Gönderen Konu: Proscar ilk kullanım yardım lütfen  (Okunma sayısı 14512 defa)

Execuvite

• Hero Member
Proscar ilk kullanım yardım lütfen
« : 06 Ağustos 2019, 16:32:16 »
Herkese merhaba bir senedir erkek tipi dökülmem var , tepe bölgesinde döküntü çok belli değil ama yanlardan baya baya açılmaya gidiyor arkadaşlar 4 ay minoxil kullandım dokuntuyu durdurdu fakat bırakmak zorunda kaldım sebebi ise mükemmel ötesi kaşıntı yapıyor bende ikincisi hayat kalitesini çok ama çok dusuruyor yani her gün sık sampuan ile yıka dışarı çık benim için sıkıntı yani bıraktım tabi biraktiktan bir ay sonra dökülme yağlanma kepek tekrar ortaya çıktı gerçekten bana ilginç gelen şey de bu kepek ve yağlanma gitmişti sacımda her neyse arkadaşlar herhangi bir hastalığıim yok vs doktor proscar verdi aldım geldim burayı okudum ama herkes bu hapı 4 e bölerek iciyor bunu yapmanızın sebebi nedir ? İkinci olarak tam yutsam ne gibi sıkıntilar olur ? Şuan ki saçıma razıyım dökülmesin yeter yani saç çıkarsın vs gibi beklentim yok yardımlarınız için teşekkürler

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Ynt: Proscar ilk kullanım yardım lütfen
« Yanıtla #1 : 06 Ağustos 2019, 16:55:18 »
Minoxsilin içinde alkol var cildi tariş eder kaşıntı ondan

Proscarın bölünmesi 5 mg olmasından dolayı 1 mg lazım o yüzdem 4 parça yada 5 parçaya bölünür

Yada propesia alırsın o 180 tl 1 mg 28 hap var bölmeden yutarsın.
Global Moderator

Execuvite

• Hero Member
« Yanıtla #2 : 06 Ağustos 2019, 17:09:09 »
Minoxsilin içinde alkol var cildi tariş eder kaşıntı ondan

Proscarın bölünmesi 5 mg olmasından dolayı 1 mg lazım o yüzdem 4 parça yada 5 parçaya bölünür

Yada propesia alırsın o 180 tl 1 mg 28 hap var bölmeden yutarsın.

Peki 5 mg yutsak ne gibi bir zararı olur hocam ? Hapta öyle küçük ki 4 bölmek zor baya

My Precious

• Hero Member
« Yanıtla #3 : 06 Ağustos 2019, 17:14:53 »
Peki 5 mg yutsak ne gibi bir zararı olur hocam ? Hapta öyle küçük ki 4 bölmek zor baya
Fin 5 mg ile 1.25 mg arasında fark yok ikiside yüzde 67 oranında dhtyi engelliyor ama ben daima propecia 1mg tercih ederim

Execuvite

• Hero Member
« Yanıtla #4 : 06 Ağustos 2019, 17:17:03 »
Fin 5 mg ile 1.25 mg arasında fark yok ikiside yüzde 67 oranında dhtyi engelliyor ama ben daima propecia 1mg tercih ederim

O zaman bölmenin tek faydası daha uzun kullanma süresi 28 tableti Oda 112 gün gider ama sonuç aynı olur .

My Precious

• Hero Member
« Yanıtla #5 : 06 Ağustos 2019, 17:35:23 »
O zaman bölmenin tek faydası daha uzun kullanma süresi 28 tableti Oda 112 gün gider ama sonuç aynı olur .
Evet

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #6 : 06 Ağustos 2019, 17:58:26 »

4 bölüp kullan kardeşim sonra agır yan etki yaşarsın.
Global Moderator

Execuvite

• Hero Member
« Yanıtla #7 : 06 Ağustos 2019, 18:00:26 »

Execuvite

• Hero Member
« Yanıtla #8 : 06 Ağustos 2019, 18:01:15 »

4 bölüp kullan kardeşim sonra agır yan etki yaşarsın.

Peki hocam insallah beceiririm ben böyle bolunce ilacı fayda etmiyor zannediyorum 😃

Sonnyto

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #9 : 06 Ağustos 2019, 18:13:03 »
4'e bölmeden kullanırsan cinsel gücün biter, vücut çeyreğini zor kaldırıyor işte, ki onda bile yan etki görenler var.

Execuvite

• Hero Member
« Yanıtla #10 : 06 Ağustos 2019, 18:34:08 »
4'e bölmeden kullanırsan cinsel gücün biter, vücut çeyreğini zor kaldırıyor işte, ki onda bile yan etki görenler var.

Tamam hocam ben yarın oturup ilaçları 4 e boleyim bir kaba atarım artık

My Precious

• Hero Member
« Yanıtla #11 : 06 Ağustos 2019, 18:40:48 »
Ne alaka ? Elbette tümünü kullanması saçmalık ama teknik olarak 5mg ile 1mg arasında fark yok 0.25 mg ile 1 mg arqsında sadece yüzde 2lik fark var lol

Rohat

• Full Member
« Yanıtla #12 : 06 Ağustos 2019, 18:56:06 »
Hocam o oranı küçük görüyorsunuz. Adam diyor ki ben günde 5 tane  propecia içecem. Olur mu öyle şey? Ayrıca proscar 1/4 ile 1/5 arasında ki mimimin oran bile etki ediyor. 1/5 finas neredeyse hiç etki yapmazken 1/4 kasık ağrısı yapıyor tarafımca denenmiştir.  Kesinlikle hapı 4 e bölüp içmesi en ideal olan. 1/5 pek işe yaramıyormuş gibi geliyor bana.

Execuvite

• Hero Member
« Yanıtla #13 : 06 Ağustos 2019, 21:11:44 »
Hocam o oranı küçük görüyorsunuz. Adam diyor ki ben günde 5 tane  propecia içecem. Olur mu öyle şey? Ayrıca proscar 1/4 ile 1/5 arasında ki mimimin oran bile etki ediyor. 1/5 finas neredeyse hiç etki yapmazken 1/4 kasık ağrısı yapıyor tarafımca denenmiştir.  Kesinlikle hapı 4 e bölüp içmesi en ideal olan. 1/5 pek işe yaramıyormuş gibi geliyor bana.

Nofap akımını daha once duydunuz mu bilmiyorum fakat bir kere okuduğumda fazla meniden kasık ağrısı olduğu söylenmişti... Yani brlkide bu ilaçla alakası yoktur ha atıyorum iliski sonrasida bu ağrı devam ediyorsa evet o zaman belki proscar olabilir.

Bu arada hapları 2 ye bolmem daha iyi olur diye düşündüm bu şey nasıl 4 e bolunucek bolsem bile yutsam arada kaynar gider diye düşünüyorum

Rohat

• Full Member
« Yanıtla #14 : 07 Ağustos 2019, 08:23:12 »
Nofap akımını daha once duydunuz mu bilmiyorum fakat bir kere okuduğumda fazla meniden kasık ağrısı olduğu söylenmişti... Yani brlkide bu ilaçla alakası yoktur ha atıyorum iliski sonrasida bu ağrı devam ediyorsa evet o zaman belki proscar olabilir.

Bu arada hapları 2 ye bolmem daha iyi olur diye düşündüm bu şey nasıl 4 e bolunucek bolsem bile yutsam arada kaynar gider diye düşünüyorum
Ortadan ikiye bölün Hocam onları da yarılarsınız. Bi kaç denemeden sonra yaparsınız

Facebook Twitter Instagram