Gönderen Konu: Dr.Bilgehan Aydın/4100 greft/IGF serum/Zayıf donör saha/ 20 yaş / Bilgilendirme  (Okunma sayısı 32234 defa)

Sonnyto

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Off sivilce harika duruyo, tam patlatmalık. Ben patlatabilir miyim? :)

Alper Aydın

• Yeni üye
  • *
Off sivilce harika duruyo, tam patlatmalık. Ben patlatabilir miyim? :)
tabiki istersen al eve götür fark etmez :)

Muribab

• Hero Member
Dr Bilgehan ekimleri gayet güzel ilerliyor sizinde süreciniz gayet güzel kafanız kapanmış 12 ay sonunda çok harika bir sonuç olacak inşallah.

alperco

• Jr. Member
  • **
5.5 ay hala elime gelen diken diken saçlar var 6. ayda güncellerim yorumlarınızı bekliyorum

alperco

• Jr. Member
  • **
.

alperco

• Jr. Member
  • **
bu da önceki hali

dinodin11

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Gelde delirme
Vallahi süper
Parmakların yenileceği vakit
Mübarek olsun

byflamingo

• Sr. Member
Gelde delirme
Vallahi süper
Parmakların yenileceği vakit
Mübarek olsun

efsane yorum   :) katılmamak elde değil.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Süper olmuş saçlar maşallah daha ne olsun tebrikler
Global Moderator

Woper

• Sr. Member
Cok basarili gercekten nazar degmesin.

Kazım

• Full Member
Folikülit olmuş şimdi geçti mi bilmiyorum. Topikal antibiyotik sürsen iyiydi Bilgihan aydına resim atsan söylerdi zaten ne Alman gerektiğini Sivilceleri patlatmayın arkadaşlar patlayacağı varsa o kendi çıkar zaten. İrinin boşalacağı kanalı haran edersiniz bin beter olur.. sonuç çok güzel resmen gençliğini vermişler sana

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Folikülit olmuş şimdi geçti mi bilmiyorum. Topikal antibiyotik sürsen iyiydi Bilgihan aydına resim atsan söylerdi zaten ne Alman gerektiğini Sivilceleri patlatmayın arkadaşlar patlayacağı varsa o kendi çıkar zaten. İrinin boşalacağı kanalı haran edersiniz bin beter olur.. sonuç çok güzel resmen gençliğini vermişler sana

Yanlış yere yazdın sanırım?
Global Moderator

dete

• Kendi ekimim
  • Sr. Member
Maşallah bu süre zarfında değişim muazzam. İnşallah bir daha ekime ihtiyacınız olmaz

Alper Aydın

• Yeni üye
  • *
merkezdeki Ahmet Tosun Bey sivilcelerin patlatılması taraftarı oraya gittiğimde de patlamıştı zaten. Derideki kan dolaşımını yavaşlatıyor diye. O foliküliti de hallettik bi şekilde. Şimdilik propeciaya 2 ay daha devam edip onu da bırakacağım onun haricinde takviye almıyorum. Çok teşekkürler yorumunuz için

Facebook Twitter Instagram