Gönderen Konu: Dr.Bilgehan Aydın/4100 greft/IGF serum/Zayıf donör saha/ 20 yaş / Bilgilendirme  (Okunma sayısı 32041 defa)

Cassowary

• Sr. Member
Propecia’yı kullandığınızı söylemişsiniz ne zamandır kullanıyorsunuz ?
Igf mi Fin mi genç yaşın verdiği dolaşım hızı mı bilemedim ama süreç gayet güzel gidiyor.
Sonucunuz harika olur umarım.

alperco

• Jr. Member
  • **
merhaba

evet güzel ilerliyor

Burada sormak istiyorum: Ön ve Vertex bölgesinde cikan Sac ekimi var mi bildiginiz
saç ekimlerini genelde ne zaman ne kadar çıkıyor diye takip ediyorum. benim gittiğim yerde maximum greft toplanıp önce önler doldurulmak üzere elimizde ne kadar greft varsa arkalara doğru gidiyoruz demişlerdi yani çıkan greft sayısı çok fazla ise vertex bölgesine geçerler ama o kadar önemli bulmuyorum öndeki saçları uzatıp arkaya atarak vertex kapatılabilir bence.

alperco

• Jr. Member
  • **
Propecia’yı kullandığınızı söylemişsiniz ne zamandır kullanıyorsunuz ?
Igf mi Fin mi genç yaşın verdiği dolaşım hızı mı bilemedim ama süreç gayet güzel gidiyor.
Sonucunuz harika olur umarım.
tam 3. ayda başladım 6 ay boyunca kullanacağım böyle önerdiler. ama propecia xpecia gibi ilaçlar kullanım süreci boyunca etkilidir kullanmayı bıraktığınızda etkisini yavaş yavaş yitirir ömür boyu kullanmak gerek yani. ama saç ektirdiğim için başarı oranını artıracağını düşünerek kullanıyorum.

hyperKel

• Hero Member
bu ekim merkezi güzel iş çıkarıyor takipteyiz hocam ,şimdiden böyleyse 4 ay sonra bu saçlar coşar inşallah  :)

alperco

• Jr. Member
  • **
117. gün

alperco

• Jr. Member
  • **
117. gün devam

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
117 gün için çıkışlar süper Kaç kere igf yaptırdın toplam?
Global Moderator

alperco

• Jr. Member
  • **
117 gün için çıkışlar süper Kaç kere igf yaptırdın toplam?
ilk 3 ay yaptırmadım. 90. günde yaptırdım ve 6 ay boyunca yaptıracağım ayda 1 kez. sağ taraf sola göre zayıf durumda o toparlar mı acaba

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Valla kardeşim 117 günde bu kadar saç çıkmış sağa sola takılma şükret. Daha başındasın sürecin
Global Moderator

dete

• Kendi ekimim
  • Sr. Member
Maşallah gerçekten valla dereyi görmeden saçlar çıkmış

Yesman

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Sürecin iyi gidiyor. Belirtttiğin tarafta daha az yoğunluk var ama genel gidişat iyi. Daha 5.ve 6. aylara varmadın. Nasıl olacak merakla takip ediyorum.

Lion

• Sr. Member
çok başarılı ilerliyor saç ekimin ve çok hızlı sürece göre nazar değmesin kardeşim

Alper Aydın

• Yeni üye
  • *
120. Gün

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Uzatıyomusun saçları maşallah çok iyi
Global Moderator

Facebook Twitter Instagram