Gönderen Konu: Dr.Bilgehan Aydın/4100 greft/IGF serum/Zayıf donör saha/ 20 yaş / Bilgilendirme  (Okunma sayısı 32017 defa)

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Son durumuda paylaş süreç çok başarılıydı
Global Moderator

ImPaLa

• Hero Member
Gayet  başarılı olmuş güle güle tara

Zobizeretta

• Full Member
Çok güzel sonuç güle güle tarayın

yasaksevdam34

• Jr. Member
  • **
Umarım istediğin gibi geçmiştir, 1 yıldan fazla olmuş ekim yapman. Fotoğraf paylaşabilir misin

Alper Aydın

• Yeni üye
  • *
Arkadaşlar öncelikle kusura bakmayın siteye hiç giremedim. şu an 1 yıl 8 ay oldu ve benim ekimimde sağ tarafım daha geriden geliyordu yani oran olarak daha az saç çıkışı vardı. ve ben saçımı sağdan sola atıyorum o yüzden fotoğraflar genelde sağ taraftan yani seyrek olan taraftan onun için de kusura bakmayın. aslında sıklaştırma düşünüyorum bu yaz 2 yıl olacak tam. ben de 22 yaşını bitireceğim. aslında sorunlu bir saçım yok baktığın zaman sadece ışıkta biraz rahatsızım ama olmuşken tam olsun diyerek özellikle o bölge için sıklaştırma yapacağım. fotoğraflar ışık altında genelde yani en kötü hali gibi düşünebilirsiniz. hatta en sona da gündelik hayatta nasıl gözüktüğünü nasıl kullandığımı falan atacağım birkaç fotoğraf da. bu arada finas ile vertexi falan da koruyorum vertex fotoğrafları da gelecek çünkü benim genetiğim norwood 7 falan. korumak zorundayım. yan etkisini de görmüyorum soracak olursanız. tıp okuyorum hatta dht'nin aslında bir faydası olmadığı gibi zararlarını da biliyorum üstelik bir taraftan dhtye dönüşmeyen testesteron olarak kalacak testesteronlar da bizim testesteron oranımızı artırıyor gibi düşünerek aslında faydalı bir şey dhtyi baskılamak. her neyse sorularınız olursa tekrardan girerim siteye. başka açıdan başka ışıktan falan fotoğraflar da isterseniz yazabilirsiniz çekip atarım problem yok. saçımı sağ taraftan sola değilde soldan sağa attığımda bir problemim yok bu arada sol tarafın durumu iyi.

Alper Aydın

• Yeni üye
  • *
 1 yıl 3 ay.        (23 ekim 2020)     bu tarihe dair başka fotoğraf bulamadım telefonum sıfırlanmıştı.

Alper Aydın

• Yeni üye
  • *
1 yıl 4 ay      (27 kasım 2020)

Alper Aydın

• Yeni üye
  • *
1 yıl 5 ay    (aralık sonu - ocak başı)

Alper Aydın

• Yeni üye
  • *
1 yıl 8 ay   ( 20 mart 2021 ) güncel hali.

Alper Aydın

• Yeni üye
  • *
devam. ve mesela aynadan çekindiğim fotoğraf. ışık altında sıkıntı yaşıyorum sadece yani araları gözüküyor saçların biraz. başka isterseniz böyle ters ışık veya az ışıkta da fotoğraf atabilirim.
« Son Düzenleme: 24 Mart 2021, 22:54:36 Gönderen: Alper Aydın »

HEKTOR

• Hero Member
Vay be aynı yastayiz .
Süper olmuş aşırı beğendim güle güle kullan Allah yolunu bahtını açık etsin .
Bir şeyi merak ettim ilaç kullanma durumunuz nedir

Alper Aydın

• Yeni üye
  • *
Bu arada dilediğiniz yorumu yapabilirsiniz çekinmeden. fikirlerinizi almak isterim ektir 2. kez veya gerek yok tarzında. ama öncelikle şunu söyleyeyim.

Ben ekimden yaklaşık 1 yıl sonra seboreik dermatit oldum yani yağlı egzama diye de bilinir. çok saç döktüm bu süreçte tedavi süreci vs. incelmişti de saçlarım. seyreldi biraz yani kısaca ben onu anladım. yoksa önceden biraz daha iyiydi. bu hastalık ömür boyu sürecek bir hastalık o yüzden onunla yaşamayı öğrenmeniz gerekiyor sağlıklı beslenmesi olsun şampuanı olsun. şimdi öğrendim birdaha yaşamamak istiyorum yani alevlenmemesini istiyorum bakalım hayırlısı.

ve benim saçlarım kuru dikkat ettiyseniz kuru ve dalgalı. ben yağ kullanmaya bile çekiniyorum açıkçası bu seboreik dermatit yüzünden hiçbir şey kullanmaya gözüm kesmiyor. gerek de duymuyorum şükrediyorum halime sıkıntı yok ancak özellikle bu sonradan ekilen saçlar yani ön kısımlarım diğerlerine kıyasla daha dalgalı çünkü benim donör sahamdaki saçlar çok dalgalı fotoğraflarda dikkat edersiniz. o yüzden de biraz seyrek duruyor genel görüntü olarak. ancak aslında o kadar seyrek değil.

yorum yaparken bunları da göz önünde bulundurursanız sevinirim :)

Alper Aydın

• Yeni üye
  • *
Vay be aynı yastayiz .
Süper olmuş aşırı beğendim güle güle kullan Allah yolunu bahtını açık etsin .
Bir şeyi merak ettim ilaç kullanma durumunuz nedir

ekimden yaklaşık 7 8 ay sonra fark ettim dökülmeyi ancak finas kullanmaya başlayamadım bu saçma sapan göz korkutan yorumlar var internette çünkü finas hakkında. ekimin 11. ayında kullanmaya başladım çünkü saçlar inanılmaz dökülüyordu bayağı bir kaybettim zaten ondan da kaynaklanıyor bu seyreklik. bir o bir de seboreik dermatit. sonunda bayağı araştırdım yabancı kaynaklardan da. ve 11. ay yani 2 haziran 2020de kullanmaya başladım hala kullanıyorum tutabildiğimi tutacağım saçların çünkü henüz gencim babam tamamen kel ve benim 15 yaşında başladı 19a kadar bayağı bir açıldı ilk sayfaya bakabilirsin. yani bu illet bende çok agresif seyrediyor. sanırım 9 ay falan oldu kullanalı bi sıkıntı yok. onun haricinde ilaç kullanmıyorum yani vücut geliştirmeyle ilgilendiğim için multivitamin omega3 ve kış ayında olduğumuz için d vitamini takviyesi alıyorum ama onların saçla çok bi alakası yok yani genetik saç dökülmesiyle.

Hwoarang7

• Hero Member
Egzamanın döktüğü saç geri çıkar kardeşim sadece toparlanması 6 ay -12 ay arası sürer. Finasterid de kullanıyorsun hali hazırda. Bende bu merkezde ekim yaptırmıştım senin sonucunuda çok merak ediyordum özellikle yaşından dolayı vertexin halini filan şu anki. Gördüğüm gayet iyi durumda şu anda ilaç işe yarıyor gibi. 2.ekim konusunda iyi karar vermen gerekir çünkü ilerde ilacı bırakırsan ya da dökülmen agresifleşirse dönme alanın yeter mi bunu uzman birisinden ögren. Sıklaştırmak istiyorsan da aşırıya kaçma greft olarak. Beğendim ben sonucunu

Facebook Twitter Instagram