Gönderen Konu: Dr.Bilgehan Aydın/4100 greft/IGF serum/Zayıf donör saha/ 20 yaş / Bilgilendirme  (Okunma sayısı 32014 defa)

Alper Aydın

• Yeni üye
  • *
Yorumlarınız için çok teşekkür ediyorum herkese :) burda saçlar biraz yağlı ve ışık çok yok. 6. Ve 7. Aylarda daha detaylı fotoğraflar atarım :) genel olarak sonuçtan memnunum her ayın 15-16sında igf yaptırıyorum evde. Ocağın 15inde yapacağım dahil olmak üzere toplam 4 tane kaldı. Sonrasına bakacağız inşallah 😊

Alper Aydın

• Yeni üye
  • *
6 ay 13 gün oldu

Alper Aydın

• Yeni üye
  • *
..

Alper Aydın

• Yeni üye
  • *
Arkadaşlar öncelikle başta Hintel olmak üzere herkese teşekkürlerimi iletiyorum bu süreçte yorum yapan destek olan hatta sadece okuyanlara bile. Saç ekimi deneyimimi merkez hakkındaki görüşlerimi sizlerle paylaşmak istedim bunu daha çok yaşım küçük olduğu için (20 yaşındayım) bilhassa bu yaşta akıllarında soru olan yaptırsam mı beklesem mi diyen arkadaşlar için paylaştım. Şu an 6 buçuk ay olmuş durumda tahminime göre 8. Aya kadar çıkışlar devam eder 1 yıl tamamlanınca da biraz daha kalınlaşır bu saçlar o yüzden gözle görülür bir değişiklik olmadıkça foruma 1. Yıl bitene kadar geleceğimi düşünmüyorum okuduğum bölüm nedeniyle zaten zaman bulamıyordum pek. Şu an bir şey kullanmıyorum propecianın yan etkisini görmeye başlar başlamaz bıraktım 2.5 3 ay kullanmıştım. Igf yaptırıyorum her ayın ortasında onun haricinde şampuana özen gösteriyorum çünkü saçlar ince hala. Hairforte saç spreyini damla şeklinde kullanmayı da 1.5 ay önce bıraktım doktorum hala önerse de her gece uygulayıp sabah duş almayı artık gözüm kesmiyor ve günlük yaşantımı etkiliyordu. Başka diyebileceğim çok bir şey yok aslında şu an en büyük sorunum alnımın kenarlarında gözlerimin kenarlarındaki saçlar biraz zayıf ve gerilemis durumda bu yakın fotoğraflarda belli oluyor biraz. Ve tepe kısmında ilerde belki 5 6 sene sonra açılma olabilir olmaması için igfleri oraya da yapmaya çalışıyoruz. Olursa da 1 ekim daha düşünebilirim zaman gösterecek bunları. Ama öyle bir şey olursa yine buralarda olurum büyük ihtimal. Umarım olmaz. Şu an öndeki saçlar tam istediğim gibi şekil almıyor biraz uğraşmak gerekiyor ama genel olarak memnunum klinikten hala memnunum igf konusunda da ben ekim yapılmadan önce daha çok döküldüğünü hatırlıyorum. Ekimden sonra da zaten ekilen saçlar dökülmez ama diğer saçların da dökülmesinin baya azaldığını fark ettim şu an elimi tepe kısmına attığımda elime saç gelmiyor bile önceden 5 6 tane gelirdi. Söyleyeceklerim bu kadar umarım sizler de hayatta attığınız adımlardan hep memnun kalırsınız. Görüşmek üzere :)

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
eski haline göre görüntü güzel duruyor güle güle tara daha saçların kalınlaşıcak hacim kazanıcak 12 ay sonunda çok daha güzel bir sonuç olucak
memnun olmana sevindim ayrıca biz de paylaşımın için sana teşekkür ederiz.
Global Moderator

Dertli

• Jr. Member
  • **
Tıp dönem kaçsın

muhammedali

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Şimdiden çok güzel. Umarım daha iyi olur
SAÇ EKİMİNDE BAŞARI BAZEN ŞANSDIR..

Alper Aydın

• Yeni üye
  • *

AdnanN

• Hero Member
Çok iyi sonuç almışsın son durum nasıl memnunmusun.

Ozgur1905

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
Kardesim senin adina sevindim mutlu ol
  • Ekim Tarihi: 11 02 2020
  • Ekim Merkezi ismi Ahmet tosun the hair clinic 4275 greft
  • Greft Miktarı 4275
  • Yaşınız 39

papito

• Sr. Member
Biraz erken ektirmissin bende 23te ilk ekimimi gerceklestirdim. Planlama ve on cizgin guzel ve ekim temiz gorunuyor umarim istedigin sonucu alirsin😁

papito

• Sr. Member
Ilk sayfaya bakip yorum birakmisim sonucu gormeden. Cok begendim super oomus saclarin gule gule tara!!!

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Sonuç gayet güzel güle güle tara
Global Moderator

onizuka eikichi

• Dr koray Erdoğan saç ekimi sonuçları
  • Hero Member
Güzel olmuş ekiminiz, dediğiniz gibi umarım uzun bir süre götürür bu saçlar sizi...
Tavsiye/öneri isteyen arkadaşlar ben doktor değilim. Saç ekimi üzerine ya da plastik cerrahi konusunda hiçbir eğitimim yok. Ben de sizler gibi yaşadığım saç sorunun da edindiğim deneyimleri, yaptığım araştırmaları, denediğim ürünlerden nasıl sonuçlar aldığımı foruma aktarıyorum.

davud123

• Sr. Member
dökülmen öncesine nazaran nasıl ekilen saçlar için soruyorum...

Facebook Twitter Instagram