Gönderen Konu: Saç Ekimi tavsiyesi  (Okunma sayısı 2186 defa)

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Ynt: Saç Ekimi tavsiyesi
« Yanıtla #16 : 07 Ağustos 2019, 11:43:24 »
Dürüst cevap vermişler kople sıklaştırma olması gerek gibi duruyor genel seyrelme var saçında tepede maalesef zor bölge ondan açık açık söylemişler sana

Ama yaşın genç ekim için  biraz daha bekleyebilirsin istersen
Global Moderator

utasvcn

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #17 : 07 Ağustos 2019, 11:44:53 »
Dürüst cevap vermişler kople sıklaştırma olması gerek gibi duruyor genel seyrelme var saçında tepede maalesef zor bölge ondan açık açık söylemişler sana

Ama yaşın genç ekim için  biraz daha bekleyebilirsin istersen
Şimdi 4500 greft ekilse ilerde ikinci bir ekimle tepeyi kapatmak mümkün müdür?

Gardyans

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #18 : 07 Ağustos 2019, 12:01:33 »
Hocam komple kel insanlar 4500 greft ile iyi bir sac goruntusune sahip oluyorlar haberin olsun. O dedigin ekim merkezinde komple kel olup 4500 greft ekim yapanlarin goruntusune bak canavar gibi saclari var. Tabii bastan uyarayim ense bolgesinde ilk aylarda kotu goruntu olacak. Aranemed sac ekimini cok iyi yapiyor ama enseyi hic beceremiyor adamlar o konuda beceriksizler.

Senin bence yine az da olsa sacin var. İlerde ikinci ekimi cene alti sakal ve gogus-bacak kili bolgelerinden 2 bin greft alarak yaparsin en kotu ihtimalle.

Tabi dedigim finasterid ilacini kullanirsan ikinci ekime gerek bile kalmaz ama en kotu ihtimalle bile halledilir yani.

Adamlarla tekrar daha detayli konus bence var olan saclarimin dokulmemesini engellemek mumkun mu? Eger dokulurse ne yapayim ikinci ekimi sakal ve vucut kılıyla yapsam olur mu filan diye daha ayrintili konus. Sakal derken de cene altindaki sakaldan aliyorlsr haberin olsun. Bin tane sakal alinip belli olmayan insan var forumda.

utasvcn

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #19 : 07 Ağustos 2019, 12:07:22 »
Hocam komple kel insanlar 4500 greft ile iyi bir sac goruntusune sahip oluyorlar haberin olsun. O dedigin ekim merkezinde komple kel olup 4500 greft ekim yapanlarin goruntusune bak canavar gibi saclari var. Tabii bastan uyarayim ense bolgesinde ilk aylarda kotu goruntu olacak. Aranemed sac ekimini cok iyi yapiyor ama enseyi hic beceremiyor adamlar o konuda beceriksizler.

Senin bence yine az da olsa sacin var. İlerde ikinci ekimi cene alti sakal ve gogus-bacak kili bolgelerinden 2 bin greft alarak yaparsin en kotu ihtimalle.

Tabi dedigim finasterid ilacini kullanirsan ikinci ekime gerek bile kalmaz ama en kotu ihtimalle bile halledilir yani.

Adamlarla tekrar daha detayli konus bence var olan saclarimin dokulmemesini engellemek mumkun mu? Eger dokulurse ne yapayim ikinci ekimi sakal ve vucut kılıyla yapsam olur mu filan diye daha ayrintili konus. Sakal derken de cene altindaki sakaldan aliyorlsr haberin olsun. Bin tane sakal alinip belli olmayan insan var forumda.
Evet forumda çoğu insan arenamedin donör bölgesinden şikayetçi fakat bence bu o kadar da büyük bir problem değil şuan toppik kullanıyorum zaten birkaç ay idare edebilirim. 4500 greft ile sık bir saç isterim açık konuşmak gerekirse ama sizlerin de dediği gibi en büyük problem var olan saçları korumak diye düşünüyorum yakın bir zamanda gidip yüz yüze bir görüşme yapacağım.

Gardyans

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #20 : 07 Ağustos 2019, 12:09:09 »
Su an on ve tepede var olan saclarin kabataslak bir hesapla bin bes yuz tanedir bence ona gore hesabini yap ikinci ekimde ne kadar ektirecegin konusunda. Stratejini filan iyi belirle oyle gir.

Gardyans

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #21 : 07 Ağustos 2019, 12:15:14 »
Evet forumda çoğu insan arenamedin donör bölgesinden şikayetçi fakat bence bu o kadar da büyük bir problem değil şuan toppik kullanıyorum zaten birkaç ay idare edebilirim. 4500 greft ile sık bir saç isterim açık konuşmak gerekirse ama sizlerin de dediği gibi en büyük problem var olan saçları korumak diye düşünüyorum yakın bir zamanda gidip yüz yüze bir görüşme yapacağım.

