Gönderen Konu: BOGAZİCİ SACEKİMİ (Estethicaİncirli) İsmayilbeyin ekibi3500greft BASARISIZ EKİM  (Okunma sayısı 82016 defa)

beyoglubeyi

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Hocam kapatıcılık saglamış ama saçların dik yön sorunu var ve dogal degil  gibi geldi bana ama genede siz mutlusunuz önemli olanda bu hayırlı olsun  ekımınız
    Hintell 11 ayda saclar cıkmaya basladı .Formu surekli degisiyor. Hala dipte saclar batıyor.Bakalım hic cıkmıyacak zannediyordum artık bunada sukur modundayız 😊😊😊

pete71

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
biotin solgarı rahatça kullanabilirsin hocam ben uzun yıllar kullanmayı düşünüyorum hem saçın kalitesini artırıp kalınlaştırmakta hemde saç beyazlığının süresini geciktirmekte.Zekeriya kul, ilhan serdaroğlu gibi ünlü doktorlar biotin kullanmakta.Yan etkisi de yok.

beyoglubeyi

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ekiminiz hayirli olsun gayet guzel duruyor bence helede ekim oncesi sonrasi bakilinca basarili saygilar
cok tesekkurler 😊

beyoglubeyi

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
biotin solgarı rahatça kullanabilirsin hocam ben uzun yıllar kullanmayı düşünüyorum hem saçın kalitesini artırıp kalınlaştırmakta hemde saç beyazlığının süresini geciktirmekte.Zekeriya kul, ilhan serdaroğlu gibi ünlü doktorlar biotin kullanmakta.Yan etkisi de yok.
  kilo yapıyormu peki

pete71

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
saç ekenlerin çoğu biotin ile finans ı beraber kullanır kilo sebebini biotinden bilir; oysaki kilo alma finansın bir başka yan etkisidir.

Parabellum

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Söyle bir öncesi sonrası fotografı koyalım. :)
hayirli olsun hocam yani ekim yaptirdimizda sac cikiyomu cikmiyomu diye devamli takip etmezsek daha mi iyi olur akışına mi birakmak gerek
ben hergun takip ediyordum stres yapiyordum. Ne zaman takibi azalttm stres bitti ozaman saclar cikmaya basladı.Galba kafa rahat oldumu sacda rahat cıkıyor gibi geliyor .😊😊😊
😀aynen dedigin gibi kardesim bence stres yapmamak gerek ben gecen yil sac ekimi yaptirnayi dusundum gorustugum yerler sadece on bolgeye gerekli dedi bekledim simdi tepe bolgesine de gerekli diyorlar kullannadigim birsey kalmadi ilerlemeyi birak saclarim geriledi aksine elimle saclarimi cekmeye basladim tepe bolgeside acildı genetikte sadece onler dokuluyor baba da amcada oyle ama benimki ilerledi bayağı hayirlisi insallah iyi bir yere ektiririm de su sac gibi pislik sorundan bende kurtulurum

beyoglubeyi

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
saç ekenlerin çoğu biotin ile finans ı beraber kullanır kilo sebebini biotinden bilir; oysaki kilo alma finansın bir başka yan etkisidir.
   biotine baslarım yakında .

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Hocam kapatıcılık saglamış ama saçların dik yön sorunu var ve dogal degil  gibi geldi bana ama genede siz mutlusunuz önemli olanda bu hayırlı olsun  ekımınız
    Hintell 11 ayda saclar cıkmaya basladı .Formu surekli degisiyor. Hala dipte saclar batıyor.Bakalım hic cıkmıyacak zannediyordum artık bunada sukur modundayız 😊😊😊
anladım 11 ayda mı inanılmaz :) güzel bir örnek ozaman :) umarım cok daha mutlu olursun
Global Moderator

beyoglubeyi

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları

20 gundur propacia 0.5 ve biotin solgar kullanıyorum cok acayip gobek ve gogus bolgesinde yaglanma var kilo aldim baya iki ucu pis deynek ne yapacagimi bilemiyorum kullan bi dert kullanma bi dert saygilar
   Daha once kullandigim biotinde biraz kilo yapmıstı 😊

