Gönderen Konu: BOGAZİCİ SACEKİMİ (Estethicaİncirli) İsmayilbeyin ekibi3500greft BASARISIZ EKİM  (Okunma sayısı 81991 defa)

Atakan Demir

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Hangi  ilaclari  kullaniyordun  veya  kullaniyorsun?

beyoglubeyi

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Hangi  ilaclari  kullaniyordun  veya  kullaniyorsun?
  ilk sayfalarda ilaclar ve sanpuanların listesi mevcut

beyoglubeyi

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Naber gencler tepe bölgeside hareketlendi yüksek isik flaslı😊😊

beyoglubeyi

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Reklam profillerden bizim yazdıgımız bile gorulmuyor.Millet goremedigi resmi nasil yorumlasın.

beyoglubeyi

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Yavas yavas tepe bolgeside duzeldi 😊 Günduz fotoları

Gurbet

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Kac ay oldu ektireli?

beyoglubeyi

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları

sloocer

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Forumun en istikrarlı paylaşımcısı sensin abi.Bu kpnsantrasyon ile  Saçlar dökülene kadar devam et abi forum paylaşımlarında dünyada bir ilki başaralım,ekilen saç nasıl çıkar, nasıl kalınlaşır, kalanlardan kayıplar devam edermi vs...
Emeğin için tesekkurler

beyoglubeyi

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Forumun en istikrarlı paylaşımcısı sensin abi.Bu kpnsantrasyon ile  Saçlar dökülene kadar devam et abi forum paylaşımlarında dünyada bir ilki başaralım,ekilen saç nasıl çıkar, nasıl kalınlaşır, kalanlardan kayıplar devam edermi vs...
Emeğin için tesekkurler
tesekkürler sloocer .Ben bircok seyi bu forumdan ogrendim.Insanlarda bizim  yazdikdıklarimizdan ogrencek 😊😊.insanlara doktorlar ve ekim merkezleri bircok seyi anlatmiyor umut satiyorlar.Ektikleri sac cikmiyinca ölü taklidi yapiyorlar para iyadesi yapmiyorlar.Bide bize sorsunlar okadar ekimde aci cekmismi ugrasmismi 1 yildan once saclar ciktimi hep zahmet 😊😊😊.

beyoglubeyi

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Yavas yavas uzuyor ama bazı yerlerde sacda yön sorunu gitmedi. Bazı ekildigi halde cikmayan yerler var.bazı ektikleri halde cikmayan ve yon sorunu icin daha once merkezi aradim acmadilar whatsaptan foto yolladim donmediler dur bakalim bunlarda patladi galba 😁😁😁

secret115

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
Dayı sıkılmadın sen de bu ne azim nolur git artık nolur git yaaa :D
Şaka bi yana keşke herkes senin gibi istikrarlı paylaşım yapsa
Suistimal edilmeye en musait yer insanın zaaflarıdır.

beyoglubeyi

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Dayı sıkılmadın sen de bu ne azim nolur git artık nolur git yaaa :D
Şaka bi yana keşke herkes senin gibi istikrarlı paylaşım yapsa
   Dayı sikilmadim konuya baksaydin sacları ektirdikten sonra 0 ra vurduk onun gelisimi diye paylastim.Keyfim isterse gelirim giderim .hadi sen trol basliklara yorum yap

secret115

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
Tabii istediğin zaman gelirsin Yok be hocam bize ışık oluyor senin paylaşman teşekkürler.
resim paylaşan herkesi takip ediyorum senin durumu da biliyorum.
Troll başlık yok burda ya inci sözlük , uludağ sözlük vs kovuldum oralardan,burda da işler kesat.
Suistimal edilmeye en musait yer insanın zaaflarıdır.

beyoglubeyi

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Tabii istediğin zaman gelirsin Yok be hocam bize ışık oluyor senin paylaşman teşekkürler.
resim paylaşan herkesi takip ediyorum senin durumu da biliyorum.
Troll başlık yok burda ya inci sözlük , uludağ sözlük vs kovuldum oralardan,burda da işler kesat.
Eyvallah ozaman ama ben birkac trol baslik yakaladim.Hatta ekimcilerden biri biraz ekimin basligi palazlansin hemen maskesini dusurcem .Arkadas bu ekim isi ne garip is ekiyorlar derdi bitmiyor ekmiyorlar derdi bitmiyor 😊😊😊

Facebook Twitter Instagram