Gönderen Konu: ASMED | 3000 Graft Saç Ekimi | Dilek Çakır  (Okunma sayısı 50427 defa)

adeniz

• Jr. Member
  • **
Merhaba arkadaşlar,
90. gün fotoğraflarını paylaşıyorum. Genel olarak;

- 60. günden sonra saç çıkışları başladı diyebilirim. Tahminimden daha hızlı ve olumlu ilerliyor süreç. 60. gün fotoğraflarına tekrar dönüp bakarsanız siz de farkı görebilirsiniz sanıyorum.
***60. gün fotoğrafları: https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?action=dlattach;topic=9266.0;attach=172699;image

- Fotoğrafları her zaman olduğu gibi doğrudan gün ışığı altında çekiyorum. Bu sebeple, aslında bakarsanız, normalde saçlarım fotoğraflarda görünenden daha dolgun gözüküyor.

- Sağ taraf, sol kısma göre daha geriden geliyor. İlginçtir; saç ekimi öncesinde daha fazla açıklığa sahip olan taraf sol taraftı. Şimdi ise sol taraf çok daha hızlı bir şekilde kapanıyor.

- Toparlarsak, sanırım saçların şimdiki hâli bile ekim öncesinden iyi durumda. Biraz daha çıkış olursa ve ekilen saçlar hacimlenirse baya iyi bir sonuç çıkacak gibi gözüküyor. Heyecanla ve umutla bekliyorum.

Selamlar, sevgiler.

Aussie82

• Jr. Member
  • **
Dostum 90.gune muhtesem bir giris yapmissin, cikislar cok saglikli gozukuyor. 90-120 arasi aciklar tam anlamiyla kararir diye dusunuyorum.

kilic1977

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
Selam adeniz,
gercekten cok ümüt verici duruyor, 1 ay sonra baya bi kapanir gibi insallah. Bir kac sorum olacak,
-propecia mi yoksa proscar mi kullaniyorsun. Günlük yikiyormusun saclari ve hangi marka?

Saygilar

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Ekim alanları tüylenmeye başlamış güzel gidiyor dostum
Global Moderator

duman134

• Sr. Member
Güzel gidiyor hocam 120 günde baya kapanır bu saçlar.

byflamingo

• Sr. Member
90 güne göre çıkış yüzdesi çok iyi umarım asıl süreçte dahada hızlanır çıkışlar.

DieAnotherDay

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
geliyor beklenen kutsal kıllar :)

bold

• Sr. Member
  • Şans cesurdan yanadır / Fortune favours the bold
Sevgili adeniz, kafamdaki "persembenin gelisi carsambadan belli olan ekimciler dernegi" ' ne seni de ekliyorum, zira tertemiz bir sekilde gelisiyor surec, net.

Guncellemeleri bekliyoruz. Artik belki daha sık da paylasabilirsin, yoksa 90. gunde bi anda full sacli cikacaksin karsimiza :)

adeniz

• Jr. Member
  • **
Hepinize yorumlarınız ve güzel dilekleriniz için çok teşekkür ederim arkadaşlar.

Selam adeniz,
gercekten cok ümüt verici duruyor, 1 ay sonra baya bi kapanir gibi insallah. Bir kac sorum olacak,
-propecia mi yoksa proscar mi kullaniyorsun. Günlük yikiyormusun saclari ve hangi marka?

Saygilar

Proscar kullanıyorum. günlük yıkamıyorum genelde, gün aşırı yıkıyorum. puro dor marka bir şampuan ve saç kremi kullanıyorum.

BJKKARA

• Hero Member
SON DURUM NEDİR ?

adeniz

• Jr. Member
  • **
Ynt: ASMED | 3000 Graft Saç Ekimi | Dr. Alp Bayramoğlu ve Dilek Çakır
« Yanıtla #100 : 08 Aralık 2019, 19:33:19 »
Merhaba arkadaşlar,

120. gün fotoğraflarını paylaşıyorum. Karşılaştırma yapmak açısından, 30., 60. ve 90. gün fotoğraflarının linklerini de ekliyorum aşağıya.

30. gün: https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?action=dlattach;topic=9266.0;attach=170626;image

60. gün: https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?action=dlattach;topic=9266.0;attach=172699;image

90. gün: https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?action=dlattach;topic=9266.0;attach=195839;image

Ve 120. gün:

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #101 : 08 Aralık 2019, 19:47:19 »
Gayet güzel sürece göre çıkışlar maşallah
Global Moderator

bold

• Sr. Member
  • Şans cesurdan yanadır / Fortune favours the bold
« Yanıtla #102 : 08 Aralık 2019, 20:27:29 »
Cok guzel adeniz, bu ay kapanacak bosluklar bence.

adeniz

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #103 : 08 Aralık 2019, 20:31:15 »
Teşekkür ederim arkadaşlar. Bence de süreç iyi gidiyor. Özellikle sol kısmın gelişiminden çok memnunum. Sağ taraf ekim öncesinde de sol kısma göre daha açıktı. Dolayısıyla oranın daha geriden gelmesini normal karşılamak gerekiyor sanıyorum. Forumdaki diğer paylaşımlardan anladığım kadarıyla en azından 180. güne kadar saçlar gelişim göstermeye devam ediyor. Ben de sağ tarafın kapanması için bu 60 günlük süreden ümitliyim. Umarım olur.

Erhan Malatya

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #104 : 08 Aralık 2019, 20:50:19 »
Sürecin gayet iyi gidiyor bence. İleride çok daha iyi olur inşallah. Bir şey sormak istiyorum hocam. Finans kullanmaya devam ediyor musun hala? Kullanıyorsan eğer yan etkileri oldu mu hiç ?

Facebook Twitter Instagram