Gönderen Konu: BOGAZİCİ SACEKİMİ (Estethicaİncirli) İsmayilbeyin ekibi3500greft BASARISIZ EKİM  (Okunma sayısı 82018 defa)

beyoglubeyi

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
7 buçuk ay doldu ama seyrek gibi .Sizin yorumunuz nedir arkadaslar.

ogun2006

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
4500 greftlik yere 3500 ekilmiş.

aaron_88

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Öncelikle gecmise kıyasla su götürmeyecek kadar görünüste iyilesme var.

Yalnız malesef biraz seyrek geldi bana. Sacları dikmeden yatırsanız daha iyi olmaz mı?

beyoglubeyi

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
aaron_88 yorumunuz icin tesekkürler .Valaha ben yatırmıyorum oyle cıkıyor dik dik   :D :D Bu hafta sac diplerinde atak basladı bakalım 9 ayda nolcak yakında yeni resim koyacagım .Ama diger arkaslara göre benim seyrek onu kabul ettim artık :( :(
« Son Düzenleme: 20 Eylül 2016, 22:31:06 Gönderen: beyoglubeyi »

beyoglubeyi

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
ogun2006 sitede ful kellere 3000 greft sacla mucizeler yaratmıs doktorlar var .Ama seninde bildigin bisey vardır diyip dikkate alıyorum :) hayırlısı diyelim

beyoglubeyi

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Yeni fotoğraflar 8 ay gibi oldu dönür bölge ve tepe
« Son Düzenleme: 24 Eylül 2016, 18:38:53 Gönderen: beyoglubeyi »

beyoglubeyi

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Tepe

beyoglubeyi

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
On bolge

beyoglubeyi

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Evet arkadaşlar değerli yorumlarınızı bekliyorum 😊

KuruKafa

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Sizinle aynı sıkıntıyı yaşıyoruz .
İlk ekimi geniş alana yayarak yaptıklarından dolayı ikinci bir sıklaştırma ekimine hiç ihtiyaç olmayacağından o kadar emin davranarak yapıyorlar ki tam cahillik.
ikinci bir ekim ihtiyaç doğduğunda ise gidip görüşürseniz tekrar bir ekim için size 2000 greftlik bir rakam çıkarıcaklardır. Ve sorarsanız ilk ekimde çıkan saçların zarar görmesi ihtimali varmı diye 80-100 greft civarında olucağını söyliyeceklerdir.

Eğer Ekonomik durumunuz müsaade ediyorsa ikinci bir ekim yaptırın ve bunu implanter teknikle yapan bir yere yaptırın aralara rahat rahat girsinler ilk ekimden çıkanlarada zarar gelmesin.

Bunların haricinde saç şekliniz güzel çevre hatlar oturmuş sorun sadece içini doldurmakta.

beyoglubeyi

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
İlk ekimi geniş alana yayarak yaptıklarından dolayı ikinci bir sıklaştırma ekimine hiç ihtiyaç olmayacağından o kadar emin davranarak yapıyorlar ki tam cahillik.
ikinci bir ekim ihtiyaç doğduğunda ise gidip görüşürseniz tekrar bir ekim için size 2000 greftlik bir rakam çıkarıcaklardır. Ve sorarsanız ilk ekimde çıkan saçların zarar görmesi ihtimali varmı diye 80-100 greft civarında olucağını söyliyeceklerdir.

Eğer Ekonomik durumunuz müsaade ediyorsa ikinci bir ekim yaptırın ve bunu implanter teknikle yapan bir yere yaptırın aralara rahat rahat girsinler ilk ekimden çıkanlarada zarar gelmesin.

Bunların haricinde saç şekliniz güzel çevre hatlar oturmuş sorun sadece içini doldurmakta.

slm lar kurukafa bende aynı seyi düşünüyorum. Bu yüzden sizlerin değerli yorumlarına ihtiyacım var .Ekerken bütün doktorlar şukadar ekeriz bu kadar ekeriz diyor ise gelince bir çok Ekim tirt 😊. Bir yıl dondurmasını 4 var.Ekim süreci birbucuk yıl diyorlar.doktorlar gerekirse mudale ederiz ilaç yada revizyon dediler.bakalım 4 ayda ne değişecek. Bu yüzden her ay foto atacağım
« Son Düzenleme: 26 Eylül 2016, 17:18:34 Gönderen: beyoglubeyi »

beyoglubeyi

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
7 gün fotosu bilgisayar arşivimden buldum.Değerli yorumlarınız 😊
« Son Düzenleme: 29 Eylül 2016, 17:30:03 Gönderen: beyoglubeyi »

Atakan Demir

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Size  hangi  ilaclari  tavsiye  ettiler  ve sizde  kullandiniz.

beyoglubeyi

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Size  hangi  ilaclari  tavsiye  ettiler  ve sizde  kullandiniz.
    slm Atakan bir adet ağrı kesici ve bir adet antibiyotik verdiler 15 gün sonra pan Plus sac için ilacı başladım tok karın 3 tane .ilacı 3 ay kullanıp 1 ay mola vererek kullanılıyor ilk 2 ay sarımsak şampuanı sonra revigen royal sampuan devam ediyorum. Sprey ve saç çıkarıcı her hangi bir ürün onermiyorlar.

Facebook Twitter Instagram