Gönderen Konu: ASMED | 3000 Graft Saç Ekimi | Dilek Çakır  (Okunma sayısı 50467 defa)

bold

• Sr. Member
  • Şans cesurdan yanadır / Fortune favours the bold
Eskiden nasıldı bilmiyorum. Ancak belki ekilen graft sayısı ile alakalıdır. Benim 3000 ekildi. Belki 5000 olsaydı iki güne yayabilirlerdi. Zira bazı hastalar 2 gün, bazıları ise 3 gün misafir ediliyor sanırım ASMED'te. Bu da graft sayısına bağlı olarak belirleniyor olabilir.

Benim 4000'i iki gunde ektiler. Benim taburcu oldugum gun senin ekimin olmus. Cok guzel gorunuyor, simdiden hayirli olsun.

Savcı Mehmet

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Koray Hoca’nın ekibi çok temiz güzel Asmed kalitesinde bir ekim çıkarmış hayırlı olsun.

nofear114

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Hayırlı olsun çok sık bir ekime benziyor . Özellikle 17.gün fotosu kusursuz  Uzun zamandır yoktum bilgi amaçlı soruyorum . Koray erdoğan girmeyince ekime fiyat aynı mı yoksa daha uygun mu oluyor ?
İyiye iyi kötüye kötü der. Bağımsız yorumcu ..

Bu maskenin ardında etten fazlası var. Bu maskenin altında bir fikir var; ve fikirlere kurşun işlemez!” V for Johnny Sins

adeniz

• Jr. Member
  • **
Teşekkür ederim güzel dilekleriniz için arkadaşlar.

Hayırlı olsun çok sık bir ekime benziyor . Özellikle 17.gün fotosu kusursuz  Uzun zamandır yoktum bilgi amaçlı soruyorum . Koray erdoğan girmeyince ekime fiyat aynı mı yoksa daha uygun mu oluyor ?

Koray Erdoğan girmeyince ekim ücreti farklı ve daha uygun oluyor. ASMED artık Koray Erdoğan ve Alp/Dilek hoca şeklinde iki seçenek sunuyor. Fiyatlar da yaklaşık yarı yarıya fark ediyor diyebilirim.

nofear114

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Teşekkür ederim güzel dilekleriniz için arkadaşlar.

Koray Erdoğan girmeyince ekim ücreti farklı ve daha uygun oluyor. ASMED artık Koray Erdoğan ve Alp/Dilek hoca şeklinde iki seçenek sunuyor. Fiyatlar da yaklaşık yarı yarıya fark ediyor diyebilirim.

Greft başı 1,25 euro gibi mi oluyor yani . Greft ücreti ne kadar ödediniz acaba ?
İyiye iyi kötüye kötü der. Bağımsız yorumcu ..

Bu maskenin ardında etten fazlası var. Bu maskenin altında bir fikir var; ve fikirlere kurşun işlemez!” V for Johnny Sins

kilic1977

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
Koray hoca: 2,5o €/Greft
Alp hoca/Dilek hanim: 1,4o €/Greft

Diger bir fark:
Koray hoca 4000 ve üstü, iki günde gerceklestiriyor
Alp hoca / Dilek hanim sadece tek günlük ekim sunuyor, maximum 3500 greft, yani örnegin ihtiyaciniz 4000 ise ve Alp hoca/Dilek hanim'i secmisiseniz 3000 eklilir + 6-12 ay sonra kalan 1000 greft daha ekilir.

Bana verilen bilgiler bunlardir

adeniz

• Jr. Member
  • **
Merhaba arkadaşlar. Bugün ekimden sonraki 30. günü doldurmuş bulunuyorum. Aşağıdaki fotoğrafta görebileceğiniz üzere şok dökülmeler epeyce ilerledi. Yaklaşık olarak 2 haftadır dökülüyor saçlar ve sanırım bir süre daha devam edecek. Ayrıca fotoğrafları büyüterek baktığınızda fark edebileceğiniz üzere saçlarımın ön kısmında bir tür kepeklenme oluştu. Normalde bende dermatitis rahatsızlığı bulunuyor. Ancak bu sanki kepeklenmeden biraz daha farklı gibi. Yıkayınca da geçmiyor pek, biraz inatçı sanki.

