Gönderen Konu: FUT üstüne FUE revizyon + Yeni ekim. Dr. Kul 2.800 Greft 2 Eylül 2016  (Okunma sayısı 47720 defa)

serhanizmir

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Tesekkur ederim hepinize.  Hayirli olsun herkesin beklentilerine kavusmasi dilegiyle
Serhanizmir

serhanizmir

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Baska bir paylasim altina yazdiklarimi buraya da ekliyorum.  Ne kadar cok kisiye ulasirsa o kadar iyi olacagini dusunuyorum. Is artik SINIRSIZ SAC KOKU NAKLI... KAMPANYA!!!! diye ilan vermeye varmis.  Yazik... Yazik.  Genc arkadasa yazdigim yazi : 
"Donorun toparlanmasini cani gonulden diliyorum. Hem kendi forumumda hem yorum yaptigim yerlerde israrla soyledigim seyler var.  1 herseyden ama herseyden once sahip olduklariniza zarar verilmemeli buna cok dikkat edin bu anlamda abartili greft sayilarina itibar etmeyin.  Isin sonu size SONSUZ greft vaad edilmesine vardi... Zoka yutmayin.  2.  Gittiginizde size neredeyse kasinizin ustunden sac cizgisi cizenlerin yarattigi pembe dunyaya kapilmayin.  3 gercekci olun mucize yoktur.  Bu anlamda mesela Hasan in Huseyin kafasi ile sizin kafaniz farklidir.  Kalitim ve gen denen faktorler de vardir.   4 sac dokulmeniz netlesmeden 20 21 22 yasinda sac ektirmeyin... Hele hele 3 bin 4 bin 5 bin..... Yapmayin...  Liste cok uzar ama estetik cerrah olmayanlara bence gitmeyin.  Genc arkadasim umarim saclarin toparlanir.  Moralini yuksek tutmaya calis cunku onun da tedaviye iyiye gitmeye olumlu etkisi vardir.  Umalim ki hersey nihayetinde tam istedigin gibi olsun.  Paylasimlarina devam.  Dogru beslen. Spor yapmiyorsan spora da basla.  En azindan moral olarak yukselirsin. "

« Son Düzenleme: 22 Şubat 2017, 17:23:15 Gönderen: serhanizmir »
Serhanizmir

serhanizmir

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Donor
Serhanizmir

serhanizmir

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
6.ay doldu
Serhanizmir

serhanizmir

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Bugun. Acik hava. Direkt gun isigi. Dik aci.
Serhanizmir

secret115

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
Fena değil
Güzel günlerde kullan reis : )
Suistimal edilmeye en musait yer insanın zaaflarıdır.

serhanizmir

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Acikhava gun isigi yatay isik
Serhanizmir

serhanizmir

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ve.... Gun isigi golge. Soylememe gerek var mi bilmiyorum ama 90 derece dik gunes isigi demek... Oyle foto cekilmek... Cok kolay bisey degildir. :)
« Son Düzenleme: 05 Mart 2017, 16:03:43 Gönderen: serhanizmir »
Serhanizmir

secret115

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ve.... Gun isigi golge. Soylememe gerek var mi bilmiyorum ama 90 derece dik gunes isigi demek... Oyle foto cekilmek... Cok kolay bisey degildir. :)

Saçı dökülmeyen insanın bile derisi görünüyor hocam güneş ışığında : )

Güzel ekim darısı basıma
Suistimal edilmeye en musait yer insanın zaaflarıdır.

kadiköy1

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
abi gayet güzel görünüyor.bu saçlar her açıdan güzel görünür. zekeriya hocanın ekimlerinde önden bakınca biraz sırıtıyor yani biraz doğallık problemi olabiliyor. fakat sizde bu olmamış. gayet doğal duruyor belirtmek lazım. ayrıca siz bu sonuçtan da memnunsunuz. yani başarılı bir sonuç demektir bu. sunu merak ediyorum, saçlarınızı tarıyor musunuz, bence hergün sabah uyandığınızda saçlarınız böyle fön çekilmiş,taranmış,uğraşılmış gibi duruyor ama aslında hiçbisey yapmıyorsunuz hep böyle duruyor diye düşünüyorum :) çünkü bir arkadaşımda sonucu sizinkiyle nerdeyse aynı. onunki de böyle özenle taranmış gibi duruyor ama ben hiç taramıyorum sabah uyandığımda böyle demişti.