beyoglubeyi

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Söyle bir öncesi sonrası fotografı koyalım. :)
hayirli olsun hocam yani ekim yaptirdimizda sac cikiyomu cikmiyomu diye devamli takip etmezsek daha mi iyi olur akışına mi birakmak gerek
ben hergun takip ediyordum stres yapiyordum. Ne zaman takibi azalttm stres bitti ozaman saclar cikmaya basladı.Galba kafa rahat oldumu sacda rahat cıkıyor gibi geliyor .😊😊😊
😀aynen dedigin gibi kardesim bence stres yapmamak gerek ben gecen yil sac ekimi yaptirnayi dusundum gorustugum yerler sadece on bolgeye gerekli dedi bekledim simdi tepe bolgesine de gerekli diyorlar kullannadigim birsey kalmadi ilerlemeyi birak saclarim geriledi aksine elimle saclarimi cekmeye basladim tepe bolgeside acildı genetikte sadece onler dokuluyor baba da amcada oyle ama benimki ilerledi bayağı hayirlisi insallah iyi bir yere ektiririm de su sac gibi pislik sorundan bende kurtulurum
     ektirmeden once siteyi iyi incele derim.Bide acıklıgın fazlaysa en az 4 yada 5 bin greft lazım yapa biliyorsan 2 yılda 3 bin 3 bin 6 bin gerft yada ustu  yap.

Parabellum

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Bakalım hocam aciklik fazla bebim gozumde ama donerim cok iyi olduğu soyleniyor tepe bolgelerim tam kel degil ama seyrek iste z.kul 3 bin greft dedi k.erdogan 4 bin arena 5500 ilhan hoca 4 bin greft dedi simdi arastirma icindeyim k.erdogan imkansiz ucret nedeni ile elemek zorunda kaldim simdilik arastiriyorum.z.kul listebin basinda ama bakalim

beyoglubeyi

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Bu gun eczaneye gittim boitin almaya fiyat kalite ve adet olarak hp biotin 10 mlg sectim. Daha önce hp biotin kullananlar yorum yazarsa sevinirim. 😊
« Son Düzenleme: 20 Şubat 2017, 16:09:35 Gönderen: beyoglubeyi »

kadiköy1

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Bu gun eczaneye gittim boitin almaya fiyat kalite ve adet olarak hp biotin 10 mlg sectim. Daha önce hp biotin kullananlar yorum yazarsa sevinirim. 😊

hocam genel olarak kullananlar solgar 5 mg öneriyorlar. bu sitede yorumlar mevcut.sizde göz atabilirsiniz. ekim merkezi olarak zekeriya kulu ilk sıraya aldım demişsiniz. eğer maddi olarak imkanınız varsa zekeriya hoca gerçekten on numara işlere imza atıyor. kendisi genelde vertekse ekim yapmıyor. ancak 3000-3500 greftle ön ve tepeye gerçekten çok güzel ekimler yapıyor. bende hala düşünme aşamasındayım.kulu da ciddi olarak düşünüyorum. aslında bu ülkede her zaman ilk sırada koray erdoğan var ancak ne yazıkkı imkanlar elvermiyor. banada yaklaşık olarak 3500 greft yeterli olur düşüncesindeyim.kendisine gitsem belki mükemmel bir sonuç alacağım biliyorum ama bana çıkaracağı fatura 35 bin tl olur,buda benim için imkanız :)

Parabellum

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
kardesim ben hp biotin kullandim 7 adet kaldi onuda kullanip veya kullanmam bugun yarin solgar alacagim hp bu kadar kotu olamaz saca hic bir faydasi yok 10 mg kullaniyorum proscar da kullaniyorum su 3 4 ay icinde saclarim bitik dokulme hat safada cansizlik desen oyle hacim hic kalmadı sacta kafama yapisiyor resmen proscari birakacagim daha oncede medobiohtin kullanmistim fena degildi saclarim.proscari birakip solgar biotine devam sadece oyle saclar daha gür gozukuyor

Facebook Twitter Instagram