Gönderen Konu: BOGAZİCİ SACEKİMİ (Estethicaİncirli) İsmayilbeyin ekibi3500greft BASARISIZ EKİM  (Okunma sayısı 81849 defa)

beyoglubeyi

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Abi valla sen neşeli adamsın moralinin bozulacağını sanmıyorum. Bu ekim her haliyle başarısız. Saçların yönleri, ekim planlaması, ekim sıklığı, saç çizgisi tamamen hayal kırıklığı olmuş. Aynı yerde restore falan yaptırmanı önermem. 3500 greftin hakkı kesinlikle bu değil. Kurtarabiliyorsan en azından paranı kurtarmaya çalış. Boşa giden tutmayan Greftler için yapabilek bir şey yok ne yazıkki. Tutan greft sayısı ekilen rakamın yarısından az gibi görünüyor. Olurda 2. Bir ekim düşünürsen ki bence gerekiyor. Tüm imkanlarını seferber etmelisin. En azından iyi yerde yaptırdım kafam rahat dersin. Geçmiş olsun
  rebelmove dost acı soylermis

beyoglubeyi

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
hocam sana önerim;Saç simülasyonu yaptır o seyrekliği kapatmış olursun,ekim derdine girmeden kurtarırsın işi
staple sac similasyonu dovme islemi galba onu dusunmuyorum malesef 😊

beyoglubeyi

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Arkadaslar uzayan sacların diplerinden yeni saclar cıkıyor 11 aya bu normalmi bukadar gec cıkarmı hic kimsenin basına geldimi boyle.

Staple

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
neden düşünmüyorsunuz dövme yi?ben düşünüyorum da o yüzden sordum:)

beyoglubeyi

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
neden düşünmüyorsunuz dövme yi?ben düşünüyorum da o yüzden sordum:)
  Staple kardesim dovmenin deri altina su gecirmemesi durumu yani manevi konular yuzunden dusunmuyorum 😊

beyoglubeyi

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Arkadaslar uzayan sacların diplerinden yeni saclar cıkıyor 11 aya bu normalmi bukadar gec cıkarmı hic kimsenin basına geldimi boyle.

Forumda deneyimli olanlar cevaplarsa sevinirim bu kadar gec sac cıkısı baskasında oldumu acaba

Hatayli

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Selam Beyoglu... Benim 7. ayi doldurmama iki hafta kaldi.. bü yüzden 11. ay icin söyleyebilecek deneyim sahibi degilim ama.... Bence... cikmis ya.... süper!!! Ciktigina görede, zamani gelince büyür ve kalinlasirlar... bence sevin!!

beyoglubeyi

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Selam Beyoglu... Benim 7. ayi doldurmama iki hafta kaldi.. bü yüzden 11. ay icin söyleyebilecek deneyim sahibi degilim ama.... Bence... cikmis ya.... süper!!! Ciktigina görede, zamani gelince büyür ve kalinlasirlar... bence sevin!!
  merhaba hatayli kardesim benim sac ekim oyle cok satafatlı ve unlu doktorların ektigi sac ekim basligi gibi cok yorum almiyor malesef .Ama yorumun icin cok tesekkur ettim .Bende sasirdim saclari gorunce su an tavanda halay cekiyorum 😂😂😂 . Birden kucucuk sac telleri elime gelnce mutlu oldum.ALLAH insana ilk once essegini kaybettirir sonrada buldururmus kulu mutlu olsun diye lafindaki essek benim saclar oluyor oyle mutluyum 😊😊😊

Hatayli

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
yanit
« Yanıtla #99 : 02 Aralık 2016, 14:51:17 »
Milletin yazip yazmamasi huzurunu bozmasin... bende ektirdim... benim ekimimede yorum yapan az arkadaslar var... genelde hep ayni kisiler, ilgilenip te yazdiklari icin tesekkürler!!! Ama önemlisi kendimizin, durumdan ve suanki sonuctan memnun olmamiz! Madem sende 11. ayda, yeni yeni cikislar olmus... insallah benim ve diger ektiren arkadaslarin da ayni senin gibi öyle cikislari olur! Tekrar hayirli olsun!

beyoglubeyi

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
insallah hepimizin sacları iyi olur :)

Hatayli

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Beyoglu, yasin kac? Hani sac cikis hizinin acaba yasla alakasi olabilirmi ??? Belki genclerde iyilesme süreci veya daha hizli cikma süreci degisevimlir?? Sacma olabilir ama... dogru da olabilir??

beyoglubeyi

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Beyoglu, yasin kac? Hani sac cikis hizinin acaba yasla alakasi olabilirmi ??? Belki genclerde iyilesme süreci veya daha hizli cikma süreci degisevimlir?? Sacma olabilir ama... dogru da olabilir??
  Aynen olabilir yas 36 alkol sigara yok kafadaki kizariklikta 8 ay da anca azaldı
« Son Düzenleme: 02 Aralık 2016, 21:57:12 Gönderen: beyoglubeyi »

beyoglubeyi

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Naber gencler 😉😊😊😊 11 ay doldu flaslı flassız

isaköseoğlu

• Ziyaretçi
Hocam son fotolarını gorunce sevindim.. bayaa bi toparlamis son 2 ay. Maşallah.. iyi görünüyorsun artik.

Facebook Twitter Instagram