Gönderen Konu: Proscar ilk kullanım yardım lütfen  (Okunma sayısı 14477 defa)

Furymen

• Sr. Member
Ynt: Proscar ilk kullanım yardım lütfen
« Yanıtla #31 : 14 Ağustos 2019, 22:17:02 »

https://hizliresim.com/anY0YO

https://hizliresim.com/P7DB1Q

https://hizliresim.com/QP2WLV

Saçlar böyle hocam siz ne düşünüyorsunuz acaba fazla mı takintiliyim diyorum bazen ama banyoda sonuç ortada ve yanlarda
Saçın o kadar kötü değil ama takma desem takacaksın biliyorum çünkü bu saç öyle bir psikolojiye sokuyorki yaşam kalitesini düşürüyor benim saçım seninki kadar açık değil dehşet kafaya takıyordum 1 sene boyunca baktım hiçbirşey fayda etmiyor teslim oldum kelliğe ama şöyle bişeyde var norwood 3 olmuşsun bu demek değildirki full kelliğe gerileyecek saçın hep böyle kalabilir böyle insanlar çok görüyorum etrafımda

Execuvite

• Hero Member
« Yanıtla #32 : 16 Ağustos 2019, 18:26:25 »
Saçın o kadar kötü değil ama takma desem takacaksın biliyorum çünkü bu saç öyle bir psikolojiye sokuyorki yaşam kalitesini düşürüyor benim saçım seninki kadar açık değil dehşet kafaya takıyordum 1 sene boyunca baktım hiçbirşey fayda etmiyor teslim oldum kelliğe ama şöyle bişeyde var norwood 3 olmuşsun bu demek değildirki full kelliğe gerileyecek saçın hep böyle kalabilir böyle insanlar çok görüyorum etrafımda

Bugün 27 senelik bir profesöre muayane gittim hocam , bana kesinlikle ama kesinlikle proscar propecia kullanmami derhal birakmami soyledi çünkü sen bir tarafı inşa ediyorsun ama bir tarafı yikiyorsun dedi kendisine çok uzun yıllar proscar kullanarak gelen bir çok hastanın pişman olduğunu çok sıkıntılar ile geldiğini soyledi minoxil finasterid  tarzı hiç bir şeyin kullanilmasi taraftarı değilim bırak dokulsun bu ilaclara verdiğin aylık 50-70 TL yi bir tarafa at saç ektir dedi ileride ... Şampuan olarak sadece yaglandirici engelleyici prozinc verdi sana döküntü durdurucak şampuan vermem çünkü erkek tipi dokulmeyi onlendiren şampuan yok dedi kan degerlerime baktı vitamin seviyen vs eksik değil dedi.

Bende bugünden itibaren bıraktım proscar ve minoxili ... Emeği geçen herkese teşekkür ederim.

Execuvite

• Hero Member
« Yanıtla #33 : 16 Ağustos 2019, 18:30:53 »

Bide nw3 demissiniz hocam , iki abim var biri 33 diğeri 42 yaşında 33 yaşında olanın saçında döküntü vs yok ama 42 nin yanlar açılmış ön kısımda çok az saç var ama tepe dolu galiba bende artık kellik olucaksa teslim oldum bıktım artık saça zaman ayirmaktan.

Spencer

• Hero Member
« Yanıtla #34 : 16 Ağustos 2019, 19:04:45 »

Bugün 27 senelik bir profesöre muayane gittim hocam , bana kesinlikle ama kesinlikle proscar propecia kullanmami derhal birakmami soyledi çünkü sen bir tarafı inşa ediyorsun ama bir tarafı yikiyorsun dedi kendisine çok uzun yıllar proscar kullanarak gelen bir çok hastanın pişman olduğunu çok sıkıntılar ile geldiğini soyledi minoxil finasterid  tarzı hiç bir şeyin kullanilmasi taraftarı değilim bırak dokulsun bu ilaclara verdiğin aylık 50-70 TL yi bir tarafa at saç ektir dedi ileride ... Şampuan olarak sadece yaglandirici engelleyici prozinc verdi sana döküntü durdurucak şampuan vermem çünkü erkek tipi dokulmeyi onlendiren şampuan yok dedi kan degerlerime baktı vitamin seviyen vs eksik değil dedi.

Bende bugünden itibaren bıraktım proscar ve minoxili ... Emeği geçen herkese teşekkür ederim.

Hangi doktora gittiğini öğrenebilir miyim?
Alopexy t % 5 deri spreyi (%5 minoksidil) - Gün aşırı akşamları 8 fıs

Konazol şampuan - Haftada bir gün

Clear kömür içerikli şampuan

My Precious

• Hero Member
« Yanıtla #35 : 16 Ağustos 2019, 21:53:42 »
Bide nw3 demissiniz hocam , iki abim var biri 33 diğeri 42 yaşında 33 yaşında olanın saçında döküntü vs yok ama 42 nin yanlar açılmış ön kısımda çok az saç var ama tepe dolu galiba bende artık kellik olucaksa teslim oldum bıktım artık saça zaman ayirmaktan.
Sen nw3sen ben nw33üm rahat ol nw2sin ve yaşında var bana göre fin bu saçı korur yanlar açılır ama korumaya devam da eder

Rohat

• Full Member
« Yanıtla #36 : 17 Ağustos 2019, 08:16:02 »
Bide bu ilacın yan etkisi ilacı bırakınca başlar göz yaparken kaş çıkarma derdin sadece saçken başka derdin olmasın :)
Hocam bu ilacın yan etkisi nasıl bırakınca başlıyor? Bu ilaca böyle yaklaşırsanız sorun yaşamamanız imkansız zaten psikolojik açıdan.

