Gönderen Konu: Proscar ilk kullanım yardım lütfen  (Okunma sayısı 14481 defa)

Furymen

• Sr. Member
Ynt: Proscar ilk kullanım yardım lütfen
« Yanıtla #45 : 17 Ağustos 2019, 16:38:51 »
Hocam işte bu tehlikeli. Finas  %60 bloke ediyorsa saw palmetto %20-30 bloke ettiğini düşünürsek neredeyse Çeşme’nin musluğunu kapatmışsınız. Benim 3 aya doğru gidiyor çok şükür büyük problemlerim olmadı. Umarım böyle devam eder.
Saw palmetto daha önce 3ay kullandım yan etkisini görmedim dolayısıyla dht düşünce bişey olmuyor hissine kapıldı finasteridle beraber geceleri kullandım saw palmettoyu düzensiz alıyordum bir kapsül ondanmıdır dicem de bence ondan değil 🤷‍♂️ saw palmetto kullandığım zamanlar testo çok yüksekti

Furymen

• Sr. Member
« Yanıtla #46 : 17 Ağustos 2019, 16:41:13 »
Finasteridin bazı kişilerde sakal ve bıyık kalitesini düşürdüğü doğrudur. 1.5 ay da penis küçülmesi olması imkansız insanoğlununu metabolizması böyle çalışmıyor. Psikolojik olarak size öyle gelmiştir. 1.5 ay da jinekomasti de yaşamazsınız ama vücutta yağlanma yaptığı da doğrudur.
Finasteridi kardeşimle beraber kullandık o 4 parçaya bölerken ben 5 parçaya bölüp kullanıyordum kardeşim bir ay kullanıp bıraktı yan etki görmedi ama ben 1.5 ayda gördüm acaba saw palmwtto ile beraber kullandım diyemi dicemde saw palmetto dht üstünde fazla bir baskınlığı yok gibi

Execuvite

• Hero Member
« Yanıtla #47 : 17 Ağustos 2019, 16:59:25 »
Sen nw3sen ben nw33üm rahat ol nw2sin ve yaşında var bana göre fin bu saçı korur yanlar açılır ama korumaya devam da eder

Maalesef hocam artık fin de kullanmayi bıraktım dökülürse ektiricem bıktım haptan minoxilden hocam

Execuvite

• Hero Member
« Yanıtla #48 : 17 Ağustos 2019, 17:00:26 »
Bu saçta ne sorun var anlamadım ben. Birisi de o kadar kötü değil yazmış yok bu saç kötü olsaydı bir de

Yandan açılma var hocam o yüzden yoksa saçın sıklıkta bir sorun yok

My Precious

• Hero Member
« Yanıtla #49 : 17 Ağustos 2019, 17:29:28 »
Sol bacağımdaki kılların bir kısmı döküldü, göğüs kıllarım da ha keza öyle. Sakalda eskisi kadar gür değil. Vücuttaki kıllara yan etkisinin olduğu tartışmasız. Hemen zınk diye olabilen bir şey değil, çok uzun zaman kullanınca farkedersiniz. Ben göğüse lazere girdim o kadar seans, bu kadar seyrekleşmedi. Proscar kullanınca seyrekleşti. :)
Saçı korusun yeter nw1.5 gür ama köse olmayı nw3 sakallı olmaya tercih ederim

Sonnyto

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #50 : 17 Ağustos 2019, 20:15:16 »
Saçı korusun yeter nw1.5 gür ama köse olmayı nw3 sakallı olmaya tercih ederim
Nw1 Nw3 ne? Sizce nece konuşuyonuz? :)

Furymen

• Sr. Member
« Yanıtla #51 : 17 Ağustos 2019, 23:46:25 »
Nw1 Nw3 ne? Sizce nece konuşuyonuz? :)
Genetik şaç dökülmesinde saç kaybının şemasını oluşturan derecelendirme örnk norwood 4= (şakaklar tam açılmış önde biraz kalmış ve verteks seyrelmiş)

