Gönderen Konu: İlhan Serdaroğlu 2200 greft 16/08/2019  (Okunma sayısı 4352 defa)

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Ynt: İlhan Serdaroğlu 2200 greft 16/08/2019
« Yanıtla #31 : 02 Ekim 2019, 17:55:17 »
hoca ile görüştün mü?
Global Moderator

kılıkırkyaran

• Full Member
« Yanıtla #32 : 02 Ekim 2019, 18:08:16 »
sakın patlatma beyaz uç verirse o zaman patlatırsın.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #33 : 02 Ekim 2019, 18:09:47 »
sakın patlatma beyaz uç verirse o zaman patlatırsın.

+1
Global Moderator

onizuka eikichi

• Dr koray Erdoğan saç ekimi sonuçları
  • Hero Member
« Yanıtla #34 : 02 Ekim 2019, 18:49:30 »
Biotin ile birlikte Xpecia mı kullanıyorsunuz?
Tavsiye/öneri isteyen arkadaşlar ben doktor değilim. Saç ekimi üzerine ya da plastik cerrahi konusunda hiçbir eğitimim yok. Ben de sizler gibi yaşadığım saç sorunun da edindiğim deneyimleri, yaptığım araştırmaları, denediğim ürünlerden nasıl sonuçlar aldığımı foruma aktarıyorum.

Ryujin Jakka

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #35 : 04 Ekim 2019, 23:07:03 »
Çok sivilce yaptığı için 2-3 haftadır birşey kullanmıyorum. Hoca ile görüştüm soğuk su ve ılık suyla pansuman yap dedi ve bir hap verdi ama kullanmadım. Bugün beyaz uç çıktı ve hafifçe patlattım biraz indi, çok dokunmamaya çalışıyorum. Geçicek gibi duruyor ama greftlere zarar verdi mi bilemiyorum.

EMİNBEY

• Hero Member
« Yanıtla #36 : 04 Ekim 2019, 23:55:50 »
Geçmiş olsun dostum, bayağı sağlam bir sivilce çıkmış anlaşılan.

onizuka eikichi

• Hero Member
« Yanıtla #37 : 05 Ekim 2019, 00:20:51 »
Clindoxyl mi önerdiler? :) Muhtemelen biotin/xpecia kaynaklı çıkan sivilcedir. Dokunmasanız daha iyi olur. Ancak kendi  haline bırakırsanız geçmesi biraz uzun zaman alabilir. Bence köklere de zarar gelmemiştir.
Tavsiye/öneri isteyen arkadaşlar ben doktor değilim. Saç ekimi üzerine ya da plastik cerrahi konusunda hiçbir eğitimim yok. Ben de sizler gibi yaşadığım saç sorunun da edindiğim deneyimleri, yaptığım araştırmaları, denediğim ürünlerden nasıl sonuçlar aldığımı foruma aktarıyorum.

Ryujin Jakka

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #38 : 28 Ekim 2019, 16:42:27 »
135 gün oldu sivilce probleminden 1-2 hafta içinde kurtuldum.Bir problem oluşmadı o bölgede. 135. güne göre durum nasıl sizce ? çıkış yok gibi çıkanlarda güçsüz zaten. Genel olarak forumda takip ettiğimde 5 aya geldiğinizde gözle görülecek birşeyler oluyor. Gidişat kötü mü yoksa beklemem mi gerekiyor ?

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #39 : 28 Ekim 2019, 18:53:06 »
süreç biraz yavaş ilerliyor sende dostum umarım ataklar hızlarınır zamanla

kendı saçlarında gayet sağlıklı toparlamış
Global Moderator

Ryujin Jakka

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #40 : 28 Ekim 2019, 19:11:53 »
Takviye olarak birşey kullanmıyorum. Çok kullanma taraftarı değilim yan etkileri ve devamlı kullanmayı bıraktığında vericeği etkiden dolayı. Finasteride kullanmamı tavsiye eder misiniz veya başka bir ürünle desteklemeli miyim ?

