Gönderen Konu: İlhan Serdaroğlu 1500 Greft 11 Ekim 2011  (Okunma sayısı 8243 defa)

supraspinosa

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: İlhan Serdaroğlu 1500 Greft 11 Ekim 2011
« Yanıtla #16 : 01 Eylül 2016, 20:36:53 »
bırak kardeşim bu işleri 5 yıl önce ektirmissin şimdi gelmenin amacı ne yani 5 yıldır bugün mu geldi aklına bize yardımcı olmak ? sahtekar algısını yaratan biz değil sensin canın isterse yardmci olmak istersen yüzünü sansurleyip sürece ait foto paylasirsn değilse çeker gidersin bu siteden senin gibilerin yeri yok burda. insanların dertlerini kullanarak umut tacirligi yapmayın ahirette de burda da veremezsiniz bunun hesabını.adminlerin konuyla ilgilenmesini talep ediyorm..

muratinho91

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #17 : 01 Eylül 2016, 20:40:26 »
bırak kardeşim bu işleri 5 yıl önce ektirmissin şimdi gelmenin amacı ne yani 5 yıldır bugün mu geldi aklına bize yardımcı olmak ? sahtekar algısını yaratan biz değil sensin canın isterse yardmci olmak istersen yüzünü sansurleyip sürece ait foto paylasirsn değilse çeker gidersin bu siteden senin gibilerin yeri yok burda. insanların dertlerini kullanarak umut tacirligi yapmayın ahirette de burda da veremezsiniz bunun hesabını.adminlerin konuyla ilgilenmesini talep ediyorm..

Boş konuşma ben git illa orda yaptır demiyorum sana. Ben nerede yaptırdğımı öncesini sonrasını gösterdim. Doktorlara gidersin hangisi aklına yatıyosa onda ekim yaptırırsın. Senin derdin varsa aynı dert bende de var. adminler isterse kendilerine özelden fotoğraf atarım. Zaten yazdım, isteyene özelden fotoğraf atabilirim diye. Rica etseydin sana da atardım. Sertac93 de senin gibi düşünüyordu, fotoğrafları yollayınca fikri değişti. Saygılı olun, bana inanmak zorunda değilsin, ama beni kötülemek zorunda da değilsin.

sertac93

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #18 : 01 Eylül 2016, 21:53:26 »
Arkadaşlar bana resimlerini attı eğer gerçek ise gerçekten süper bir ekim olmuş.

mutsuz

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #19 : 01 Eylül 2016, 22:02:04 »
Kardeş ben bu arkadaşın samimiyetine inanıyorum ama öncesi sonrası foto attı bir anlamı yok
neden mi yok;
çünkü; bu formda foto paylaşmak istiyorsan süreçle ilgili foto atılması şart.
Bu form insanları aydınlatma ve saç ekim yaptıracaklara hem görsek fotolar hemde soru cevap şeklinde faydalandırılmasıdır.
Bu arkadaşın elinde süreç şeklinde foto varsa yüzünü ifşa etmeden forma atsın.

Facebook Twitter Instagram