Gönderen Konu: ASMED | 3000 Graft Saç Ekimi | Dilek Çakır  (Okunma sayısı 50432 defa)

Sekogok

• Full Member
5 ay için bence alınıcak en güzel sonuç bu sonucu 12 ay da paylaşsaydın da çok başarılı olmuş derdim maşallah güle güle kullan.

Sy23

• Yeni üye
  • *
Valla üstadım saç kesimi konusundaki eleştirine hiç itirazım yok. Ama sen gel bir de beni kendi saçımı kesmeye iten berberlerle yaşadığım problemi sor. Ben ne dersem diyim, adamlar kafalarındaki fanteziye göre saç kesimi yapıyor. Berber dayamasını ve boş muhabbetleri saymıyorum bile :) O yüzden, kötü olsun ama ben kestiğim kötü olsun diyerek bu yolda devam etmeye kararlıyım :) Forum'da varsa saçını kestirmek istersen özelden yazsın :)

Akdeniz, bende Alp hocada sac ekimi bu yazin yapmayi dusunuyorum. Bana tavsiye edermisim?

adeniz

• Jr. Member
  • **
Valla dostum ben ederim etmesine de, en mantıklısı senin bu forumda paylaştığım tüm fotoğrafları inceleyerek kendin karar vermen olur. Saç ekimi öncesi ile 5. aydaki (son paylaştığım) durumumu karşılaştırınca, sana iyi bir ilerleme olarak gözüküyorsa o zaman olumlu düşünebilirsin. Ama henüz kendi sürecimi tamamlamış değilim. O sebeple, sana net bir şekilde evet ya da hayır demek istemem. Ama sorun "memnun musun" ise, cevabım evet.

Don Vito Corleone

• Hero Member
  • kellerin morale ihtiyaci yoktur!
Finasterid  faydasi oldumu

Sy23

• Yeni üye
  • *
Valla dostum ben ederim etmesine de, en mantıklısı senin bu forumda paylaştığım tüm fotoğrafları inceleyerek kendin karar vermen olur. Saç ekimi öncesi ile 5. aydaki (son paylaştığım) durumumu karşılaştırınca, sana iyi bir ilerleme olarak gözüküyorsa o zaman olumlu düşünebilirsin. Ama henüz kendi sürecimi tamamlamış değilim. O sebeple, sana net bir şekilde evet ya da hayır demek istemem. Ama sorun "memnun musun" ise, cevabım evet.

Tsk Akdeniz. Vallah ben senin fotograflarina baktim. Bence iy gidiyor. 10 ve 11 ayin icinde bence guzel bir sonuc elde edersin. Asmedin ana sitesinde ve burda Alp hocada az ekim yapan oldugu icin ve sonuclara pek bakamadim icin halen kararsizim. Ilk ekimim olacak. Ondan iy bir karakar vermek istiyorum. Sen peki kararin nasil verdin? Gorusmedi sana baska sac ekimi sonuclarin fotograflarini gosterdiler mi? Alp hoca cok sac ekimi yapiyormu? Var mi onun hakkinda baska bilgin?

adeniz

• Jr. Member
  • **
Finasterid  faydasi oldumu
Bence baya olumlu faydası oldu. Saçlarımın ekim yapılmayan kısımları baya gürleşti.

Tsk Akdeniz. Vallah ben senin fotograflarina baktim. Bence iy gidiyor. 10 ve 11 ayin icinde bence guzel bir sonuc elde edersin. Asmedin ana sitesinde ve burda Alp hocada az ekim yapan oldugu icin ve sonuclara pek bakamadim icin halen kararsizim. Ilk ekimim olacak. Ondan iy bir karakar vermek istiyorum. Sen peki kararin nasil verdin? Gorusmedi sana baska sac ekimi sonuclarin fotograflarini gosterdiler mi? Alp hoca cok sac ekimi yapiyormu? Var mi onun hakkinda baska bilgin?

Ben kararımı verirken ASMED markasını baz alarak karar verdim. Bu forumda ASMED'in sonuçlarını epeyce bir takip etmiştim. Sonrasında ASMED'den randevu aldım ve açıkçası daha ucuz olduğu için Alp ve Dilek hoca seçeneği üzerinden gittim. Koray Hoca'nın olmaması tabi ki insanda biraz tedirginlik yaratıyor başta. Fakat, operasyon sırasında benim gördüklerim, kararımın çok yerinde olduğunu hissettirdi bana. Şöyle ki; operasyonu yapan ekipteki Dilek Hoca zaten çok uzun yıllardır Koray Hoca ile çalışıyor. Yani, onun yöntemlerine, tekniğine ve tasarımına hakim. Ayrıca, operasyonun tasarım dışındaki diğer süreçleri zaten ne Koray Hoca, ne de Alp ve Dilek Hoca yürütüyor. Onlar kanal açılması sürecinde geliyor ve operasyonun kalan kısımlarını deneyimli bir operasyon ekibi yapıyor. Onlar da çok sıkı eğitimden geçiyorlar. Yani, sen Koray Hoca'yı da seçmiş olsan, bildiğim kadarıyla 5-6 saatlik operasyonun en fazla 1 saatinde Koray Hoca orada olacak. Geri kalan kısımları ekip yürütecek. Son olarak, operasyon öncesinde Koray, Alp ve Dilek Hoca'lar hep birlikte toplanıp tüm hastaların tasarımıyla alakalı bir toplantı yapıyorlar sanırım. Yani, benim operasyonumun nasıl olacağından Koray hoca habersiz değildi. Operasyon bittikten sonraki gün Koray Hoca tüm hastaları tek tek kontrol edip sürece onay veriyor.

