Gönderen Konu: BOGAZİCİ SACEKİMİ (Estethicaİncirli) İsmayilbeyin ekibi3500greft BASARISIZ EKİM  (Okunma sayısı 81972 defa)

beyoglubeyi

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
valla abicim saçların 10 numara gözüküyor,senin saçla işin bitmiş:)ekim işine filan girme bence,hayrını gör saçların
  frequency21  kardesim guzel yorumun icin tesekkurler .Sacimın onu baya topladı ama sag sakak biraz orantisiz bide tepe bolgesi seyrek.belki 1 yil dolunca bir restore ekim yaptircam ama tam bir ekim 1 yılın sonunda belli olcak
« Son Düzenleme: 26 Ekim 2016, 14:03:05 Gönderen: beyoglubeyi »

beyoglubeyi

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
seyrek bir ekim olmuş keşke biraz daha araştırıp ekim merkezini doğru seçseydin.
  ModelPros  ardesim malesef bu siteyi ekimden 1 ay sonra kesvettim ve 3500 greftin hakķi bu degil farkındayım ekilen tepe bolgesi daha tam cıkmadi ortalarda biraz seyrek .Bircok doktor surec 1 bucuk yilda tamamliyor diyor ama sitede 6 ayda bonus olan arkadaslar var 😊

tween85

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
beklentiniz ne yönde bilemem ama bence güzel olmuş ...

beyoglubeyi

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
beklentiniz ne yönde bilemem ama bence güzel olmuş ...
slm gunes isiginda ve sari isikta seyrek gozukuyor. Tabi daha 9 bucuk ay 1 yıl dolsun tamamı bir ciksin bakacaz artık .Ama guzel yorumun icin tesekkur ettim 😊
« Son Düzenleme: 26 Ekim 2016, 15:27:24 Gönderen: beyoglubeyi »

ModelPros

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
seyrek bir ekim olmuş keşke biraz daha araştırıp ekim merkezini doğru seçseydin.
  ModelPros  ardesim malesef bu siteyi ekimden 1 ay sonra kesvettim ve 3500 greftin hakķi bu degil farkındayım ekilen tepe bolgesi daha tam cıkmadi ortalarda biraz seyrek .Bircok doktor surec 1 bucuk yilda tamamliyor diyor ama sitede 6 ayda bonus olan arkadaslar var 😊

yani o kadar aralıklı ekmeleri benim garibime gitti. planlayıp önce ön tarafa bir sık ekim daha sonra arka tarafa başka bir ekim en mantıklısı olurdu. pek profesyonel gelmedi açıkcası. neyse inşallah istediğin gibi olur veya ileride düzeltirirsin..

beyoglubeyi

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları

yani o kadar aralıklı ekmeleri benim garibime gitti. planlayıp önce ön tarafa bir sık ekim daha sonra arka tarafa başka bir ekim en mantıklısı olurdu. pek profesyonel gelmedi açıkcası. neyse inşallah istediğin gibi olur veya ileride düzeltirirsin..
  insallah olur. Ama 4000 greftle iyi bir ekimle bu isi kurtara bilirlerdi artık bekleyecez gorecez 1 yılın sonunda

KuruKafa

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Aslında sonucunuz kötü değil önler gayet dolgun bir görüntü kazanmış.
Üstlere ikinci bir ekim yapılabilir ancak size kötü bir haberim var siz Estethica da ekim yaptırmışssınız ancak ekimi yapanlar Estethica nın kendi ekibi değil dışarıdan ameliyathaneyi kiralayanlar
kısacası çok fazla araştırmamışsınız risk almışsınız ancak sonuçta kötü değil.
Eğer ikinci bir ekim yaptırıcak olursanız estethicayla konuşun onlar leteral slit ekim yapmıyorlar peruktan tekniğiyle ( yuvarlak )kanal açıyorlar bu sayede aralara rahatlıkla ekim yapabilirler böylece ilk ekimde ekilenler zarar görmezler.

beyoglubeyi

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Üstlere ikinci bir ekim yapılabilir ancak size kötü bir haberim var siz Estethica da ekim yaptırmışssınız ancak ekimi yapanlar Estethica nın kendi ekibi değil dışarıdan ameliyathaneyi kiralayanlar
Eğer ikinci bir ekim yaptırıcak olursanız estethicayla konuşun onlar leteral slit ekim yapmıyorlar peruktan tekniğiyle ( yuvarlak )kanal açıyorlar bu sayede aralara rahatlıkla ekim yapabilirler böylece ilk ekimde ekilenler zarar görmezler.
Aydınlatıcı bilgiler icin tesekkürler KuruKafa.Geri sayfada hastaneyle ilgili ayrıntıyı yazdım .2 ekim yada restore 1 yıl doldurunca bakacam.Bakalım hayırlsı :)

beyoglubeyi

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
  KuruKafa Bu arada benim sacların ekilcek yeri  peruktan tekniğiyle igneyle acıldı.slit ekim kesik atılarak yapılıyor galba ekiptekiler kücük ignelere ekim yerlerini actılar.

beyoglubeyi

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Forum ahalisine bir sorum var acaba 9 aydayım minoxidil kullamaya baslayayımmı

Kadsro

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları

Dostum uzulerek belirtiyorum ki cok basarisiz bi ekim mekezine gitmissin. lutfen yazdiklarimi yanlis anlama ama bir daha ektirmen lazim kesinlikle cok aralikli sac ekimi yaptirmissin iyi bir merkeze gitmelisin formda aradigin soruya cevap bulabilirsin

ModelPros

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları

sakın bulaşma hiç bi işe yaramaz senin saçın için..

beyoglubeyi

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları

Dostum uzulerek belirtiyorum ki cok basarisiz bi ekim mekezine gitmissin. lutfen yazdiklarimi yanlis anlama ama bir daha ektirmen lazim kesinlikle cok aralikli sac ekimi yaptirmissin iyi bir merkeze gitmelisin formda aradigin soruya cevap bulabilirsin
  kadsro dost acı soyler 😊Bilerek degil bir arkadasın onerisi ve bu forum gec kesvetmem nedeniyle o kim merkezine gittim.

beyoglubeyi

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları

sakın bulaşma hiç bi işe yaramaz senin saçın için..
modelpros  ekimcilerin nerdeyse 100 ,90 oneriyor r azindan daha hizlı sac cıkisı ve saclarda kalınlasma icin kullanıyım diye dusundum.
« Son Düzenleme: 01 Kasım 2016, 18:29:26 Gönderen: beyoglubeyi »

Facebook Twitter Instagram