Gönderen Konu: BOGAZİCİ SACEKİMİ (Estethicaİncirli) İsmayilbeyin ekibi3500greft BASARISIZ EKİM  (Okunma sayısı 81977 defa)

Staticx

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ülkemizde bu iş oturmadı bence :(

beyoglubeyi

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları

beyoglubeyi

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Oyuncu degisikligi fyto sarınsakli sampuana gectim ve sacların 10 aya dogru fotosu .Arka ve tepe hala zayıf ve seyrek.Yuzde 80 cikmis olsa artı kalinlasa bir revizyonla kurtaririm gibi geliyor.Degerli yorumlariniz iyi yada kotu bekliyorum iyi aksamlar.Fotolar gunduz flaslı
« Son Düzenleme: 06 Aralık 2016, 21:46:26 Gönderen: beyoglubeyi »

Staticx

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
Doktorun,çok iyi bir organize plan hazırlayıp oana göre ekim yapması ve ekim yapılacak kişiyi ona göre seçmesi lazım.Yani para kazanmayı hedef olarak belirlemeyip hakkıyla para kazanmayı düşünmesi gerek. Örnek ; adama bakıyorsun önden süper saçları var..kafayı bir eğiyor veya az bir ışık geliyor,olduğu gibi aslında kel ,seyrek ,ve verteks de saç yok? böyle işmi olur. Madem orjinale yakın taklit yapıyoruz ,en orjinaline yakın olanını yapmayı hedeflemeli doktor ve bu işi yapan merkez. Adam ön çizgiyi 18 yaşında bebenin saçı gibi yapmış,yok ölçü almış lazer kullanmış dümdüz saç çizgisi yaratmış,ama adamın verteksde ve tepe bölgesinde yok kadar az saç var? olmadı...

ciddi ellerin elinde düzgünce yapılmalı hesaplanmalı iyi bir fizibilite yapılmalı. ek gitsin mantığı yanlış?
Saç az olsun ama dağılım mantıklı olsun, adamın yaşına göre az çok hangi bölgelerde ne kadar saç olması gerektiğini düşünerek ek bari kardeşim..
Bence gene söylüyorum her işi salla pati yaptığımız gibi bu işide sallapati yapıyoruz,istisna olan yerler yokmu var ama oda işte herkesin işine gelmiyor. Tek tk ekim firması olacak,bu işi hakkıyla yapan firmalara izin verilecek.Önüne gelen dükkan açıp bu işi yapmayacak. Kurumsalık kurumsalık kurumsallık...

Staticx

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
Size gelirsek bence eskiye göre çok güzel maşallah. Lakin daha iyi tabiki olabilirdi. Daha nasıl iyi olabilirdi? onun içinde 1 üst yazıyı okuyunuz.

beyoglubeyi

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Size gelirsek bence eskiye göre çok güzel maşallah. Lakin daha iyi tabiki olabilirdi. Daha nasıl iyi olabilirdi? onun içinde 1 üst yazıyı okuyunuz.
Staticx tamamen senle aynı dusuncedeyim .belki 3500 degil ama 4000 bu kafa guzel bir is cıka bilirdi.Yine aynı seyi diyorum bir yıl dolsun ozaman sonucları görecegiz surda 2 ay kaldı revizyonu nasıl yapacaklar onuda görecegiz.Sonucta bu ekim bu ekim merkezine giden insanlar icin referans olacak.

can29

• Ziyaretçi
Staticx tamamen senle aynı dusuncedeyim .belki 3500 degil ama 4000 bu kafa guzel bir is cıka bilirdi.Yine aynı seyi diyorum bir yıl dolsun ozaman sonucları görecegiz surda 2 ay kaldı revizyonu nasıl yapacaklar onuda görecegiz.Sonucta bu ekim bu ekim merkezine giden insanlar icin referans olacak.

bence memnun degılden aynı re ıkıncı bır revızyon yaptırma daha ıyı bırmezde yaptır cunkı sonuc degısmez  dönerdekı sacların sınırlı sonucta

beyoglubeyi

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları

bence memnun degılden aynı re ıkıncı bır revızyon yaptırma daha ıyı bırmezde yaptır cunkı sonuc degısmez  dönerdekı sacların sınırlı sonucta

Benim dönör saglam ama sabrım degil :) :) revizyon icin gitcem konuscam revizyon ekimleri internetten baktıgım kadarıyla duzeltme ekimi belli bir greftle ucretsiz ekim.Cabuk iyilesiyor diye hatırlıyorum.Tabi yannısım varsa düzeltin arkadaslar

beyoglubeyi

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Nerdeyse 11 aya geliyoruz.Fotograflar gunesli havada flasli fantezi olsun dedim😊😊😊 tepe bolgesinde harekelenme basladı biraz cikis ve saclarda kalinlasirsa olcak gibi bu is .yoksa restoreye gitcez
« Son Düzenleme: 06 Aralık 2016, 22:44:55 Gönderen: beyoglubeyi »

beyoglubeyi

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Diger fotolar
« Son Düzenleme: 06 Aralık 2016, 21:48:12 Gönderen: beyoglubeyi »

beyoglubeyi

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Hayırdır kustunuzmu gencler kimse yorum yazmamıs 😊

alfa

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
Hocam ön cepheden bakınca gayet doğal duruyor.  tepeden biraz seyrek kalmış. oraya ekim düşünüyor musun

beyoglubeyi

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Hocam ön cepheden bakınca gayet doğal duruyor.  tepeden biraz seyrek kalmış. oraya ekim düşünüyor musun
  oraya ekmislerdi ama on cepe kadar degil birbucuk yılı alir dediler benim korkum orta bolumun on kada yogun olmaması.Bide 2. bir genel ekimin zahmetini kaldirabilirmiyim bilmiyorum tekrar saclar dokulcek falan.belki doktorun onerdgi restore olayına girerim

Haytata

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Abi valla sen neşeli adamsın moralinin bozulacağını sanmıyorum. Bu ekim her haliyle başarısız. Saçların yönleri, ekim planlaması, ekim sıklığı, saç çizgisi tamamen hayal kırıklığı olmuş. Aynı yerde restore falan yaptırmanı önermem. 3500 greftin hakkı kesinlikle bu değil. Kurtarabiliyorsan en azından paranı kurtarmaya çalış. Boşa giden tutmayan Greftler için yapabilek bir şey yok ne yazıkki. Tutan greft sayısı ekilen rakamın yarısından az gibi görünüyor. Olurda 2. Bir ekim düşünürsen ki bence gerekiyor. Tüm imkanlarını seferber etmelisin. En azından iyi yerde yaptırdım kafam rahat dersin. Geçmiş olsun

Facebook Twitter Instagram