Gönderen Konu: Dr. GÖKHAN GÜR  (Okunma sayısı 5813 defa)

Fatihtorun7

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Dr. GÖKHAN GÜR
« : 05 Eylül 2016, 19:33:19 »
Öncelikle herkese merhaba benim saç dökülmem biraz erken yaşta başladı bilmiyorum benim yaşımda olupta saç ektiren varmıdır :) saç ektirmeyi bundan 1 sene önce kadar düşünmüştüm ama bir türlü kısmet olmamıştı tam anlamıyla karar verdikten sonra artık araştırmaya başlamıştım akrabalarımdanda saç ektirenler olmuştu onların yaptırdıkları yerler ile görüştüm  antalyada bi doktora karar vermişken fue yöntemiyle olan operasyonda pek iyi yorumlar almadım çünkü kendisi bana fut yöntemiyle yapmayı düşünüyodu bende bu kadar erken yaşta o şekilde yaptırmak istemedim bu arada yaşım 22 :) daha sonra bi aile dostumuzun tavsiyesiyle Gökhan hocayla tanıştım kendiside ona ameliyat olmuş ve ben saçlarını gördüğümde çok hoşuma gitmişti yani doğal saçtan ayırt edemedim onun operasyon sürecinin üstünden 8 ay geçmişti ve çok güzel duruyodu saçları Gökhan hocaya karar verdikten sonra hemen iletişime geçtim çok samimi ve içten davrandı bana benide bu durum çok rahatlattı kendinden emindi 2003ten beri fue saç yöntemiyle ekim yaptığı için bende bu durum dahada rahatlatmıştı ve nihayetinde 25.08.2016 tarihine randevu almıştım istanbul ataşehirde bi rezidansta yeri gayet temiz ve sağlıklı bir klinik benim ön iki şakaklar açıktı oraları kapattık ve toplam 2460 greft çıktı benden bugün 12.günümdeyim ve artık hiç bişey belli olmuyor benim çok hoşuma gitti ve çevremdende çok güzel tepkiler aldım arkadaşlar operasyona gelincede sadece kökler toplanırken yüzüstü yatarken ben çok zorlandım onun haricinde haliyle iğne darbeleri var acıyan yerler acımayan yerler var ama işin sonunu düşündüğünüzde hiç bi acıyı hissetmiyosunuz :) fotoğraflarıda paylaşıyorum yorum sizlerin.. Son fotoğraf dün çekildi

Xeareo

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Dr. GÖKHAN GÜR
« Yanıtla #1 : 06 Eylül 2016, 00:39:38 »
Merhabalar benimde yaşım 22 ve 26 temmuz da bende ektirdim ama benim ekim alanım seninkinden fazlaydı gökhan hoca gerçekden samimi inş güzel sonuçlar alırsın takipcin olucagım ve karşılastırma yapıcagım tabikide

Fatihtorun7

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 06 Eylül 2016, 11:49:51 »
Aynen kardeşim ben şuan çok memnunum umarım seninde iyi geçmiştir ve iyi sonuçlar alırsın inşAllah gökhan hocada dediğin gibi çok samimi içten bir insan öyle oluşunu çalışmalarınada yansıtıyor bence seninde fotoğrafların varsa görmek isterim

Said

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 06 Eylül 2016, 12:21:39 »
Hayırlı olsun, ekim güzel görünüyor, inşallah çok güzel sonuçlar alrsnz,  alım mikromotorla mı yapıldı, bide ücret olarak ne ödednz acaba

bikkembergs

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #4 : 06 Eylül 2016, 12:22:01 »
Bence finasteride kullan.
Yan etkilerinden korkma fazla. Sonuclar iyi olacaktir ama dedigim gibi mevcut saclarini koruman cok onemli.

colak

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #5 : 22 Temmuz 2017, 16:09:56 »
merhaba
bende 2011 yılında gökan güre 3000 gerf ekim yaptırdım.ilk başlarda şaçlar çıktı ama 1-2 yıl içerinse saçların %80 geri dökülde
verdiğö parayamı yanayım çektiğm acıyamı bilmiyorum.