Ayrıca, bilgisi olanlar için önemli bir konuda bir sorum olacak: Şok dökülme sırasında ekilen saçları tamamen kaybedip kaydetmediğimizi anlayabiliyor muyuz? Şöyle izah edeyim sorumu: Şok dökülmeler sonrasında çektiğim fotoğraflara zoom yapıp baktığımda 3 farklı durum gözüküyor:

1) Ekilmiş fakat henüz dökülmemiş saçlar.
2) Ekilmiş fakat kırılarak dökülmüş saçlar (saç derisinde siyah noktalar halinde hala kırılan saçları görmek mümkün)
3) Tamamen saçsız gözüken alanlar.

Benim bildiğim şok dökülme bir tür "kırılarak dökülme" durumu. Yani 2. maddede bahsettiğim tipte bir dökülme. Saçlar böyle döküldüğünde fotoğrafa zoom yapınca kırılmış saçın küçük siyah bir nokta olarak derideki başını görebiliyorsunuz. Ancak, diğer bazı yerlerde hiçbir şekilde saç ve siyah nokta şeklinde saç başı gözükmüyor. Yani 3. maddede bahsettiğim durum. Sorum da bu noktada: zoom yaptığımızda hiçbir şekilde saç veya siyah nokta görmüyorsak, o bölgedeki saç kökünü kaybettiğimiz anlamına mı geliyor? Yani o bölgeden saç çıkışı beklememek mi gerekiyor?

bold

• Sr. Member
  • Şans cesurdan yanadır / Fortune favours the bold
Merhaba arkadaşlar. Bugün ekimden sonraki 30. günü doldurmuş bulunuyorum. Aşağıdaki fotoğrafta görebileceğiniz üzere şok dökülmeler epeyce ilerledi. Yaklaşık olarak 2 haftadır dökülüyor saçlar ve sanırım bir süre daha devam edecek. Ayrıca fotoğrafları büyüterek baktığınızda fark edebileceğiniz üzere saçlarımın ön kısmında bir tür kepeklenme oluştu. Normalde bende dermatitis rahatsızlığı bulunuyor. Ancak bu sanki kepeklenmeden biraz daha farklı gibi. Yıkayınca da geçmiyor pek, biraz inatçı sanki.

Ayrıca, bilgisi olanlar için önemli bir konuda bir sorum olacak: Şok dökülme sırasında ekilen saçları tamamen kaybedip kaydetmediğimizi anlayabiliyor muyuz? Şöyle izah edeyim sorumu: Şok dökülmeler sonrasında çektiğim fotoğraflara zoom yapıp baktığımda 3 farklı durum gözüküyor:

1) Ekilmiş fakat henüz dökülmemiş saçlar.
2) Ekilmiş fakat kırılarak dökülmüş saçlar (saç derisinde siyah noktalar halinde hala kırılan saçları görmek mümkün)
3) Tamamen saçsız gözüken alanlar.

Benim bildiğim şok dökülme bir tür "kırılarak dökülme" durumu. Yani 2. maddede bahsettiğim tipte bir dökülme. Saçlar böyle döküldüğünde fotoğrafa zoom yapınca kırılmış saçın küçük siyah bir nokta olarak derideki başını görebiliyorsunuz. Ancak, diğer bazı yerlerde hiçbir şekilde saç ve siyah nokta şeklinde saç başı gözükmüyor. Yani 3. maddede bahsettiğim durum. Sorum da bu noktada: zoom yaptığımızda hiçbir şekilde saç veya siyah nokta görmüyorsak, o bölgedeki saç kökünü kaybettiğimiz anlamına mı geliyor? Yani o bölgeden saç çıkışı beklememek mi gerekiyor?