Hardyboy

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #41 : 28 Ekim 2019, 23:35:16 »
malesef gelişme kötü ,şimdiden ikinci bir ekim için araştırma yapmaya başlarsan iyi edersin .umarım sürpriz yapar ama forumda binlerce ekim inceledim daha bu aşamadan dönenine rastlamadım  .hafif kararmalar olacaktır ama tarmin edici veya ikinci bir ekim ihtiyacı kalmayacak bir sonuç çok zor görünüyor.

onizuka eikichi

• Hero Member
« Yanıtla #42 : 29 Ekim 2019, 02:55:01 »
Finasterid baştan kullanmak lazım sonradan çok ekilen saçlara etkisi olmaz diye düşünüyorum. Belki doktorunuza danışarak kanlamayı arttırıcı topikal spreyleri araştırabilirsiniz. İlhan Bey ne diyor şuan bulunduğunuz  aşamada?

Ryujin Jakka

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #43 : 29 Ekim 2019, 12:20:58 »
İlhan hocaya bugün mail attım cevap bekliyorum. İkinci bir ekim düşüncesi için biraz erken olduğunu düşünüyorum zaten sonuç ne olursa olsun ikinci bir ekim yaptırmayacağım. Süreç kişiden kişiye göre değişiyor ama dediğiniz gibi ekimin 4.-5. ayında bu durumun kötü olduğunun farkındayım.Şu an İlhan hocanın cevabını alıp bir süre daha bekleyeceğim.

Ryujin Jakka

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #44 : 23 Ekim 2021, 10:45:26 »
Arkadaşlar tekrar merhaba saç ekimimin üzerinden 2 yıldan fazla zaman geçti. Durumumu güncelleyip size belki birazda olsa fikir vermek istedim. Kısaca herşeye değineceğim. Öncelikle saç ekimi yaptığımdan kesinlikle pişman değilim iyi ki yapmışım diyorum. Ancak şu an ki durumdan memnun muyum diye sorarsanız değilim. Saç ekimi yapmadan önce tahmin ettiğim şeyler şu an gerçekleşti neredeyse. Saç ekimi için biraz erken davrandım çoğu kişiye göre çünkü sadece ön yanlarda dökülme vardı ve çok ileri boyutta değildi. Ama bu karar sonraki 2 yılımı gerçekten çok etkiledi. Bu 2 iki yıl boyunca ekim yaptırmadan kendimi rahat hissetmeden geçirseydim gerçekten birçok şeyi yapamayacaktım. Kendinizi rahatsız hissediyorsanız kesinlikle kararınızı alıp yaptırmanızı tavsiye ediyorum. Gelelim şu an duruma ekimden sonra İlhan hocayla görüşmüştüm benim sağ ve sol tarafım eşit değil sağ tarafım daha fazla açık ve yapısı biraz daha değişik. Ve üstüne ekim sonrasında sağ taraf ve sol tarafımda ekimi yapan arkadaşlar aynı sıklıkta yapmadığını düşünmüştüm. Sol tarafım daha sık iken sağ tarafım daha boşlukluydu. Zamanla saçlarım kendine geldi ve gerçekten güzel bir görüntü oluştu fakat son 1 yılda saç dökülmem devam etti iç kısımlar boşaldı. Ekilen saçlarda da çok kayıp yaşadım ve sağ tarafım dediğim gibi gerçekten sola göre çok fazla açık kaldı.Özellikle denize gittiğimde saçlarım hemen açılıyor ve güçsüzleşiyor. Bu gerçekten çok farkediyor. Zamanla üst tarafta açılma oldu ve sıklaştırma yapmam gerektiğini farkettim ilk zamanlarım gibi gerçekten rahatsız hissediyorum. Tavsiyem ekim sırasında öncesinde gerçekten müdahele edin sık isteyin belirtin kafanıza yatmayan birşey olursa direkt olarak belirtin. Saç ekimi için erken diye düşünmeyin iyi hissetmiyorsanız ekin tekrar dökülme gerçekleşince yine ekersiniz bu arada geçen süre gerçekten değerli. Kaliteli yaşayın. Diğer gönderimde deniz sezonu ve saçıma bakamadığım fotoğraflarıda paylaşacağım ama genel görüntü bu gördüğünüz gibi...

Facebook Twitter Instagram