Fehmierkan

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #6 : 22 Temmuz 2017, 22:46:55 »
5 dakika önce kayıt olmuşsun 5 dakika sonra 10 ay önceki yoruma paylaşımda bulunuyorsun fotoğraflarını yükleyip bi konu acta bakalım buradaki tecrübeli arkadaşlar bi yorum yapsinlar

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #7 : 22 Temmuz 2017, 23:50:27 »
Paylaşımınız bana hiç güven vermedi takıpde olacagım sürecenizi.
« Son Düzenleme: 23 Temmuz 2017, 01:23:40 Gönderen: Hintell »
Global Moderator

colak

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #8 : 23 Temmuz 2017, 00:38:41 »
gökan hoca 5 günde ekti 3 bin grefti.her her şeyi kendisi yaptı. alımı manuel yaptı.
Gökan hocayı kötüleme derderdinde yok.Ama çok araştırıp gittiğim ve diğer yere göre 2 kat fazla para verdiğim halde benim saçlarım döküldü.Başkalarına hemşirelerin ektiği saçlar ise yıllardır gayet güzel duruyor.Benim derdim ekilen saçlar dökülmez diyorlardı benim ki neden döküldü

sloocer

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #9 : 23 Temmuz 2017, 00:48:21 »
gökan hoca 5 günde ekti 3 bin grefti.her her şeyi kendisi yaptı. alımı manuel yaptı.
Gökan hocayı kötüleme derderdinde yok.Ama çok araştırıp gittiğim ve diğer yere göre 2 kat fazla para verdiğim halde benim saçlarım döküldü.Başkalarına hemşirelerin ektiği saçlar ise yıllardır gayet güzel duruyor.Benim derdim ekilen saçlar dökülmez diyorlardı benim ki neden döküldü

Dökülen saçların , Ekim saçı olduğunda  eminmisiniz?

Cenk49

• Full Member
« Yanıtla #10 : 23 Temmuz 2017, 01:36:18 »
Gökhan gürden beklerim ben ankarda çok şikayetçi olan vardı
İstanbula taşındı.günde 500 greft ekimmi olur çin işkencesi gibi muttalibin yolundan yürümeye çalıştı olmadı.

emeklikel

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #11 : 23 Temmuz 2017, 07:05:36 »
zamanında adı gecen drlardan biriydi muttalip keser atilla kaya koray erdoğan 10 sene once isimleri gecerdi transmed falan 4 tanesi one çıkmıştı içlerinden dr gürde onlardan biriydi sonra zekeriya kul katıldı bu kervana aarkdaslar gitti gorustu ama ektirmediler ektirip dert yananda gordum az ekti dedi solediğinden falan dedi şu bu ama sonuclarını hiç gormedim o kadar adı gecti dr gurun sonuclarını merak ediom hatta şimdilerde bolerek yapılan ekim için o zamanlar deiş arkadslara yuz yuze bu drlar arasında tartışıldı sonucta bolurek ekim çıkmıo falan demiş kendi nasıl stil ekiyı bilmiom
saçları ekmeydi dersin

scofield

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #12 : 23 Temmuz 2017, 08:25:15 »
kanal derinliği iyi ayarlanmamış ,saçlar yüzeye yakın ekilmişse tutmuyor.yada folikül hasar almışsa yine tutmuyor. tutuyor ancak folikül bir süreliğine  canlı kalabiliyor sonra miladını doldurup erkenden dökülüyor. bu işler kolay işler değil  her doktorum diyenle olcak iş değil.

vogueman

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #13 : 23 Temmuz 2017, 11:21:28 »
kanal derinliği iyi ayarlanmamış ,saçlar yüzeye yakın ekilmişse tutmuyor.yada folikül hasar almışsa yine tutmuyor. tutuyor ancak folikül bir süreliğine  canlı kalabiliyor sonra miladını doldurup erkenden dökülüyor. bu işler kolay işler değil  her doktorum diyenle olcak iş değil.
hocam Artık doktoru bırak Ambulans şöförü operasyon yapıyor.. cerrahi bir müdehale söz konusuyken  doktor olmayan kişiler ülkemizde  rahatlıkla reklam yapamıyor bır allahın kuluda ya kardeşim sen doktor degilsin ancak paspas cekersın operasyon odası temizlersin demiyor sağlık bakanlığı bu ülkede ne işe yarıyor bılmıyorum ama. Sağlık harici işlere yaradığı kesin. Neyüdüğü belirsiz bir ülke olduk çıktık Ülkede Artık kişi kendine ünvan koyabılıyor misal saç ekim uzmanı? Böyle bir uzmanlık alanımı var ? Bu alanın uzmanı dr kimliğinde olmalı saçma sapan işler
« Son Düzenleme: 23 Temmuz 2017, 11:25:15 Gönderen: vogueman »

Facebook Twitter Instagram