Selam adeniz. Benim de bugun 23. gunum, sok dokulmem senden biraz daha fazla olmus.

Bahsettigin maddeleri ben de cok dusunuyorum, zira sanki hic ekim yapilmamis gibi olan bosluklar var bende de. Kanal / delik bile gorunmuyor, saci veya koku gectim. Ancak bahsettigin gibi bu koklerin kayip olmasi bence cok zor:

- Birincisi bu sekilde pek cok ornek gorduk, sonradan saclarin oradan ciktigi.

- Ikincisi hatirliyorum Hintell de kendi ekimi icin ayni seyi soylemisti, hic bir sey gorunmeyen alanlardan cikislari oldu.

Zaten bahsettigin gibi olsa 10. 12. aylari beklemeye gerek kalmazdi, herkes ekiminin akibetini 1. ayda anlardi.

Bu sebeplerle bence evham yapmissin diyorum, sureclerimiz cok yakin ve benzer, bekleyip gorelim  8)

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Saç derindeki deri parcalarına benziyor dermatid olabilir yada ekim sonrası deri değişimi olabilir biraz sert yıka saçlarını.

Şok dökülmeye gelincede hiç takılma bunları inceleme olması gereken oluyor

Global Moderator

adeniz

• Jr. Member
  • **
Selam adeniz. Benim de bugun 23. gunum, sok dokulmem senden biraz daha fazla olmus.

Bahsettigin maddeleri ben de cok dusunuyorum, zira sanki hic ekim yapilmamis gibi olan bosluklar var bende de. Kanal / delik bile gorunmuyor, saci veya koku gectim. Ancak bahsettigin gibi bu koklerin kayip olmasi bence cok zor:

- Birincisi bu sekilde pek cok ornek gorduk, sonradan saclarin oradan ciktigi.

- Ikincisi hatirliyorum Hintell de kendi ekimi icin ayni seyi soylemisti, hic bir sey gorunmeyen alanlardan cikislari oldu.

Zaten bahsettigin gibi olsa 10. 12. aylari beklemeye gerek kalmazdi, herkes ekiminin akibetini 1. ayda anlardi.

Bu sebeplerle bence evham yapmissin diyorum, sureclerimiz cok yakin ve benzer, bekleyip gorelim  8)

Selam dostum. Teşekkür ederim cevap için. Söylediklerin mantıklı, haklısın sanırım. Umarım senin süreç de iyi gidiyordur. Selamlar.

adeniz

• Jr. Member
  • **
Saç derindeki deri parcalarına benziyor dermatid olabilir yada ekim sonrası deri değişimi olabilir biraz sert yıka saçlarını.

Şok dökülmeye gelincede hiç takılma bunları inceleme olması gereken oluyor

Teşekkür ederim Hintell. Bilge Hanım'a da mail attım o deri problemi için. Belki, operasyon sonrası verdiği ancak bizim onayımız olmadan kullanma dediği dermatitis losyonunu kullan der.

DieAnotherDay

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Operasyon çok başarılı koray hoca’nın  ekim kalitesinde umarım sonuçlarıda aynı şekilde olur hayırlı olsun.

adeniz

• Jr. Member
  • **
Operasyon çok başarılı koray hoca’nın  ekim kalitesinde umarım sonuçlarıda aynı şekilde olur hayırlı olsun.

Teşekkür ederim. Sonuçları hep birlikte göreceğiz. 2 aydır takip ettiğim şu forumda anladığım kadarıyla en iyi gözüken ekim bile sorunlu çıkabiliyor; veya en umutsuz gözüken bir ekim çok iyi sonuçlar verebiliyor. Bunca yıllık saç ekim endüstrisinin bu kadar 'şansa' bağlı olması biraz garip aslında. Biraz heyecan, bolca umut, biraz da tedirginlikle bekleyeceğiz aylarca.   

yazıcıoqlu

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
Losyonun fotoğrafını  atarmisin dermatitle ilgili olanin nasil.birsey merak ettim.

Facebook Twitter Instagram