Gönderen Konu: FUT üstüne FUE revizyon + Yeni ekim. Dr. Kul 2.800 Greft 2 Eylül 2016  (Okunma sayısı 47707 defa)

serhanizmir

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Eskiye nazaran olumlu bir değişim olmuş ama alınganlık göstermezseniz doğallık problemi olduğunu söylemek isterim.
Tabii ki alinganlik yapmam.  Sizin de dediginiz gibi.... Eskiye gore..... Diye bir cumleyi de ister istemez kuruyiruz. 13 senedir beni eski on cizgimle goren herkes benim kadar heyecanlaniyor yeni halini gorunce.  Bana objektif anlamda da dogalmis gibi geliyor ama farkli fikir de olur elbet.

serhanizmir

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Hayirli olsun hocam gule gule tara
cok tesekkur ederim
Serhanizmir

serhanizmir

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Abi yanları boyuyorsun sanırım? :) Valla sonuç çok iyi, ayrıca maşallah fizik cilt 35 gibi :)
Evet yanlarda beyazlar cok oldugu icin once yanlara surdurup 5 dakka tutuyorum sonra ustlere surdurup bi 5 daha toplamda 10 dakka ile anca tutuyor benim. Ama bu son seferde o yokmus normal biya yaptilar. Buyuk fark yok bence sonuclarda.
Serhanizmir

serhanizmir

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
şahane olmuş abi on numara  8)
[/quote

. :))  cok sagol.
Serhanizmir

serhanizmir

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Eskiye nazaran olumlu bir değişim olmuş ama alınganlık göstermezseniz doğallık problemi olduğunu söylemek isterim.

Doğal olmadığını nasıl anladın merak ettim
Tam onlere degil de sakaklaradogru giden kisma odaklanmis olabilir. Fut yonteminde saclar daha bi kalin telli mi aliniyor nedir eski ekimde sakaklara dogru olan girinti kusmi dik dik duracak sekilde ektiler ya ancak bu kadar duzelebildi... Orasi bos alan olsa eminim sonuc mukemmele yakin acakti. Buna da sukur.
Serhanizmir

Jokey35

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Abi yanları boyuyorsun sanırım? :) Valla sonuç çok iyi, ayrıca maşallah fizik cilt 35 gibi :)
Evet yanlarda beyazlar cok oldugu icin once yanlara surdurup 5 dakka tutuyorum sonra ustlere surdurup bi 5 daha toplamda 10 dakka ile anca tutuyor benim. Ama bu son seferde o yokmus normal biya yaptilar. Buyuk fark yok bence sonuclarda.

Abi beyazlar bende de sıkıntı olmaya başladı ondan soruyorum :) Saç çıkış hızına göre değişir tabi ki ama, ortalama kaç haftada bir kapatıcı işlemini yaptırmak gerekiyor?
🏇🏇

sloocer

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Abi "saçı çıkan forumu unutuyormuş " diyorlar doğrumudur?

Staticx

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
Doğru :) bak ben unuttum

serhanizmir

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Guzel espri.  Birini bulayim da seksin fotolari. Yakinda  Gorusmek uzere.
Serhanizmir

serhanizmir

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Mutlu tatiller.
Serhanizmir

Lajoya

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
Abi güzel olmuş güle güle tara

sloocer

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Serhan abi
Uçmayı öğrenen minik kuşlar misali sende terkettin yuvayı.. saçı çıkan gidiyor:)

bikkembergs

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
Serhan abi
Uçmayı öğrenen minik kuşlar misali sende terkettin yuvayı.. saçı çıkan gidiyor:)
sloocer, bence Serhan abinin gitmesinde sikinti yok. Asil sikinti bizim burda cokca kalmamiz!...

sloocer

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Serhan abi
sloocer, bence Serhan abinin gitmesinde sikinti yok. Asil sikinti bizim burda cokca kalmamiz!...

Sorma bagımlılık yapıyor. Onca işin gücün arasında çat burda buluyorum kendimi.

kuyumcu69

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Güle güle kullan. iş bitmiştir.

Facebook Twitter Instagram