Gönderen Konu: BOGAZİCİ SACEKİMİ (Estethicaİncirli) İsmayilbeyin ekibi3500greft BASARISIZ EKİM  (Okunma sayısı 81946 defa)

sevenlve2260

• Doğan Turan 4175 greft- Esma Serkan 2. Ekim 1930 greft
  • Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
Süper Maşallah.  Tabiri caizse resmen 90+1 de golü bulmuşsun Arkadaşım. Hayırlı olsun. Darısı benim ve diğer ekim yaptıran yada yaptıracak arkadaşların BAŞına :)

beyoglubeyi

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Hocam son fotolarını gorunce sevindim.. bayaa bi toparlamis son 2 ay. Maşallah.. iyi görünüyorsun artik.
guzel karrdesim cok sagolasin bende ustume duse biraz yaptim .Sarimsak sampuani kullandim kafayi neredeyse soguga yakin ilik suyla yikadim,yedigime ictigime dikkat ettim.Ben sac kaliteme guveniyordum sadece yastanmi desek  surec bende cok gec oldu.😊

beyoglubeyi

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Hocam saçlar son fotolarda gayet iyi duruyor maşallah hala tatmin degilsen son bi rütuş ekimi yaptirabilirsin die düşünüyorum
guzel dileklerin icin cok sagolasin kardesim.rotus ekimi doktorlarla konusmusdum ama okadar aci ve zahmete degmez gibi geliyor.Bir yil daha o zahmeti cekmek zor su an .Bide benim yasimda var saclar cok coculugumdaki gibi gur degil ozellikke tepe bolgesi fotolari var.Ama yasa uygun gibi oldu.😊 Elime saclar geliyor hala boyle batmalar var onlarda ciksin bide kalinlassin 15 ayuda doldursun bakacam artik.😊😊😊
« Son Düzenleme: 21 Aralık 2016, 10:03:48 Gönderen: beyoglubeyi »

Jokey35

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Dostum hayırlı olsun hacim kazanmış saçlar. Yalnız ön dipler çok bariz belli. ekim diye bağırıyor.
🏇🏇

beyoglubeyi

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Süper Maşallah.  Tabiri caizse resmen 90+1 de golü bulmuşsun Arkadaşım. Hayırlı olsun. Darısı benim ve diğer ekim yaptıran yada yaptıracak arkadaşların BAŞına :)
eyvallah sagolasın inşALLAH herkesi sac ekimi iyi olur :)

Madking

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
olmuş olmuş hacım kazanmiş saclar mutlu son

beyoglubeyi

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Dostum hayırlı olsun hacim kazanmış saçlar. Yalnız ön dipler çok bariz belli. ekim diye bağırıyor.
jokey eyvallah.Yanniz ondeki fotolarada bir bak olumu goren sitmaya razi olur misali bizimkisi 😂😂😂 daha once sacta cukmiyordu .bide ben butun fotolda yuksek isik ve flasli cektim biraz siritiyor resimlerde.😊😊

Dent92

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
abi hayırlı olsun, eski haline göre gayet iyi, ve son dönemde atak yapmış olması da süper. 1-2 ay daha artış gösterir saçların, cok geç başlamış cünkü cıkma zamanı.
Bir şey sorucam, şok dökülmen hangi günler arasında oldu tahmini? O da mı geç oldu?

Levent25

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Vallaha sizin adınıza çok sevindim. Güle güle tarayın gayet güzel olmuş. 👍

Hatayli

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Beyoglu...01 Aralikta bi yazismamiz olmustu...dipten yeni yeni saclar cikiyor...acaba tutarmi diye bilgi arastirmasi icerisindeydin!!! Bu 3 hafta icerisinde müthis ilerleme var... okadar süper bir gelisme ki... yani bundan sonra gelisme olmasa bile ( ki neden olmasin? ), bence etrafina sevincinden güklücükler atiyorsundur!!! Adina cok sevindim!!

Levent25

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Tepe Nasıl malum tepe çok geç çıkıyor

Vatoslocos

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
MaşAllah; çok başarılı olmuş. InsAllah tepedede gelişimler olmuştur

boozerdamir

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Abi tepeden nasıl gözüküyor foto paylaşırmısınız acaba

KuruKafa

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Sonuç güzel olmuş bence saç ekimi için çok daha fazlasını beklemek hayalperestlik olur saçlarda uzamış uzun kullanın bence .

Facebook Twitter Instagram