Gönderen Konu: Dr.Bilgehan Aydın/4100 greft/IGF serum/Zayıf donör saha/ 20 yaş / Bilgilendirme  (Okunma sayısı 32025 defa)

sackavurma

• Full Member
3 ay sonra bariz açıklık kalacağını düşünmüyorum.

konyalim

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
suan bile eski halinden iyi insallah iyi bir sonuc alirsiniz

Kerimm34

• Hero Member
hocam 130 günde böyleyse süreç tamamlandığında bu saçlar coşmuş olur  ,bence kritik süreci atlatmışsınız .

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
çok iyi süreç maşallah
Global Moderator

dinodin11

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Çok memnun olacaksın
Hayırlı olsun

Mutsuz Hasta

• Hero Member
Yani beklemenin ne gibi bir faydası var onu bilmiyorum açıkcası. Merak etme oradaki insanlar bu konuda bilgililer yani sen 2 sene beklesen senin saçında nerenin döküleceğini onlar biliyor zaten ve ona yönelik ekim yapıyorlar orayı da sıklaştırırlar. Belli bir dökülme şekli var önce şakaklar hizası açılıyor sonra tepedeki gül olan yer açılıyor sonra ön orta taraflar gerilemeye başlıyor. ona göre ekebilirler çok bir şey de fark edeceğini düşünmüyorum beklemenin çünkü bi arkadaş daha vardı benle aynı gün. fazla açıklığı yoktu bana göre özellikle. ona 5500 greft ekmişlerdi. tepeyi doldurdular baya. ileride dökülse bile sanmıyorum seyrek duracağını o ekimden sonra özellikle. kaldı ki igf yaptırabilirsin dökülmelerini durdurmak geciktirmek için. zaten 5 6 seneye klonlamanın başarılı olacağını düşünüyorum. o kadar idare etsen yeter

Japonya'da saç kökünden klonlama yapıldığı haberleri vardı hocam. Bundan yaklaşık 2,5 ay önce gittiğim Maya Estetik’teki doktor Mehmet bey, “15 sene önce saç klonlama yönteminin İspanya'da bir eğitim sırasında yapılacağını söylemişti ve aradan 15 sene geçti, bu durumdayız.” dedi bana. Ben de klonlama yönteminin başarılı olacağını düşünüyorum fakat ne kadar zaman sonra bulunur, bilmiyorum. Bu işte ciddi paralar kaldıran kozmetik ve ilaç fabrikaları var. Onlar izin vermediği sürece yapılmayacağını düşünüyorum, aynısını Dr. Mehmet bey de söylemişti zaten.

Alper Aydın

• Yeni üye
  • *
Yorumlarınız için çok teşekkürler şu anda elime batan saçlar var 6. Aya doğru onlar da iyice uzamış olur güzel bi görüntü oluşur inşallah. Klonlamayı bekliyorum açıkcası umarım gelir gelmezse de ileride tepem dökülürse donör elverdiğince 2. Bi seans düşünebilirim babam tamamen kel çünkü. Bakalım bu ekim sonucuna göre belki bu yere olur belki başka bi yere.

Ben normalde saçımı uzun kullanıyordum eski haline gelmesi 1 yılı alacak gibi duruyor sadece o yüzden biraz sabırsızım bir de kalınlaşması falan da zaman alıyormuş. Yoksa şu anki durumu bile bana yeter gibi geliyor en azından açık değil yani önden bakınca belli bile olmuyor.

Seven

• Full Member
Süreciniz inanılmaz hızlı ilerliyor Dr Bilgehan hocanın ekimleri hepsi hızlı nazar değmesin.
Biterse Bitsin Sonu değil ya!!

Bal Porsuğu

• Hero Member
maşallah harika süreciniz.

alperco

• Jr. Member
  • **
136. gün flaşlı çektim bunları. dipte saçlar var elime gelen bazı fotoğraflarda da gözüküyor zaten. bakalım. alnımdaki tüylerin sebebi de xforte serum kullanıyorum her gün yatmadan önce. 10 saat sonra yıkıyorum. kullanmayı bırakınca o tüyler de gider dediler klinikten. ve sağ tarafta sivilce olan yerdeki saçlar gitmiş galiba tam anlamadım. sivilceyi patlatmak için bayağı uğraşmıştık ondan mı acaba

alperco

• Jr. Member
  • **
bu 2sini sona sakladım çünkü burda sol tarafla sağ tarafın bariz farkı görülüyor. zaten bir de sol tarafta elime batan daha çok saç var. normalde saçımı sağdan sola atıyordum böyle devam ederse soldan sağa atacağım gibi duruyor zaten sivilce de sağda

ImPaLa

• Hero Member
harika süreç o sivilceyi patlat istersen iğneyi batır bırak

alperco

• Jr. Member
  • **
harika süreç o sivilceyi patlat istersen iğneyi batır bırak
sivilce zaten inik durumda şu an ama o sivilceyi patlatmak için 4 5 gün uğraşmıştık iğne de batırdık bana mısın demedi bayağı bir hırpaladık belki o yüzden oradaki saçlar dökülmüştür

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
kenarından iğneyi batırınca patlar aslında :)

sürecin çok güzel
Global Moderator

Facebook Twitter Instagram