Gönderen Konu: BOGAZİCİ SACEKİMİ (Estethicaİncirli) İsmayilbeyin ekibi3500greft BASARISIZ EKİM  (Okunma sayısı 82013 defa)

bonedriven

• Ziyaretçi
arkadaşım moralini bozmak istemem ama maalesef bu ekim şu hali ile başarısız.

1-planlama hatalı.3500 ekiyoruz diye bütün saça greftleri dağıtmışlar.böyle olmaz.ön hattı olusturduktan sonra geriye dogru cm2 başına 45-50 civarı greft ekerek,artık nereye kadar yetiyorsa oraya kadar ekim olmalıydı.bir sonraki senede kalan tepe bölgesi için bir ekim gerçekleştirilmeliydi.
2-ekilen saçlar kanal yönleri doğru olmadığı için dik dik çıkmış
3-ekilen saçların bır kısmı cıkmamış.önden bir yogunluk var ama saçlar arasındaki sık ufak aralıklar,senin saç ekimi yaptırdığını gösteriyor.yani doğallık yok.
4-bence tek teselli dönor.her ne kadar 3500 greft kaybetmiş olsanda,başka bir ekim merkezinin yaptığı gibi donör alanın haşat edilmemiş.

Bu yüzden 2.bir ekim yaptıracak isen muhakkak bu işi iyi yapan bir doktora git.geçmişte zannedersem 4000 greftlik bir ekim geçirip başarısız olan savas arkadaşı 3000 den az greftle zekerriya kul kafasını kapadı.reklama girmesin haliyle sadece z.kul olmak zorunda değil  tabi, benim aklıma z.kul dışında hakan doganay da geliyor.çünkü o da kul gibi 1€ ya ekiyor.kendisin bu forumda sanırım 2 ekimi var,fakat henüz sonuclanmadı ama yabancı forumlarda bir çok başarılı ekim sonucu paylaştığını biliyorum.bu yüzden o da düşünülebilir.yalnız o antalyada çalışıyor.bunlar benim önerilerim ama önemli olan kendinin araştırıp doğru yeri bulması.

beyoglubeyi

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
 bonedriven uzun ve aydınlatıcı yorumun için çok teşekkür ederim.Bende basarısız gibi hissetom ama bir yıl dolmadan yargisız infaz yapmak istemedim.Önümdeki 4 ayda belki bir umut bekleyecegim.Kul malesef gidemiyorum çok yüksek fiyatı.Dönür ala bende çok sağlam ve fazla 😊ama ekim işlemi zahmeti ve acısına sabrım kalmadı. 1 yıl dolunca doktorlara gitcem artık ilaç tedavisimi yapcak lar yada restoremı etcek ler görecez. Her ay fotoğrafları ve gelişmeleri yayınlayacağım burdan.Saç ekim merkezlerini ekimden sonra sorumluluk almak zorunda.sonuçta hepsi birer doktor ve kurum olarakta hastaneler.Ektim bitti olayı yok .İyi sonuçlar onlara iyi gelir kötü sonuçlarda müşteri olarak kötü doner.Benimde ekimi bir sonuç olduğu için gelişmelere göre insanlar hangi doktor hangi sac ekim merkezi iyi yada kötu seçecek. Sonuç olarak bu kurum ve doktorların hepsi sağlık bakanlığına bağlı belli bir kalitesi olmak zorunda 😊
« Son Düzenleme: 30 Eylül 2016, 21:05:28 Gönderen: beyoglubeyi »

beyoglubeyi

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
YENİ FOTOĞRAFLAR FLASSIZ .Değerli yorumlarınızı alayım iyi yada kötü 😊😊
« Son Düzenleme: 01 Ekim 2016, 13:52:34 Gönderen: beyoglubeyi »

beyoglubeyi

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Flassız
« Son Düzenleme: 01 Ekim 2016, 13:51:00 Gönderen: beyoglubeyi »

beyoglubeyi

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Flaslı ön
« Son Düzenleme: 06 Aralık 2016, 21:44:44 Gönderen: beyoglubeyi »

beyoglubeyi

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Flaslı üst gorunus
« Son Düzenleme: 01 Ekim 2016, 13:55:00 Gönderen: beyoglubeyi »

beyoglubeyi

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
1 resim flassiz yan 2 resimFlaslı üst yan görunüs
« Son Düzenleme: 01 Ekim 2016, 13:56:17 Gönderen: beyoglubeyi »

KuruKafa

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Neden Esteticanın kendi ekibine yaptırmadınız ? Ameliyathanelerini dışarıya kiraya veriyorlar saç ekimini yapanların Esteticayla ilgileri yok. Estetica kendi ekimlerini Levent ve Ataşehirde yapıyor.

beyoglubeyi

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Neden Esteticanın kendi ekibine yaptırmadınız ? Ameliyathanelerini dışarıya kiraya veriyorlar saç ekimini yapanların Esteticayla ilgileri yok. Estetica kendi ekimlerini Levent ve Ataşehirde yapıyor.
  Çünkü saçı ettirene kadar Estetica nin adını duymamıştım  ekim konusunda anlasinca adresi verdiler bindim taksiye gittim hastaneye Estetica İncirli Bakırköy yazıyordu. Sac ektirdikten bir ay sonra bu siteyi kesvettim .Bu arada Estetica da birçok sac ekim kadrosu vardı ben gittiğimde. Her kata birkaç sac ekim bölümü var.
« Son Düzenleme: 02 Ekim 2016, 12:58:26 Gönderen: beyoglubeyi »

Said

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Hocam sacı önden kaldirmadan saga veya sola yatik bi sekilde foto paylaşabilir misiniz,

beyoglubeyi

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Hocam sacı önden kaldirmadan saga veya sola yatik bi sekilde foto paylaşabilir misiniz,
  Said kardeşim mesajını şimdi gördüm bak tarakla yatarken foto çekip yolluyorum ama malesef saçlarım hala dik hala dik 😂😂😂😂
« Son Düzenleme: 02 Ekim 2016, 13:06:36 Gönderen: beyoglubeyi »

bonedriven

• Ziyaretçi
estetica degil de ethica olmasin senin gittigin yer.ben ataköyde oturuyorum her gün ise giderken  haliyle incirliden geciyorum.o üst gecidin bakirköy tarafindaki yerde ektirdiysen.orasi ethica.

Staticx

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
Hayırlı olsun.biraz seyrek değilmi
« Son Düzenleme: 02 Ekim 2016, 13:52:32 Gönderen: Staticx »

beyoglubeyi

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Hayırlı olsun.biraz seyrek değilmi
   Galba öyle bakalım 1 yıl dolunca ne olcak hep beraber gorecegiz

Staticx

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
1 yılda net sonuç oluyor , bazı insanlarda da 6. Ayda herşey belli oluyor.

Facebook Twitter Instagram