Gönderen Konu: BOGAZİCİ SACEKİMİ (Estethicaİncirli) İsmayilbeyin ekibi3500greft BASARISIZ EKİM  (Okunma sayısı 81975 defa)

aslan061980

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Bir ekim daha  yaptirirsaniz sizi super yapar.

sloocer

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Bna kalırsa  an itibari ile süper. Bu saatten sonra Saç ile ilgili problemleriniz ne marka jöle kullansam , bugün ne tarafa yatırsam, spreymi iyidir köpükmü şeklinde gelişecektir.
Güle güle kullanın.
Abi birde mahsuru yok ise yenge kıskanmıyormu? Tutumu nasıl?

beyoglubeyi

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Bir ekim daha  yaptirirsaniz sizi super yapar.
  slm aslan saclarim cok gec cikti gecen ay basladi cikmaya desem saka degil buda 11 ay ediyor .saclar hala cikiyor 18 ay sonunda sunuc daha iyi gibi olur dusunuyorum.

beyoglubeyi

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Bna kalırsa  an itibari ile süper. Bu saatten sonra Saç ile ilgili problemleriniz ne marka jöle kullansam , bugün ne tarafa yatırsam, spreymi iyidir köpükmü şeklinde gelişecektir.
Güle güle kullanın.
slm sloocer kardesim ben bekarım .Ama saclar ciktiktan sonra bir suru kiz arkadasim oldu  😂😂 😉 sac insani gercekten degitiriyor goruntu olarak 😊

sloocer

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Güle güle kullanın.
slm sloocer kardesim ben bekarım .Ama saclar ciktiktan sonra bir suru kiz arkadasim oldu  😂😂 😉 sac insani gercekten degitiriyor goruntu olarak 😊

O ZAMAN DANS!!!
Süper abi keyfini çıkar, gerisini kızlar düşünsün

beyoglubeyi

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Cuppa cuppa cuppa cuppa :) 300 500 300 500 😎😆

pete71

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
maşallah diyelim hocam güle güle tarayın, ilerleyen aylarda saçlar daha da kalınlaşıp hacim kazanır kapatıcılığı daha da artar.

aslan061980

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
O zaman cikmaya devam ediyorsa super olacak saclar. Bu is bitmistir artik hayirli olsun.

beyoglubeyi

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
maşallah diyelim hocam güle güle tarayın, ilerleyen aylarda saçlar daha da kalınlaşıp hacim kazanır kapatıcılığı daha da artar.
sagol pete insallah benimde umudum oyonde

Vatoslocos

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Hocam tekrar hayirli olsun bence cok basarili bir ekim olmus.

Hocam bir ara sarimsak sampuan hakkinda bir seyler yazdiniz. Ne zamankullanmaya basladiniz ve ne kadar kullandiniz ve faydali oldugunu dusunuyormusunuz? Takviye olarak neler kullandiniz?

beyoglubeyi

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
O zaman cikmaya devam ediyorsa super olacak saclar. Bu is bitmistir artik hayirli olsun.
insallah

beyoglubeyi

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Hocam tekrar hayirli olsun bence cok basarili bir ekim olmus.

Hocam bir ara sarimsak sampuan hakkinda bir seyler yazdiniz. Ne zamankullanmaya basladiniz ve ne kadar kullandiniz ve faydali oldugunu dusunuyormusunuz? Takviye olarak neler kullandiniz?
ilk bir kac farklı bir sarımsak sanpuan kullandım .sonra 1 aydan fazla cok unlu ve pahalı sanpuan kullandım.(hicbir ise yaramadı :) :)..en son guzel bir sarımsak sanpuanı kullandım o baya basarılıydı sacları kalınlastırdı cıkısları hızlandırdı ve hala kullanıyorum canlandı saclar. ilac bir sure antibiyotık ve agrı kesıcı.6 ay biotin kullandım.sureklı dogal ve protein balıksebze yedim. soguga yakın suyla sacları yıkadım.Ekimde bir 500 greft yanı 4000 tamamlasaylardı harbi efsane olurdu :) Ama saclarım özellikle dönur bölge kaliteliydı benim.belki baska doktor cok daha iyi sonuc veriridi .Ekim ucuz tabir edilen bir yer ve fabrikasyon ekiyorlar cok dolullar.islerine biraz özen gösterseler birsuru ekim forumda yazar insanlar Ben tekrar söyluyorum bu sitedeki bütün ekimlere bakın ve kararınızı oyle verin .Benim sac ekimim bile referasn degil sonra cıkmaz bana soylenırsınız :)

pete71

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
Haklısınız hocam aslında risk almışsınız.uçurumun kenarından dönmüşsünüz.Saçlarınızın keyfini çıkarın :D
« Son Düzenleme: 28 Ocak 2017, 23:32:56 Gönderen: pete71 »

fb07

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Hocam kullandığınız sarımsaklı şampuanın adı nedir ? Saçlar çok güzel olmuş güle güle tarayın

Facebook Twitter Instagram