Gönderen Konu: Proscar ilk kullanım yardım lütfen  (Okunma sayısı 14487 defa)

onizuka eikichi

• Dr koray Erdoğan saç ekimi sonuçları
  • Hero Member
Ynt: Proscar ilk kullanım yardım lütfen
« Yanıtla #16 : 07 Ağustos 2019, 13:12:40 »
Bana kalırsa proscar kullanacaksanız (maddi açından sizi sıkıntıya sokmayacaksa) tek kullanımlık şekilde kullanın. Uç kısmını göz kararı ısırın geri kalanını atın gitsin. Bu ilacın tozlarını dahi vucüt emiyor. Prospektüsünde ilaca hamile kadınlar, çocukların temas etmemesi yazıyor. Bu nedenle bana göre tek kullanımlık göz kararı 1 mg daha mantıklı geliyor.
Tavsiye/öneri isteyen arkadaşlar ben doktor değilim. Saç ekimi üzerine ya da plastik cerrahi konusunda hiçbir eğitimim yok. Ben de sizler gibi yaşadığım saç sorunun da edindiğim deneyimleri, yaptığım araştırmaları, denediğim ürünlerden nasıl sonuçlar aldığımı foruma aktarıyorum.

Execuvite

• Hero Member
« Yanıtla #17 : 07 Ağustos 2019, 15:56:02 »
Bana kalırsa proscar kullanacaksanız (maddi açından sizi sıkıntıya sokmayacaksa) tek kullanımlık şekilde kullanın. Uç kısmını göz kararı ısırın geri kalanını atın gitsin. Bu ilacın tozlarını dahi vucüt emiyor. Prospektüsünde ilaca hamile kadınlar, çocukların temas etmemesi yazıyor. Bu nedenle bana göre tek kullanımlık göz kararı 1 mg daha mantıklı geliyor.

Hocam bu ilaç bu kadar etkili ise şayet 3-4 parçaya boldum çoğunu 4-5 aya etkileri gözükür saç üzerinde  ondan sonra 3 günde 1 e düşürmeye çalışacağım .

Maddi sıkıntı olmaz fakat ucunu ısırıp göz kararı gerisini atmak bilemiyorum içime sinmiyor. 25 yaşındayım sigara alkol yok zaten umarım tez zamanda etkisini gösterir

Execuvite

• Hero Member
« Yanıtla #18 : 08 Ağustos 2019, 23:33:03 »
Bugün bir başka cildiye doktoruna gittim arkadaşlar 24 yaşındasın kullanma dedi tavsiye etmiyorum, bu arada yuzumde yağlanma ve sivilce çıktı acaba proscarin yan etkisi mi bu ?

Sonnyto

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #19 : 09 Ağustos 2019, 00:54:46 »
Bugün bir başka cildiye doktoruna gittim arkadaşlar 24 yaşındasın kullanma dedi tavsiye etmiyorum, bu arada yuzumde yağlanma ve sivilce çıktı acaba proscarin yan etkisi mi bu ?
Ne ben ne de başka kullananlarda yan etki olarak sivilce ve yağlanma duymadım ben.

Execuvite

• Hero Member
« Yanıtla #20 : 09 Ağustos 2019, 14:52:31 »
Ne ben ne de başka kullananlarda yan etki olarak sivilce ve yağlanma duymadım ben.

Hocam peki bu cinsel yönden isteksizlik ne zaman basliyor ben 3. Gundeyim fişek gibiyim halen  :-X

Sonnyto

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #21 : 09 Ağustos 2019, 17:46:41 »
Hocam peki bu cinsel yönden isteksizlik ne zaman basliyor ben 3. Gundeyim fişek gibiyim halen  :-X
Ne zaman başladığını bilmiyorum da 2 hafta sürdü ben de ilk kullandığımda. Sonra problem olmadı pek.

Execuvite

• Hero Member
« Yanıtla #22 : 12 Ağustos 2019, 15:48:59 »
Yarın 1.hafta olucak değişen bir şey yok cinsel yönden isteksizlikte değişen bir şey yok fişek gibi ama saçlarım yandan açılmaya devam ediyor ve döküntü yine aynı .

30 gün olduğunda güncelleme yapicam tekrardan

Furymen

• Sr. Member
« Yanıtla #23 : 12 Ağustos 2019, 15:56:12 »
Yarın 1.hafta olucak değişen bir şey yok cinsel yönden isteksizlikte değişen bir şey yok fişek gibi ama saçlarım yandan açılmaya devam ediyor ve döküntü yine aynı .

30 gün olduğunda güncelleme yapicam tekrardan
Daha erken 1.5 ayda yan etki görmediysen muhtelemen etkide görmezsin

Execuvite

• Hero Member
« Yanıtla #24 : 12 Ağustos 2019, 19:24:42 »
Daha erken 1.5 ayda yan etki görmediysen muhtelemen etkide görmezsin

Bakalım hocam 1.5 ay kullanırız. İnşallah olmaz yanetki

Furymen

• Sr. Member
« Yanıtla #25 : 13 Ağustos 2019, 00:27:12 »
Bakalım hocam 1.5 ay kullanırız. İnşallah olmaz yanetki
Bide bu ilacın yan etkisi ilacı bırakınca başlar göz yaparken kaş çıkarma derdin sadece saçken başka derdin olmasın :)

Execuvite

• Hero Member
« Yanıtla #26 : 13 Ağustos 2019, 12:54:18 »
Bide bu ilacın yan etkisi ilacı bırakınca başlar göz yaparken kaş çıkarma derdin sadece saçken başka derdin olmasın :)

Bugün duş aldım acaba dedim bıraksam mi 25 yaşındayım yandan açılıyor sadece  3 sene beni idare eder mi bu saç o dusunduruyor

Furymen

• Sr. Member
« Yanıtla #27 : 14 Ağustos 2019, 09:34:54 »
Bugün duş aldım acaba dedim bıraksam mi 25 yaşındayım yandan açılıyor sadece  3 sene beni idare eder mi bu saç o dusunduruyor
Hayır  ona bir şans ver 1 ay kullan olmadı 1.5 ay saç daki dökülmeyi durdurdu durdurdu durdurmadı at çöpe gitsin ilacı

onizuka eikichi

• Dr koray Erdoğan saç ekimi sonuçları
  • Hero Member
« Yanıtla #28 : 14 Ağustos 2019, 14:15:37 »

Dostum eğer pişmanlık duyacaksanız bence hiç kullanmayın. Ama saçlar dökülürse yaşayacağınız pişmanlığı da  düşünün en iyi kararı zaten siz vereceksiniz.
Tavsiye/öneri isteyen arkadaşlar ben doktor değilim. Saç ekimi üzerine ya da plastik cerrahi konusunda hiçbir eğitimim yok. Ben de sizler gibi yaşadığım saç sorunun da edindiğim deneyimleri, yaptığım araştırmaları, denediğim ürünlerden nasıl sonuçlar aldığımı foruma aktarıyorum.

Execuvite

• Hero Member
« Yanıtla #29 : 14 Ağustos 2019, 16:31:19 »
Hayır  ona bir şans ver 1 ay kullan olmadı 1.5 ay saç daki dökülmeyi durdurdu durdurdu durdurmadı at çöpe gitsin ilacı

Bir ayda iyi kötü sonuç verir mi hocam ?

Facebook Twitter Instagram