Ben acik acik soyledim hocam ekilen saclarin en iyi cikmasi konusunda arenemed en iyisi ama ense bolgesini en kotu yapan da yine bu ekim merkezi. Belli ki enseyi almada kullandiklari alette bir dandiklik filan var .bu adamlarda bence yetenek var ama kafa pek calismiyor insan bir cozum bulur enseyi berbat etme olayina o zaman fiyatlarini da cok arttirabilirler hem cozum bulsalar. Fakat su an enseyi kotu yaptiklarindan dolayj fiyatlari ucuz.

Sen ogrenci misin? Ogrenciysen okullar acilmadan on gun once bitir yapacaksan cunku kabuk dokulme on gun surecek ve o zaman disari cikmaman gerek

utasvcn

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #22 : 07 Ağustos 2019, 12:19:05 »
Ben acik acik soyledim hocam ekilen saclarin en iyi cikmasi konusunda arenemed en iyisi ama ense bolgesini en kotu yapan da yine bu ekim merkezi. Belli ki enseyi almada kullandiklari alette bir dandiklik filan var .bu adamlarda bence yetenek var ama kafa pek calismiyor insan bir cozum bulur enseyi berbat etme olayina o zaman fiyatlarini da cok arttirabilirler hem cozum bulsalar. Fakat su an enseyi kotu yaptiklarindan dolayj fiyatlari ucuz.

Sen ogrenci misin? Ogrenciysen okullar acilmadan on gun once bitir yapacaksan cunku kabuk dokulme on gun surecek ve o zaman disari cikmaman gerek
Evet öğrenciyim, bayramdan sonra gidip detaylı görüşeceğim arenamedle.

YunuSedaT

• Hero Member
« Yanıtla #23 : 07 Ağustos 2019, 19:39:53 »
Saçını biraz kısa tut  topik VS kullanma ilaç sadece belki biotin kullan kan tahlili yaptır ne eksik ne fazla öğren. Güzel Bi şampuan al. Yaşın çok genç ektirme bu yaşta

utasvcn

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #24 : 07 Ağustos 2019, 23:50:38 »
Bugün bir arkadaşım attı, bundan 2 sene önceki saçlarım. Nasıl bu kadar hızlı bir şekilde döküldü insan anlamıyor gerçekten şaka gibi.
« Son Düzenleme: 02 Mayıs 2020, 04:39:27 Gönderen: Hintell »

Sonnyto

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #25 : 08 Ağustos 2019, 01:24:24 »
Bugün bir arkadaşım attı, bundan 2 sene önceki saçlarım. Nasıl bu kadar hızlı bir şekilde döküldü insan anlamıyor gerçekten şaka gibi.
Kardeşim, psikolojik olarak yıpratma kendini. Hızlı dökülmesi bir bakıma iyi, ağır ağır gitti mi iyice çözümsüz oluyor insan. Ektirecek açıklığın şimdiden oluşmuş. Sadece ektireceğin yeri iyi araştır, duruma göre birkaç sene sonra 2. ekimi yaptırırsın.

utasvcn

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #26 : 08 Ağustos 2019, 01:27:01 »
Hayır hocam psikolojik durum bir yana cidden mantıksız geliyor 2 senede bu hızla dökülmesi anlam veremiyorum yani

Jeu

• Hero Member
« Yanıtla #27 : 08 Ağustos 2019, 08:34:01 »
Hayır hocam psikolojik durum bir yana cidden mantıksız geliyor 2 senede bu hızla dökülmesi anlam veremiyorum yani
Kimse anlam veremiyor ki süründüren cinsten bi dert bu hepimizin saçları neredeyse böyleylen ne hallere geliyor.. git ektir rahatla derim ben yaşanmaz bu psikolojiyle hızlı dökülmesi avantaj bence,  benimki  sinsi sinsi dönem dönem dökülüyor iyice dökülse de ektirsem diyorum hemen 21 yaşındayım bende.

Nhympex

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #28 : 08 Ağustos 2019, 11:46:15 »
Aniden saç kaybı başka hastalıklarında habercisi olabilir 2 senede bir anda bu güzelim saçları kaybetmek bir doktora danışmanda iyi olur diye düşündüm.

Aranamed % olarak sonuçları çok iyi ilk başta şikayet edenler sonuç olarak mutlu oluyor donör bir şekilde toparlıyor ektikleri çıkıyor bu konuda iyi bir merkez.

Hublot

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #29 : 08 Ağustos 2019, 12:28:25 »
Arkadaşım yaşın çok küçük neredeyse çocuksun...gerçek bir hekim sana saç ekmez...güzel bir kesim uygula...ve topik kullan... bir süre...

Facebook Twitter Instagram