serhanizmir

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
abi gayet güzel görünüyor.bu saçlar her açıdan güzel görünür. zekeriya hocanın ekimlerinde önden bakınca biraz sırıtıyor yani biraz doğallık problemi olabiliyor. fakat sizde bu olmamış. gayet doğal duruyor belirtmek lazım. ayrıca siz bu sonuçtan da memnunsunuz. yani başarılı bir sonuç demektir bu. sunu merak ediyorum, saçlarınızı tarıyor musunuz, bence hergün sabah uyandığınızda saçlarınız böyle fön çekilmiş,taranmış,uğraşılmış gibi duruyor ama aslında hiçbisey yapmıyorsunuz hep böyle duruyor diye düşünüyorum :) çünkü bir arkadaşımda sonucu sizinkiyle nerdeyse aynı. onunki de böyle özenle taranmış gibi duruyor ama ben hiç taramıyorum sabah uyandığımda böyle demişti.
Yazdiklarin cok ilgimi cekti...kendiliginden taranmis sac meselesi.... Ama ona gelmeden once... Evet ben coook memnunum.  Benim yeniden ekim yaptirma fikri hic aklimda yoktu. Ta ki berberim yan koltuukta oturanin sacinin ekim oldugunu soyledigi gune kadar. Sonra zekeriya beyi buldum konustum. Sonra emin olmak icin baska bir cok yerle de konustum.   Acikcasi ilk konusmada onun  asiri temkinli haline nazaran digerlerinin sonuc cok guel olacak...senden 3.500 garanti cikar... Alimda 4.000 e ulasiriz buyuk ihtimal diyenler ara ara kafami kurcalamadi degil... Hatta bir ara fiyat farki da eklenince neredeyse randevu almanin esigine gelmistim ama...eve dondugumde hep kafam zekeriya bey dedi. Ve iyi ki diyorum baska yere yaptirmamisim. Neyse gelelim mevzuya... Benim ilk ekiminde sac telleri cirkin geldi... Daha kalin boyle biraz tirtikli gibi kivircik desen degil ama... Ne bileyim bi tuhafti... Duzelmeleri bir iki yili buldu... Ama bu ekimde... Yani sac tellerime bakiyirum piril piril sirma gibi. Ve evet. Taramiyorum kendiliginden hos bir formu var... Bunu dusunmustum ama siz yazinca iyice farknettim. Sebebi ne acaba. Belki saclarin yogun olup tellerin birbirini destekleyebilmesinden  kaynaklaniyordur.az olunca ister istemez cim adam olunuyo cok olunca belki irtak bi forma giriyor heralde.
« Son Düzenleme: 05 Mart 2017, 23:59:06 Gönderen: serhanizmir »
Serhanizmir

gölge

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
hocam, güzel olmuş, yakışmış, yüz hattınıza da uyumlu bir ön çizgi olmuş. süreciniz devam ediyor daha . daha da iyi olacak şüphesiz.

sloocer

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Abi geçmiş olsun saç defterini kapatmışsın artık..
Benim dikkatimi başka birşey çekti.. yanlış okuyup hesap yapmadıysam senin yaş 49 mudur abi?Eğer öyleyse gerçekten tebrik ediyorum , her nekadar gözleriniz burnunun gözükmesene boy- endam fizik cilt 35 gibi ...
Çok sevindim adınıza

serhanizmir

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
hocam, güzel olmuş, yakışmış, yüz hattınıza da uyumlu bir ön çizgi olmuş. süreciniz devam ediyor daha . daha da iyi olacak şüphesiz.

Tesekkur ederim. On hat ilk ekimde olusturulmustu bu ekimde yapilabilecekler sinirli oldugu halde sonuc beni memnun etti. Tekrar tesekkurler.
Serhanizmir

Facebook Twitter Instagram