim fena degildi saclarim.proscari birakip solgar biotine devam sadece oyle saclar daha gür gozukuyor
ben aldım bile gec kaldık. Yarisini  kirip iciyorum

beyoglubeyi

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Bakalım hocam aciklik fazla bebim gozumde ama donerim cok iyi olduğu soyleniyor tepe bolgelerim tam kel degil ama seyrek iste z.kul 3 bin greft dedi k.erdogan 4 bin arena 5500 ilhan hoca 4 bin greft dedi simdi arastirma icindeyim k.erdogan imkansiz ucret nedeni ile elemek zorunda kaldim simdilik arastiriyorum.z.kul listebin basinda ama bakalim
  Ben sac ekimi yaptirdikdan sonra bu siteyle tanistim  ilhaan hocaya bir arkadasim gitti ekilen yerde kucuk bir yer cikmamis ilhan hoca ucretsiz restore edeyim demis.Gerci benim ektirdigim yerde ekerken bir sorun olursa ucretsiz restore edelim dedi ama ne aradılar ne sordular 😂😂😂.Restore etdesem baslayacak hazır ameliyata girmisken 2. Ekiminizi indirimli yapalım fakan derken bidaha para ve 1 yıl daha bekle.Arenaysa yuksek sayıda ekiyor. Galba 5 bin greft  5 bin yada 6 bin lira ortalama ama ekimi ekip yapiyormus.Dr kulsa zaten tartismiyorum fiyat ve performans olarak cok iyi ama bana enaz 12 yada 14 binlira cekecek  okadar param yoktu.Sonuc nekadar kofte okadar para 😊😊😊😊
« Son Düzenleme: 22 Şubat 2017, 13:15:27 Gönderen: beyoglubeyi »

beyoglubeyi

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Evet arkadaslar 12 ay dolduktan sonra sacları usturaya vurcam demistim.Kafayı kazıttık fotograflar 7 gunluk iyikide kazıtmisım sac diplerindeki kucuk saclar atak yaptı.Bu ay 3 kere sacı 0 vurcam.Bir yandanda biotin takviyesine basladık.Fotografta 3 lu 4 lu greftlerin arasında kum gibi kucuk saclar gozukuyor.Gerci biraz flasin azizligine geldik tam olarak benim gordugum gibi cekmeye calistim.Oldugu kadar fotografları koyuyorum .
« Son Düzenleme: 25 Şubat 2017, 15:14:27 Gönderen: beyoglubeyi »

kadiköy1

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Valla gerçekten minik saç çıkışları olmuş. insallah onlarda uzamaya başlar. öyle olursa daha sık olacak. ilk kez ekim yapan birinin saçlarını kazıttığını gördüm. cesaret istiyor :) size bu konuda bir öneri mi geldi yoksa tamamen kendi düşünceniz mi, son olarak dönor ne durumda, ne kadar iz kaldı merak ettim.

Atakan Demir

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Saci  usduraya   vurmanin  saca  hic bir  hayri yok  hatda  zarari  var. Duyu organimiz   beyine  sinyal  gondererek  bu Adam  sac  isdemiyor  diye  haber  veriyor. Beyinde  sac koklerine  daha  az kan  gonderiyor.  Bunu  Alman Cilt  Dokdurlari  soyluyor.  Surekli sacini  kazitan  insanlarin  sacinin  cogu   bir  daha  cikmazmis.

beyoglubeyi

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Valla gerçekten minik saç çıkışları olmuş. insallah onlarda uzamaya başlar. öyle olursa daha sık olacak. ilk kez ekim yapan birinin saçlarını kazıttığını gördüm. cesaret istiyor :) size bu konuda bir öneri mi geldi yoksa tamamen kendi düşünceniz mi, son olarak dönor ne durumda, ne kadar iz kaldı merak ettim.
slm kadikoy ben cevremde sac ektiren bircok insanda  12 aydan sonra saclari bir kac kez kazitmis ve cok gur cikti diye duydum .Bende yaptim

beyoglubeyi

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Biz nefes alip verirken tedirginiz abi ceza kesmis saclara :) masallah
ceza degil son care diyelim hem konuya bakin benim saclar 11 aydan sonra cikti

