Gönderen Konu: Finasteride Kullanan Ünlüler  (Okunma sayısı 7008 defa)

My Precious

• Hero Member
Finasteride Kullanan Ünlüler
« : 11 Ağustos 2019, 19:05:29 »
Evet bu başlıkta fin kullandığına ya da finasteride etken maddesini vücuduna aldığına emin olduğum ünlüleri paylaşacağım.
1.Ashton kutcher

Çocukken hep merak ederdim bu adam yakışıklı olmasına rağmen saçının önünü neden kaldırmıyor diye  ;D Meğersem saçları dökülüyormuş.
ilk iki foto 2004ten son foto 2018den
sakın olgunluk çizgisi demeyin zira 2018de kendisi bizzat 10 sene avodart(.. düşürenden ya hani) kullanmış.
Tabi şurası bir gerçek ashton kutcher iyi bir avodart responderı saçı bu kadar sene tuttuğuna göre gerçekten iyi verim almış.

My Precious

• Hero Member
Ynt: Finasteride Kullanan Ünlüler
« Yanıtla #1 : 11 Ağustos 2019, 19:05:56 »
Kutcher reyis 2018

My Precious

• Hero Member
« Yanıtla #2 : 11 Ağustos 2019, 19:09:25 »
2.Harry styles

Stylesın ilk fotosuna dikkatli bakın yıl 2013 yeni 19 olmuş bu fotoda.Şakaklar minyatürize olmuş açıklığı tam olarak benimki gibi ama benden farkı şu kendisi iyi bir fin responderı ve 6 senede neredeyse saçı hiç dökülmedi.
Olgunluk çizigisi değil dikkatli bakın şakaklar inceliyormuş
ilk foto 2013 ikincisi 2016

My Precious

• Hero Member
« Yanıtla #3 : 11 Ağustos 2019, 19:15:21 »
3.Justin Baba

Kendisine ait before and after fotosu yok yok çünkü tüm sülalesi nw7 olan justin tee 2012 yılında propecia ile ilgili yorum yapmış.
https://www.huffpost.com/entry/justin-bieber-prince-william_n_1756455
Justin kel kalacağını biliyordu ve bu yüzden propecia kullanmaya başladı.Fin norwood 0ı 2016nın başına kadar korusada malesef kaçınılmaz son justin şimdilerde nw5e kadar gidiyor topik kullanıyor tabiki.
Finin full etkilerini görebilirsiniz muhtemelen 16 ya da 17de başladı savaştı ama malesef.
Justin iyi bir finasteride responderımıdır ?
Dediğim gibi 22ye kadar iyi gitti ama ondan sonra korumadı fin yinede yapacağını yapmış zira çok agresif dökülme genetiği.
İlk foto 2016nın başı şakağa dikkat.
son foto 2019 şubat pili bitmiş reyisin :(

My Precious

• Hero Member
« Yanıtla #4 : 11 Ağustos 2019, 19:23:15 »
4.Henry Cavill a.k.a Süpermen reyis

ilk foto 2015ten son foto 2019dan.Saçın önleri ve yanlari minyatürize olmuş ama ne hikmetse 2019da yine toparlamış saçı.
Arkadaşlar bu insanların hepsi ünlü su gibi steroid yutan adamlar fin mi kullanmayacak ? Hatta bence finden daha etkili ilaçlarıda kullanıyorlarda neyse şey etmeyeyim ondan sonra gözlem yeteneğin kötü deyip duruyorsunuz

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #5 : 11 Ağustos 2019, 20:46:45 »
Ben? :)
Global Moderator

Betrayer

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #6 : 11 Ağustos 2019, 23:42:46 »
yanetkilerinden sadece justin muzdarip olmus heralde ağir depresyonda kendisi sanirim sebebi fin :D

EMİNBEY

• Hero Member

My Precious

• Hero Member
« Yanıtla #8 : 12 Ağustos 2019, 05:53:43 »
yanetkilerinden sadece justin muzdarip olmus heralde ağir depresyonda kendisi sanirim sebebi fin :D
Depresyon ne alaka ? Fin kullandığını düşündüğüm kişileri paylaşıyorum benim konularımı görmek istemiyorsan engellw geç.
Bşka forumlarda böyle şeyler paylaşılırsa insanlar garipsemez burada farklı algılanılıyor bazı üyelerin beyin yapısı canımı sıkmaya başladı.Engelle beni bilader ve yorum yazma konularıma

son gohan

• Hero Member
« Yanıtla #9 : 12 Ağustos 2019, 06:54:08 »
Henry Cavill  burda saçları yanlardan acılmadan önceki hali olması lazım eğer protez vs değil ise merlinde oynadığı sıradaki saçı bu arada bende finastired kullanıyorum bakalım koruyabilcekmiyim saçları:D

Betrayer

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #10 : 12 Ağustos 2019, 11:14:42 »
Depresyon ne alaka ? Fin kullandığını düşündüğüm kişileri paylaşıyorum benim konularımı görmek istemiyorsan engellw geç.
Bşka forumlarda böyle şeyler paylaşılırsa insanlar garipsemez burada farklı algılanılıyor bazı üyelerin beyin yapısı canımı sıkmaya başladı.Engelle beni bilader ve yorum yazma konularıma

salak mısın olm sen ne diyosun sana bişey mi dedim?seni tanımam etmem justin su siralar anksiyete yasadigi icin şakayla karisik hatta emoji birakarak sebebi fin olabilir dedim,sana bisey mi söyledim ne üstune aliniyorsun ruh hastasi misin sen ?

Duyarli

• Full Member
« Yanıtla #11 : 12 Ağustos 2019, 11:35:54 »
Ahahah adam orjinal Justine söylemiş kel justin üstüne alınmış hhahahxmcncn

Erolkara

• Sr. Member
« Yanıtla #12 : 12 Ağustos 2019, 11:43:04 »
alişan saçları dökülmesin diye 17 yıldır kullanıyormuş büyük ihtimal finas olmalı.

https://www.google.com.tr/amp/www.hurriyet.com.tr/amp/kelebek/magazin/alisan-sacim-dokulmesin-diye-17-yildir-ilac-kullaniyorum-40430752

Betrayer

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #13 : 12 Ağustos 2019, 11:43:26 »
Ahahah adam orjinal Justine söylemiş kel justin üstüne alınmış hhahahxmcncn

bence adam bu topiği açarken kendisine bu tarz yakıştırmalar yapılacağını bekliyormuş, içinde psikolojik sıkıntıyla ilgili bi kelime geçen yoruma koşullanmış direk okuma gereği bile duymadan savunmaya geçmiş

Sunrise

• Full Member
« Yanıtla #14 : 12 Ağustos 2019, 12:02:12 »
Dökülmesini bekleyip ektirmek yerine neden finasteride gibi şeyleri tercih ediyorsunuz ki

Ya kuş bir daha ötmesse ne olacak?

Facebook Twitter Instagram