Gönderen Konu: BOGAZİCİ SACEKİMİ (Estethicaİncirli) İsmayilbeyin ekibi3500greft BASARISIZ EKİM  (Okunma sayısı 81951 defa)

beyoglubeyi

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
abi hayırlı olsun, eski haline göre gayet iyi, ve son dönemde atak yapmış olması da süper. 1-2 ay daha artış gösterir saçların, cok geç başlamış cünkü cıkma zamanı.
Bir şey sorucam, şok dökülmen hangi günler arasında oldu tahtını? O da mı geç oldu?
slm dent kusura bakmayin hastaydim simdi gördüm mesajlari sok doulme 20 gun basladi.herkesde baslayan 6 ay sac patlamasi bende 9 bilemedin 10 ayda basladi

beyoglubeyi

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Vallaha sizin adınıza çok sevindim. Güle güle tarayın gayet güzel olmuş. 👍
levent cok tesekkurler 😊😊

beyoglubeyi

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Beyoglu...01 Aralikta bi yazismamiz olmustu...dipten yeni yeni saclar cikiyor...acaba tutarmi diye bilgi arastirmasi icerisindeydin!!! Bu 3 hafta icerisinde müthis ilerleme var... okadar süper bir gelisme ki... yani bundan sonra gelisme olmasa bile ( ki neden olmasin? ), bence etrafina sevincinden güklücükler atiyorsundur!!! Adina cok sevindim!!
slm hatayli.ayen tavanda halay cekiyorum.😂😂😂 mutluyum.12 ay doldumu sacı 0 vurcam o kucuk saclarda ciksin diye onlarida guclendirip uzatcam 😊

beyoglubeyi

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Tepe Nasıl malum tepe çok geç çıkıyor
levent bircok doktor 15 ayda anca cikar diyor tepe bende surec yavasdi .12 ay bitin saci sifira vurup saclara bir atak yaptirmai dusunuyorum .Bikac sac ektirip 0 vuran kisiden duymusdum hem sacda kalinlasir
« Son Düzenleme: 25 Aralık 2016, 19:15:54 Gönderen: beyoglubeyi »

beyoglubeyi

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
MaşAllah; çok başarılı olmuş. InsAllah tepedede gelişimler olmuştur
vatos tepede hareketlikik var ama onlere gore biraz zayif bakacaz surece gore

beyoglubeyi

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Sonuç güzel olmuş bence saç ekimi için çok daha fazlasını beklemek hayalperestlik olur saçlarda uzamış uzun kullanın bence .
aynen kuuyafa 18 yasimdaki gibi gur olmasi zor .En azindan tek ekimle zor
« Son Düzenleme: 25 Aralık 2016, 19:16:34 Gönderen: beyoglubeyi »

beyoglubeyi

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Abi tepeden nasıl gözüküyor foto paylaşırmısınız acaba
boozerdamir tepe su an öne gore zayif arti saclarimin yanlari cok gür yani siritiyor .Berbere gidince bir esitleme yapip oyle paylascam
« Son Düzenleme: 25 Aralık 2016, 19:16:15 Gönderen: beyoglubeyi »

beyoglubeyi

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
olmuş olmuş hacım kazanmiş saclar mutlu son
Madking cok sagolasın :)

Jokey35

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Dostum hayırlı olsun hacim kazanmış saçlar. Yalnız ön dipler çok bariz belli. ekim diye bağırıyor.
jokey eyvallah.Yanniz ondeki fotolarada bir bak olumu goren sitmaya razi olur misali bizimkisi 😂😂😂 daha once sacta cukmiyordu .bide ben butun fotolda yuksek isik ve flasli cektim biraz siritiyor resimlerde.😊😊

O konuda haklısın güzel kardeşim 😊😊
🏇🏇

beyoglubeyi

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Evet arkadaslar oylede foto cek boylede foto cek yok ters ısıga geldi yine sac diplerine projeksiyon koy foto cek diyenlere yeni sac stilim Öz GERGEDAN Boynuzu sac stilim 😂😂😂😂😂😂 .Tabi kucuk bir saka yeni yila yuzumuz gulerek girsin dedim Herkese iyi mutlu ve saclı yeni yillari diliyorum 😊😊
« Son Düzenleme: 30 Aralık 2016, 17:32:55 Gönderen: beyoglubeyi »

kadiköy1

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
ustad tüm samimiyetimle söylüyorum ki mükemmel bir sonuç bu. yaşına,saç yapına,açıklığına ve greft sayısına baktığmızda olabilecek en güzel senaryo bu. güle güle taraman dileğiyle.

beyoglubeyi

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
ustad tüm samimiyetimle söylüyorum ki mükemmel bir sonuç bu. yaşına,saç yapına,açıklığına ve greft sayısına baktığmızda olabilecek en güzel senaryo bu. güle güle taraman dileğiyle.
kadıköy kardesim guzel yorumun icin cok sagolasin dpten hala saclar batiyor.Fakirin ekmegi umuttur misali o saclarida bekliyorum.😊😊

sloocer

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Gelmesede dert edecek birşey kalmamış, "bazı Ekim'lerde geç çıkışlarda olabiliyormuş " a çok güzel bir örnek oldu sizin Ekim'iniz.
Keyifini sürün..

kadıköy kardesim guzel yorumun icin cok sagolasin dpten hala saclar batiyor.Fakirin ekmegi umuttur misali o saclarida bekliyorum.😊😊

beyoglubeyi

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Gelmesede dert edecek birşey kalmamış, "bazı Ekim'lerde geç çıkışlarda olabiliyormuş " a çok güzel bir örnek oldu sizin Ekim'iniz.
Keyifini sürün..

Sloocer yorumun icin sagolasin .kafa rahat olunca saclarda rahat rahat cikmaya basladi gecde olsa 😊😊😊

Staticx

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
Süper olmuş..

Facebook Twitter Instagram