Gönderen Konu: Dökülmüş saçı kötü bir saç ekimine tercih ederim. Kararsızım ve düşünceniz nedir  (Okunma sayısı 1809 defa)

tyfnzn

• Yeni üye
  • *
Merhaba arkadaşlar,

Başlıkta da belirttiğim gibi dökülmüş bir saçı kötü ekim yapılmış saça tercih etmemden kaynaklanan kararsızlık yaşıyorum. Kararsızlığımın sebebini ikiye ayırıyorum;

1) Günlük yaşantımı an itibariyle idare ettiğini düşündüğüm kadar saçımın var olması. İlgili fotoğrafımı da mesajla yüklüyorum.

2) Saç ekiminden sonra alın çizgisinde olan saçların her ne kadar doğal göründüğü söylense de sıklığı, saç tellerinin dikliği ve oluşturulan çizginin yapay durması gibi sebeplerden estetik gelmemesi.

Karar vermeme yardımcı olmanız için; 28 yaşımdayım, öğretmenim ama şu anda çalışmıyorum ve Kocaeli’de yaşıyorum.

sloocer

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Dökülmüş bir sac  değil çok kötü , birçok saç Ekim’inden daha iyidir..

Dökülmüş bir saçı görenler “ saç kaybı yaşıyor, bu eleman kel olacak, saçlarını kaybediyor “ derler.
Saç ektiripte iyi bşr sonuç alamaz isen, “ eleman hem kel, hemde komplexli, aşamamış , kabullenememiş durumu , saç ektirmiş oda olmamış” derler.

Yani ektirmeden kel gezmek başarısı düşük bşr Ekim’den her halükarda çok daha iyidir

Erolkara

• Sr. Member
doğru dürüst bir saç çizgin yokki sen daha neyi düşünüyorsun .saç çizgin olsun bırak seyrek olsun biraz ama sende haklısın çoğu eken yer adama doğru dürüst çizgi bile yapamıyor.

tyfnzn

• Yeni üye
  • *
Cevaplar için teşekkür ederim

My Precious

• Hero Member
Saç dövmesi yaptırabilirsiniz hocam ama saçınızı sürekli kesmek zorundasınız tabi

tyfnzn

• Yeni üye
  • *
Saç dövmesi yaptırabilirsiniz hocam ama saçınızı sürekli kesmek zorundasınız tabi

Hiçbir bilgim yok araştıracağım sağ ol

tsimonoce

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Sorun yapma bence.... iyi bir ekim yaptirip iyi saclara sahip olabilirsen.... 
% 100 diye bir basari orani yok ama sen elinden gelenleri yapip riski en aza indirebilirsin (iyi arastirma, ekimlere bakma, ekim yapanlarla konusma, iyi merkez secimi vs vs vs)......
Bu riskide göze almak istemiyorsan o zaman zaten tek secenek kaliyor.... ektirmemek...

tyfnzn

• Yeni üye
  • *
Görüşleriniz için teşekkür ederim

Trablons

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
tepede ince ayva tüyleri var hani fin ile bir miktar güçlendirip orta da güçlenir üstüne sık bir ekimle olabilir bence bu iş .

tyfnzn

• Yeni üye
  • *
Fin dediğiniz bakım yağı mı oluyor ? Google’dan baktım biraz önce.

sduzce

• Sr. Member
Fin dediğiniz bakım yağı mı oluyor ? Google’dan baktım biraz önce.

Finansterid

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Gayet basit bir soru tabiki kimse kötü bir saç ekimini tercih etmez yaptırmaz adı üstünde kötü:)
Global Moderator

tyfnzn

• Yeni üye
  • *

tyfnzn

• Yeni üye
  • *
Gayet basit bir soru tabiki kimse kötü bir saç ekimini tercih etmez yaptırmaz adı üstünde kötü:)

Böyle ifade edince evet basit :) Kimine göre sadece saç çizgisinin olması önemli olabiliyor. Estetik oldukça subjektif bir durum. Buraya yazmak istedim çünkü oldukça saç ile ilgilenen ve bilgi sahibi insanların olduğunu gördüm fikir almak istedim. Ne derece iyi-kötü olabileceğini,beklentimin ne olması gerektiği hakkında görüşümün şekillenmesi için. Cevap verip katkı sağlayan herkese teşekkür ederim.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Kötü olan saç ekiminin iyi bir yanı yoktur dostum.
Global Moderator

Facebook Twitter Instagram