dodooo_fb

• Sr. Member
« Yanıtla #37 : 17 Ağustos 2019, 08:35:04 »
Hocam bu ilacın yan etkisi nasıl bırakınca başlıyor? Bu ilaca böyle yaklaşırsanız sorun yaşamamanız imkansız zaten psikolojik açıdan.
Bu mantıkla o zaman arkadaş ilacı hiç bırakmasın; yan etkilerinide görmemiş olur böylece :)

Furymen

• Sr. Member
« Yanıtla #38 : 17 Ağustos 2019, 09:35:11 »
Ben 1.5 ay kullandım bu ilacı kullanırken ne menide şeffaflaşma ve cinsel sorunum yoktu
Memedeki yağlanmayı farkettim ilacı hemen kestim büyük bir korkuyla sonra penis küçülmesimi desem testis küçülmesimi desem meni şeffaflaşması sakalların dökülüp seyrekleşmesi vücut tüylerinin uzamaması yani anlayacağın derdim 1 ken 10 oldu burda allah şunun işaretini verdi her halinize şükredin daha fazlasını istemeyin

Furymen

• Sr. Member
« Yanıtla #39 : 17 Ağustos 2019, 09:42:44 »
Tabiki o zamanlar finasla beraber saw palmettoda alıyordum o yan etkiyi inşa etmede etken olabilir

My Precious

• Hero Member
« Yanıtla #40 : 17 Ağustos 2019, 09:55:33 »
Ben 1.5 ay kullandım bu ilacı kullanırken ne menide şeffaflaşma ve cinsel sorunum yoktu
Memedeki yağlanmayı farkettim ilacı hemen kestim büyük bir korkuyla sonra penis küçülmesimi desem testis küçülmesimi desem meni şeffaflaşması sakalların dökülüp seyrekleşmesi vücut tüylerinin uzamaması yani anlayacağın derdim 1 ken 10 oldu burda allah şunun işaretini verdi her halinize şükredin daha fazlasını istemeyin
Sakal nasıl dökülür hocam ? Böyle bir yan etkiyi ilk defa duyuyorum misal benim sakal çizgim yüksektir ve heryerde çıkan türdendir ama seyrektir hafif 2  ay oldu bir şey fark edemedim aynı yani.
Uzama hızıda gayet iyi göğüs kılıda hemen hemen aynı gibi böyle yan etkileri ilk defa duyuyorum

Rohat

• Full Member
« Yanıtla #41 : 17 Ağustos 2019, 13:23:58 »
Tabiki o zamanlar finasla beraber saw palmettoda alıyordum o yan etkiyi inşa etmede etken olabilir
Hocam işte bu tehlikeli. Finas  %60 bloke ediyorsa saw palmetto %20-30 bloke ettiğini düşünürsek neredeyse Çeşme’nin musluğunu kapatmışsınız. Benim 3 aya doğru gidiyor çok şükür büyük problemlerim olmadı. Umarım böyle devam eder.

onizuka eikichi

• Dr koray Erdoğan saç ekimi sonuçları
  • Hero Member
« Yanıtla #42 : 17 Ağustos 2019, 13:30:43 »

Finasteridin bazı kişilerde sakal ve bıyık kalitesini düşürdüğü doğrudur. 1.5 ay da penis küçülmesi olması imkansız insanoğlununu metabolizması böyle çalışmıyor. Psikolojik olarak size öyle gelmiştir. 1.5 ay da jinekomasti de yaşamazsınız ama vücutta yağlanma yaptığı da doğrudur.
Tavsiye/öneri isteyen arkadaşlar ben doktor değilim. Saç ekimi üzerine ya da plastik cerrahi konusunda hiçbir eğitimim yok. Ben de sizler gibi yaşadığım saç sorunun da edindiğim deneyimleri, yaptığım araştırmaları, denediğim ürünlerden nasıl sonuçlar aldığımı foruma aktarıyorum.

Sunrise

• Full Member
« Yanıtla #43 : 17 Ağustos 2019, 14:35:06 »

https://hizliresim.com/anY0YO

https://hizliresim.com/P7DB1Q

https://hizliresim.com/QP2WLV

Saçlar böyle hocam siz ne düşünüyorsunuz acaba fazla mı takintiliyim diyorum bazen ama banyoda sonuç ortada ve yanlarda

Bu saçta ne sorun var anlamadım ben. Birisi de o kadar kötü değil yazmış yok bu saç kötü olsaydı bir de

Sonnyto

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #44 : 17 Ağustos 2019, 14:47:19 »
Sakal nasıl dökülür hocam ? Böyle bir yan etkiyi ilk defa duyuyorum misal benim sakal çizgim yüksektir ve heryerde çıkan türdendir ama seyrektir hafif 2  ay oldu bir şey fark edemedim aynı yani.
Uzama hızıda gayet iyi göğüs kılıda hemen hemen aynı gibi böyle yan etkileri ilk defa duyuyorum
Sol bacağımdaki kılların bir kısmı döküldü, göğüs kıllarım da ha keza öyle. Sakalda eskisi kadar gür değil. Vücuttaki kıllara yan etkisinin olduğu tartışmasız. Hemen zınk diye olabilen bir şey değil, çok uzun zaman kullanınca farkedersiniz. Ben göğüse lazere girdim o kadar seans, bu kadar seyrekleşmedi. Proscar kullanınca seyrekleşti. :)

Facebook Twitter Instagram