Gönderen Konu: uzun saç için bakım kremi vs önerebilecek var mı  (Okunma sayısı 1745 defa)

heprotar

• Sr. Member
Ynt: uzun saç için bakım kremi vs önerebilecek var mı
« Yanıtla #1 : 14 Ağustos 2019, 12:19:53 »
hint yağı ve zeytinyağını karıştırarak saç dipleri dahil olmak üzere saçına sür haftada bir bunu yap inan en kral saç bakım kreminden daha güzel etki gösteriyor,hint yağını tek başınada kullanabilirsin ama saçlarının dahada yumuşamasını istiyorsan zeytinyağıda ekle.
ben arada yapıyorum çok işe yarıyor tavsiye ederim.

son gohan

• Hero Member
« Yanıtla #2 : 16 Ağustos 2019, 06:22:48 »
hint yağı ve zeytinyağını karıştırarak saç dipleri dahil olmak üzere saçına sür haftada bir bunu yap inan en kral saç bakım kreminden daha güzel etki gösteriyor,hint yağını tek başınada kullanabilirsin ama saçlarının dahada yumuşamasını istiyorsan zeytinyağıda ekle.
ben arada yapıyorum çok işe yarıyor tavsiye ederim.
teşekkür ederim yardımın içinde suan bulunduğum yerden dolayı bu pek mümkün değil direk krem vs olsa işimi çok görür

saçlıkel

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 22 Ağustos 2019, 13:35:36 »
Dax supergro öneririm, içerisinde saça faydalı olan tüm yağlardan var. Az miktarda saç dibine sürüyorsun ve bir kaç saat bekletiyorsun. Yağ bazlı olduğu için çıkarırken şampuanı su kullanmadan saçına sürmeli ve ufalamalısın. Benim saç tellerimi kalınlaştırdı, şaçlarım daha parlak oldu ve daha hızlı uzadığını düşünüyorum. Gratislerde var, bir de yerli muadili var SOFT MASK diye, genelde yan yana oluyorlar, o da çok iyi ve biraz daha uygun fiyatlı, aynı şeyler bu ürün için de geçerli.

onizuka eikichi

• Dr koray Erdoğan saç ekimi sonuçları
  • Hero Member
« Yanıtla #4 : 22 Ağustos 2019, 13:53:11 »
Revita Cor
Tavsiye/öneri isteyen arkadaşlar ben doktor değilim. Saç ekimi üzerine ya da plastik cerrahi konusunda hiçbir eğitimim yok. Ben de sizler gibi yaşadığım saç sorunun da edindiğim deneyimleri, yaptığım araştırmaları, denediğim ürünlerden nasıl sonuçlar aldığımı foruma aktarıyorum.

son gohan

• Hero Member
« Yanıtla #5 : 31 Ağustos 2019, 02:13:26 »
Dax supergro öneririm, içerisinde saça faydalı olan tüm yağlardan var. Az miktarda saç dibine sürüyorsun ve bir kaç saat bekletiyorsun. Yağ bazlı olduğu için çıkarırken şampuanı su kullanmadan saçına sürmeli ve ufalamalısın. Benim saç tellerimi kalınlaştırdı, şaçlarım daha parlak oldu ve daha hızlı uzadığını düşünüyorum. Gratislerde var, bir de yerli muadili var SOFT MASK diye, genelde yan yana oluyorlar, o da çok iyi ve biraz daha uygun fiyatlı, aynı şeyler bu ürün için de geçerli.
teşekkür ederim bakacağım bu ürüne

son gohan

• Hero Member
« Yanıtla #6 : 31 Ağustos 2019, 02:13:49 »
Revita Cor
,
teşekkür ederim abi bunada bakacağım

onizuka eikichi

• Hero Member
« Yanıtla #7 : 31 Ağustos 2019, 16:40:10 »
,
teşekkür ederim abi bunada bakacağım

Revita Cor bende kullanmaya başlayacağım yeniden. Benim kullandığım dönemde saçları altta ki fotoğraftaki kadar karartan revita cor olduğunu düşünüyorum. Daha sonra bıraktım bu kadar gür döneme denk gelemedim :D. Ayrıca saçları yumuşacık yapıyordu. Biraz tuzlu fiyatı ama çok uzun süre kullanabilirsin.

Tavsiye/öneri isteyen arkadaşlar ben doktor değilim. Saç ekimi üzerine ya da plastik cerrahi konusunda hiçbir eğitimim yok. Ben de sizler gibi yaşadığım saç sorunun da edindiğim deneyimleri, yaptığım araştırmaları, denediğim ürünlerden nasıl sonuçlar aldığımı foruma aktarıyorum.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #8 : 31 Ağustos 2019, 20:58:00 »
Revita cor u nasıl kullanıyorsun kullanım şekli nasıl? Kaç günde 1 vs?
Global Moderator

onizuka eikichi

• Hero Member
« Yanıtla #9 : 01 Eylül 2019, 01:22:35 »
Revita cor u nasıl kullanıyorsun kullanım şekli nasıl? Kaç günde 1 vs?

Başkan 1 yıla yakındır kullanmıyorum yalan olmasın ama kullandığım dönemde 3 şişe aldığımı biliyorum bu ürünü 6 ile 8 ay gitmiş olmalı revitayla yıkadıktan sonra hergün ıslak saça masaj yapıp daha sonra duruluyordum. Sert saçı yumuşacık yapıyordu. Ölü saç köklerini de uyardığı iddia ediliyor bu ürünün ondan saçlarım bu kadar kararmış olabilir. Ben alacağım 925'lik olanından bir tane keratin bakımından falan daha etkili olduğunu düşünüyorum.  Aslında ufak amblaj olanlarından almak istiyorum da Türkiye'de yok. Büyük olanları Türkiye'de daha ucuz, satılmıyor herhalde indirimde 1 senedir :).

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #10 : 03 Eylül 2019, 12:29:35 »
Bende alayım var mı piyasada şampuan gibi sıkıntı yoktur umarım:)
Global Moderator

onizuka eikichi

• Hero Member
« Yanıtla #11 : 03 Eylül 2019, 17:10:30 »
Bende alayım var mı piyasada şampuan gibi sıkıntı yoktur umarım:)

Sitelerinde uzun süredir 925 ml olanları indirimde Türkiye'de çok satılmadığından Amerika fiyatına göre daha ucuz. Muhtemelen az kalmıştır ellerinde bende 925 ml olanlarından almayı düşünüyorum. Senin saçlara iyi gelir başkan keratin bakımına gerek kalmaz bu ürünü kullansan.

Facebook Twitter Instagram