Kısacası, ASMED markasını seçtiğinizde, aslında Koray Hoca'nın tekniğini ve yarattığı operasyon sürecini otomatik olarak seçmiş oluyorsunuz. Alp ve Dilek hocayı seçmek bence hiçbir şekilde dezavantajlı bir durum değil.

Son olarak, sorduğun soruya da cevap vereyim. Gittiğimde bana diğer hastaların fotoğraflarını vs. göstermediler. Bunlar zaten Youtube'da ve diğer bir çok mecrada fazlasıyla mevcut. Oraya gittiğinizde sizin ne beklediğiniz soruluyor, saç tasarımınız yapılıyor ve süreç hakkında bilgi veriliyor.

Sy23

• Yeni üye
  • *
Sagol cevaplarin icin Akdeniz. Bende senin gibi dusunuyorum. Ben zaten Asmed disinda baska bir yerde sac ekimi yapmayi dusunmuyorum. Nasip olursa bu yazin bende Alp ve Dilek hoca sac ekimi yapacam. Bu ayin sonunda yeni resimler paylasirmisin?

bold

• Sr. Member
  • Şans cesurdan yanadır / Fortune favours the bold
Adeniz e katılıyorum ben de. Ben Koray Hoca'da yaptırdım ama adeniz'in dediği gibi Koray Bey konsültasyonda ve kanal açımında vardı. Normali de bu zaten, fazlasını beklediğim için söylemiyorum.

Kalan tüm işleri Koray Bey'in kontrolünde ekip yapıyor. Alp Bey veya Dilek Hanım'da da sonucun değişeceğini düşünmüyorum, ben olsam uygun fiyatlıyi seçerdim.

kilic1977

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
Adeniz e katılıyorum ben de. Ben Koray Hoca'da yaptırdım ama adeniz'in dediği gibi Koray Bey konsültasyonda ve kanal açımında vardı. Normali de bu zaten, fazlasını beklediğim için söylemiyorum.

Kalan tüm işleri Koray Bey'in kontrolünde ekip yapıyor. Alp Bey veya Dilek Hanım'da da sonucun değişeceğini düşünmüyorum, ben olsam uygun fiyatlıyi seçerdim.

Slm arkadaslar,
ben Alp bey de ekim yaptirdim, bu yazacagim etik olurmu bilmiyorum ama belirtmek isterimki, uyugun fiyata ASMED'i secmek isteyen arkadaslar cok da fazla beklemesinler derim.
Gün gectikce Alp beyin'de ekimleri artiyor ve ileride fiyat artisi olacagi malum.
Koray Erdogan, Alp Bayramoglu fiyat farkinin tek nedeni Alp beyin isminin sac ekimi konusunda yaygin olmayisi. ASMED'e dahil oldugu icin bence bu fark yavas yavas kapanacak
Bu bilginin kaynagi saglam :)

Muribab

• Hero Member
Adeniz ve kılıc arkadaşın konuları önemli.

Son durum nedir bu arada fark var mı?

adeniz

• Jr. Member
  • **
Sagol cevaplarin icin Akdeniz. Bende senin gibi dusunuyorum. Ben zaten Asmed disinda baska bir yerde sac ekimi yapmayi dusunmuyorum. Nasip olursa bu yazin bende Alp ve Dilek hoca sac ekimi yapacam. Bu ayin sonunda yeni resimler paylasirmisin?

Adeniz ve kılıc arkadaşın konuları önemli.

Son durum nedir bu arada fark var mı?

150. güne oranla saçlarda bir gelişme var, evet. 180. gün fotoğraflarını 8 Şubat'ta paylaşacağım arkadaşlar.

Kocerc

• Saç ekimi sürecim
  • Full Member
    • Saç ekim sürecim
Takip

Takibetakip

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: ASMED | 3000 Graft Saç Ekimi | Dr. Alp Bayramoğlu ve Dilek Çakır
« Yanıtla #148 : 04 Şubat 2020, 06:18:30 »
Bence harika fakat süreç bitmeden çok fazla kendi kendinize kafanıza takıp piskolojinizi etkiliyorsunuz bence. Herşey çok güzel ilerliyor umarım daha da güzel olur.

bold

• Sr. Member
  • Şans cesurdan yanadır / Fortune favours the bold
Ynt: ASMED | 3000 Graft Saç Ekimi | Dr. Alp Bayramoğlu ve Dilek Çakır
« Yanıtla #149 : 04 Şubat 2020, 13:58:08 »
Bence harika fakat süreç bitmeden çok fazla kendi kendinize kafanıza takıp piskolojinizi etkiliyorsunuz bence. Herşey çok güzel ilerliyor umarım daha da güzel olur.

Yanlis konuya yazdin sanirim, adeniz'in kafasina bir sey takacak vakti olmadi gelismenin hizindan  ;D

Facebook Twitter Instagram