beyoglubeyi

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Saci  usduraya   vurmanin  saca  hic bir  hayri yok  hatda  zarari  var. Duyu organimiz   beyine  sinyal  gondererek  bu Adam  sac  isdemiyor  diye  haber  veriyor. Beyinde  sac koklerine  daha  az kan  gonderiyor.  Bunu  Alman Cilt  Dokdurlari  soyluyor.  Surekli sacini  kazitan  insanlarin  sacinin  cogu   bir  daha  cikmazmis.
Dedigini dikkata aliyorum ben surekli degil bu ay 3 kere jazitcam dedim olmadi hadi 15 gun sonra bidaha kazitirim.Bide amelyat oldum kafa derim ne durumda amelyat izleri ne durumda gormek istedim

beyoglubeyi

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
dönürde sorun yok 😊
« Son Düzenleme: 26 Şubat 2017, 14:13:19 Gönderen: beyoglubeyi »

sloocer

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Abi senden kurtulamayacağız öyle gözüküyor:) saçlar çıktı , foruma yazacak birşeyler kalmadı.. tabi canın sıkıldı gittin saçları kestin...hadi uzayana kadar iyisin 3-4 ay daha yazarsın bişyler... sonra?
Çok korkuyorum bir sonraki aşamada, fantezi olsun diye öndeki fazla saçları aldırıp, donördeki bosluklara ektirip paylaşımda bulunacaksın diye...
(Abi alaka bir yana gerçekten paylaşımların için teşekkür ederim, hemen her Ekim yaptıran kişinin aklına gelen fakat kestirip görmeye cesaret edemeyen bizler için çok faydalı paylaşımlar bunlar.

Vatoslocos

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Cesaret isi  :o
Abi, bi de vertexin fotografini paylasirmisin ustra ile.kisaltmis hali bi de ustra ile kisaltmamis. Tesekkur :)

beyoglubeyi

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Abi senden kurtulamayacağız öyle gözüküyor:) saçlar çıktı , foruma yazacak birşeyler kalmadı.. tabi canın sıkıldı gittin saçları kestin...hadi uzayana kadar iyisin 3-4 ay daha yazarsın bişyler... sonra?
Çok korkuyorum bir sonraki aşamada, fantezi olsun diye öndeki fazla saçları aldırıp, donördeki bosluklara ektirip paylaşımda bulunacaksın diye...
(Abi alaka bir yana gerçekten paylaşımların için teşekkür ederim, hemen her Ekim yaptıran kişinin aklına gelen fakat kestirip görmeye cesaret edemeyen bizler için çok faydalı paylaşımlar bunlar.
😂😂😂😂😂bir kac sayfa ince usturaya vurcam demistim 😉 .Bidaha o ameliyat masasına yatmam 😊 o yuzden boyle ugrasiyorum.ilerde ornek olacak 11 aydan sonra saci cikan diye forumda gosterirler.Bende diger orneklere bakarak fikir aliyorum.Bu konuda bu forum cok faydali oluyor 😊
« Son Düzenleme: 26 Şubat 2017, 21:10:39 Gönderen: beyoglubeyi »

beyoglubeyi

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Abi, bi de vertexin fotografini paylasirmisin ustra ile.kisaltmis hali bi de ustra ile kisaltmamis. Tesekkur :)
Vatoslocos gunduz gözüyle fotograf cekip eklerim en kısa zamanda

beyoglubeyi

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
evet fotografı yeni cektim 1. Fotograf gecen  aydan .2. Fotograf sacı kazıttıktan sonra simdi 3 fotograf sacların altından cıkan yeni saclar zoomladım.😊 Bu arada hatırlatiyim benim ekimde en cok on ve orta bolgeye sac ekildi vartekse cok yogun bir ekim yapilmadi
« Son Düzenleme: 27 Şubat 2017, 13:46:18 Gönderen: beyoglubeyi »

Vatoslocos

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Sagol hocam. Uzattiktan sonra gule gule tara ;)

Facebook Twitter Instagram