Gönderen Konu: Siz olsaydiniz ne yapardiniz  (Okunma sayısı 1019 defa)

Doktor

• Yeni üye
  • *
Siz olsaydiniz ne yapardiniz
« : 29 Temmuz 2019, 20:59:14 »
Arkadslar 8 yil.once pek de arastirmadan kendi sehrimdeki ekim merkezine ki bi taneydi ekim yaotridim 1500 greft kadar.kendi saç cizgimi öne cekti cogu ds cikmadi greftlerin.suanki hali bu.siz olsaniz tekrar ekim ysptirir misiniz?

onizuka eikichi

• Dr koray Erdoğan saç ekimi sonuçları
  • Hero Member
Ynt: Siz olsaydiniz ne yapardiniz
« Yanıtla #1 : 29 Temmuz 2019, 21:15:27 »
Merhaba öncelikle foruma hoşgeldiniz

Saçlar çok kısa bu haliyle üyelerin sağlıklı yorum yapabileceğini pek düşünmüyorum. Daha uzun saçlı fotoğraflarınız varsa ekleyebilir misiniz lütfen? Tabi dönor alanını da görmek yorum yapacak üyeler için iyi olacaktır.
Tavsiye/öneri isteyen arkadaşlar ben doktor değilim. Saç ekimi üzerine ya da plastik cerrahi konusunda hiçbir eğitimim yok. Ben de sizler gibi yaşadığım saç sorunun da edindiğim deneyimleri, yaptığım araştırmaları, denediğim ürünlerden nasıl sonuçlar aldığımı foruma aktarıyorum.

byflamingo

• Sr. Member
« Yanıtla #2 : 29 Temmuz 2019, 23:08:32 »
tekrar ekim yaptırmanı tavsiye ederim fakat bu sefer doğru ehil ellere kendini emanet et lütfen ve bunun içinde sıkı araştırmanı tavsiye ederim.

KaiserSS

• Hero Member
« Yanıtla #3 : 29 Temmuz 2019, 23:21:42 »
Dostum kabuk dökümü sonrası şok evresi resmine benzettim, işini bilen nirinden yardım alarak ekilebilir güzelde olur, donör resmini de eklersen yorumlar sağlıklı olur
One life,live it...

Takviye
- 7 Ay Solgar Biotin 5000 mcg
- 6 Ay Solgar Saw Palmetto

İlave
11.Ay Prozinc Plus Losyon

Şampuan
- Sürekli Prozinc Plus

https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=8721.0

Doktor

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #4 : 30 Temmuz 2019, 15:52:26 »
Kusura bakmayin onu unuttum.ışıkta yaptigim cekim boyle

Doktor

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #5 : 30 Temmuz 2019, 15:53:32 »
Uzun sacli fotograf hic yok elimde arkadslar

onizuka eikichi

• Dr koray Erdoğan saç ekimi sonuçları
  • Hero Member
« Yanıtla #6 : 30 Temmuz 2019, 18:06:54 »
Uzun saçlı fotoğraflar olmadığı için yorum yapabilmek güç. Siz bu fotoğrafları ticari kar gütmeyen herhangi bir saç ekim merkezine de atsanız, sizden uzun saçlı fotoğraflarınızı görmek isterler. Dökülme tipi ve minyatürleşme ne durumda bu fotoğraflardan maalesef anlaşılmıyor.
Tavsiye/öneri isteyen arkadaşlar ben doktor değilim. Saç ekimi üzerine ya da plastik cerrahi konusunda hiçbir eğitimim yok. Ben de sizler gibi yaşadığım saç sorunun da edindiğim deneyimleri, yaptığım araştırmaları, denediğim ürünlerden nasıl sonuçlar aldığımı foruma aktarıyorum.

Facebook Twitter Instagram