Rohat

• Full Member
« Yanıtla #52 : 18 Ağustos 2019, 00:24:20 »
Saw palmetto daha önce 3ay kullandım yan etkisini görmedim dolayısıyla dht düşünce bişey olmuyor hissine kapıldı finasteridle beraber geceleri kullandım saw palmettoyu düzensiz alıyordum bir kapsül ondanmıdır dicem de bence ondan değil 🤷♂ saw palmetto kullandığım zamanlar testo çok yüksekti Hocam saw palmetto tek başına çok etkisi olmaz ama finansal kullanınca etki %80’e çıkıyor. Finas etkili çünkü

Sonnyto

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #53 : 18 Ağustos 2019, 00:25:42 »
Genetik şaç dökülmesinde saç kaybının şemasını oluşturan derecelendirme örnk norwood 4= (şakaklar tam açılmış önde biraz kalmış ve verteks seyrelmiş)
Heh tamamdır. :)

Sunrise

• Full Member
« Yanıtla #54 : 18 Ağustos 2019, 11:55:30 »
Ben Nw2'yim sanırım. Uzun senelerdir bu böyle acaba 30 yaşından sonra gerileme olur mu daha fazla?

Tam tepedede biraz seyreklik var ama vertex'de açılma yok

Saçlarımı arkaya doğru taramassam bunun yerine yana doğru tararsam hafif seyreklik nerdeyse belli olmuyor tepedeki. Saçlar düzken de tepede seyreklik anca flash ile çekince biraz gözüküyor

Execuvite

• Hero Member
« Yanıtla #55 : 18 Ağustos 2019, 21:09:00 »
Hangi doktora gittiğini öğrenebilir miyim?

Erzurum'da ikamet ediyorum araştırma Hastanesi'nde bir prof hocam..

Furymen

• Sr. Member
« Yanıtla #56 : 18 Ağustos 2019, 21:44:43 »
Ben Nw2'yim sanırım. Uzun senelerdir bu böyle acaba 30 yaşından sonra gerileme olur mu daha fazla?

Tam tepedede biraz seyreklik var ama vertex'de açılma yok

Saçlarımı arkaya doğru taramassam bunun yerine yana doğru tararsam hafif seyreklik nerdeyse belli olmuyor tepedeki. Saçlar düzken de tepede seyreklik anca flash ile çekince biraz gözüküyor
Açılma olmaz sağlıklı yaşarsan kalp damarlarını tıkarsan sigarayla dökülür

Spencer

• Hero Member
« Yanıtla #57 : 19 Ağustos 2019, 01:12:38 »
Açılma olmaz sağlıklı yaşarsan kalp damarlarını tıkarsan sigarayla dökülür

30 yaşından sonra dökülme ilerlemez mi diyorsun?
Alopexy t % 5 deri spreyi (%5 minoksidil) - Gün aşırı akşamları 8 fıs

Konazol şampuan - Haftada bir gün

Clear kömür içerikli şampuan

Furymen

• Sr. Member
« Yanıtla #58 : 19 Ağustos 2019, 10:01:36 »
30 yaşından sonra dökülme ilerlemez mi diyorsun?
İlerlemez zor benim babamın 30 a kadar dökülmedi halen saçı var abiminkini görsen 35 yaşında manuş baba gibi saçları var hiç açılma yok ve hep öyle kaldı benimki 22 yaşımda başladı dökülmeye 30 a yetişene kadar saç kalmaz gibi

kerimov

• Sr. Member
« Yanıtla #59 : 19 Ağustos 2019, 10:23:30 »
İlerlemez zor benim babamın 30 a kadar dökülmedi halen saçı var abiminkini görsen 35 yaşında manuş baba gibi saçları var hiç açılma yok ve hep öyle kaldı benimki 22 yaşımda başladı dökülmeye 30 a yetişene kadar saç kalmaz gibi

Demek ki anne tarafına benziyorsunuz. Annenizin saçı seyrek varsa dayınızın saçı da seyrek veya dökülmüştür

Facebook Twitter Instagram