Gönderen Konu: FUT üstüne FUE revizyon + Yeni ekim. Dr. Kul 2.800 Greft 2 Eylül 2016  (Okunma sayısı 47761 defa)

burqa1

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
serhanizmir özelden yazı yazdım size gördünüzmü ?
2015 den kalma  yaşımı sorduğunuz bir soru var 49 diye az önce yanıtladım ama ...onu kastettiğinizi sanmıyorum. Acaba özel ileti bölümümde bir sorun mu var bilemedim.

özelden tekrar yazdım yazım geldimi acaba

serhanizmir

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Donör bugün.
« Son Düzenleme: 04 Ekim 2016, 14:18:12 Gönderen: serhanizmir »
Serhanizmir

mr.big

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Serhan bey öncelikle hayırlı olsun .. doğru adama ektirmissiniz.. Saç yönleri konusunda büyük problem yasamazsiniz diye umut ediyorum .. benim konuma bakarsanız eski fut operasyonunun izlerini görebilirsiniz .. ekilen ve çıkacak saçlar eski ekimden kalan saçlardan sayıca çok olduğundan bu problemi kamufle edecektir.. Aradan fırlayan saçlar için ise yapacak bir şeyler bulacağız artık :)

serhanizmir

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Serhan bey öncelikle hayırlı olsun .. doğru adama ektirmissiniz.. Saç yönleri konusunda büyük problem yasamazsiniz diye umut ediyorum .. benim konuma bakarsanız eski fut operasyonunun izlerini görebilirsiniz .. ekilen ve çıkacak saçlar eski ekimden kalan saçlardan sayıca çok olduğundan bu problemi kamufle edecektir.. Aradan fırlayan saçlar için ise yapacak bir şeyler bulacağız artık :)
Tesekkur ederim sizden bu yorumu almak ayrıca moral verdi
Serhanizmir

serhanizmir

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
22.Gün.
Serhanizmir

Jokey35

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Saç çizgisi bence olması gerekenin çok altında. 1 2 cm daha geride olmasi gerekirdi ama bu Zekeriya Hocanın hatası değil. Önceki fut operasyonunda yapılan ön çizgiyi baz almış mecburen.
🏇🏇

maschinehead

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
hocam hayirli olsun.ben  bir seyi merak ediyorum.zekerriya hoca sakaldan da ekiyor.acaba neden 600-700 grefte sakaldan takviye yaptirmadiniz üstlere dogru ?

can29

• Ziyaretçi
donör güzel toparlamıs

Dp_

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Hocam şok dökülme çok erken başlamış gördüğüm kadarıyla güzel sonuç sizi bekliyori.2 ekim geçirilmesine rağmen donör iyi

Şok dokulmenin geç ya da erken başlaması olumlu ya da olumsuz olarak yorumlanabiliyor mu ?

serhanizmir

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
1 ay. Kendi saçlarım da gitmiş galiba. Ne çirkin kafa!  :)
Serhanizmir

placebo

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Hocam gecmiş olsun. Donör bölgeye baktım da aslında ensenin altı bölümlerinden de greft alınabilirmiş. ordaki saçlar gayet sağlıklı görünüyor. Dr. Kul klasik  3000-3500 greft ön bölge ekimini size de yapmış. Saç ekiminde genelde donör bölgede en kolay alım yapılacak bölgelerden greft alıyorlar. Oysa bazen ensenin alt kısımlarında da kaliteli saçlar oluyor fakat alımı daha güç olduğu ve zaman kaybettirdiği için o bölgelere girmiyorlar. Dr. kul un bir saç ekimi müşterisinden  alacağı ücret bellidir ve her hastaya da 3000-3500 greft eker alacağı ücrette bu sayıya göre bellidir zaten.

serhanizmir

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Bende 2.800 de kalındı. 3.500 ü bilemiycem ama bence 200 daha alıp 3.000 e tamamlamalıydık. 1. Ay için görüntü normal mi? Aslında gün ışıgı fotolarına devam etmek istiyordum ama bu sefer de ampul altı foto oldu. Sanırım  2 ay daha boyle gezecegim .
Serhanizmir

lltmnt

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Bende 2.800 de kalındı. 3.500 ü bilemiycem ama bence 200 daha alıp 3.000 e tamamlamalıydık. 1. Ay için görüntü normal mi? Aslında gün ışıgı fotolarına devam etmek istiyordum ama bu sefer de ampul altı foto oldu. Sanırım  2 ay daha boyle gezecegim .

1. ay icin gayet iyi bir goruntu bence. kizariklik olmamasi ozellikle cok iyi olmus. zaten ilk ay icin daha da ekstra bir durum olmaz ama sizinki gayet homojen ve guzel gorunuyor su an.

bu arada ozel mesaj gonderdim size, eger bakabilirseniz cok sevinirim.

dangerx

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Hocam ekiminiz hayırlı olsun. İnşallah kamufle olacak doğal bir görünüme kavuşursunuz. İlk konuyu açtığınız zaman yazınızı dikkatli okumuştum. Araştırma yaptığınız  merkezlerin görüşlerini sıralamıştınız. Hepsi ekime yoğunlaşıp saçların araya girelim aynı yönde sıkılaştıralım çizgiyi öne alalım gibi v.b. yöntemler söylemiş. Tek bir ekimci sökmeden dikmem demiş. Buda olabilecek bir seçenekti. Neden fikre sıcak bakmadınız merak etmişimdir. 10 kişiden 9 u sökülürse iz kalır demesi mi etkilendi sizi?

Facebook Twitter Instagram