Gönderen Konu: Donör Bölgede Yıpranma  (Okunma sayısı 2876 defa)

Jaja

• Yeni üye
  • *
Donör Bölgede Yıpranma
« : 29 Temmuz 2019, 12:04:30 »
Arkadaşlar merhaba ben sayfayı bir süredir takip etsem de yeni kayıt yaptırdım. Sayfadaki tecrübelerle dayalı paylaşımların saç ekimi konusunda fazlasıyla yararlı olduğunu söylememe gerek yok sanırım. Ben de yaklaşık bir ay önce ekim yaptırdım. 3000 greft civarı ve bu ikinci ekimimdi. Donör bölge yaklaşık birinci ayda böyle. Ne yazık ki açıklıklar can sıkıcı. Yorumlarınızı merak ediyorum.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Ynt: Donör Bölgede Yıpranma
« Yanıtla #1 : 29 Temmuz 2019, 12:11:11 »
Donör zamanla toparlar 6 aya kadar evet suan can sıkıcı bir görüntü olmuş ama böyle kalmaz daha iyi olacaktır umarım sorunsuz şekilde toparlar kime ekim yaptırdınız?
Global Moderator

Jaja

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #2 : 29 Temmuz 2019, 12:20:10 »
Hermes Hair Clinic. Gerçi dediğiniz gibi bu bir süreç işi ve bekleyip görmek lazım. Ancak çoğu arkadaşın da belirttiği gibi günlük ve mesleki yaşama uyum için sıkıntılı bir dönem oluyor.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 29 Temmuz 2019, 12:32:46 »
Evet umarım toparlar zamanla Alım pek orantılı olmamış ama zamanla daha iyi toparlacağını umuyorum hayırlısı.

Ekiminizi ilgili bölümde paylaşabılırsınız takip etmek isterim
Global Moderator

Jaja

• Yeni üye
  • *
Ynt: Hermes Hair Clinic Donör Bölgede Yıpranma
« Yanıtla #4 : 29 Temmuz 2019, 12:53:46 »
Teşekkür ederim, umarım dediğiniz gibi olur.

sloocer

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #5 : 30 Temmuz 2019, 00:49:45 »
%100 toparlayacak can sıkma 120-140 arası farkedersin ..

tsimonoce

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #6 : 30 Temmuz 2019, 12:44:09 »
Gecmis olsun... can sikici durumda....
Umarim önümüzdeki günlerde ciddi anlamda toparlar....

Trablons

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #7 : 30 Temmuz 2019, 14:29:05 »
ben de bir  süre yoluk tavuk gibi gezdim :)

toparlıyor merak etmeyin ve bu çileye de değiyor

AS

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #8 : 25 Ağustos 2019, 21:25:29 »
Arkadaşlar merhaba ben sayfayı bir süredir takip etsem de yeni kayıt yaptırdım. Sayfadaki tecrübelerle dayalı paylaşımların saç ekimi konusunda fazlasıyla yararlı olduğunu söylememe gerek yok sanırım. Ben de yaklaşık bir ay önce ekim yaptırdım. 3000 greft civarı ve bu ikinci ekimimdi. Donör bölge yaklaşık birinci ayda böyle. Ne yazık ki açıklıklar can sıkıcı. Yorumlarınızı merak ediyorum.

3000 greftten fazla alım alınmış gibi görünüyor. Bu ikinci ekiminiz mi yoksa 1 ekimde mi bu kadar çok alım yapldı

XanTrash

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #9 : 12 Ekim 2019, 16:56:34 »
Arkadaşlar merhaba yaşım 25 foruma yeni katıldım. Saçlarım son 3 senedir aşırı. Dökülmeye başladı. Ektirmeyi düşünüyorum fakat tek korktuğum şey benim donör bölgemde arkadaşınki gibi yıpranır veya seyrelme dökülme olurmu. Yani bu işi en iyi donör bölgesinide fazla yıpratmadan hangi kurumlar yapar yardımcı olrmusunuz?

BayX

• Hero Member
« Yanıtla #10 : 12 Ekim 2019, 20:09:11 »
Serkan Aygın Ekim’leri ne bakabilirsiniz donör bölgeyi temiz kullanıyorlar tabi temiz kullanan bir çok merkezde mevcut

Don Vito Corleone

• Hero Member
  • kellerin morale ihtiyaci yoktur!
« Yanıtla #11 : 12 Ekim 2019, 21:14:23 »
 Hangi ilaçlar kullanıyorsun  arkadaşim.

Jaja

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #12 : 14 Ekim 2019, 21:03:10 »
Arkadaşlar tekrar merhaba, donör bölge düzeldi. Şu an 3. ayı geçti süreç normal seyrinde ilerliyor. Başlarda kaygı duymuştum ama ben söylemesem kimse ekim yapıldığını bile fark etmiyor.

Jaja

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #13 : 14 Ekim 2019, 21:17:58 »
3000 greftten fazla alım alınmış gibi görünüyor. Bu ikinci ekiminiz mi yoksa 1 ekimde mi bu kadar çok alım yapldı
Merhaba, belirttiğim gibi 2 ekim. İlk ekimden kaynaklı ciddi bir yıpranma söz konusuydu. İkinci ekime bundan kaynaklı çekimser bakıyordum başlarda. İlk aylardaki görüntü başlarda tedirgin etse de 2. aydan sonra toparladı. Ekim alanı ile ilgili sonuçları görmek için de daha zaman var. Ancak ben 3 ay 12 gün olmasına rağmen şimdiki halinden bile genel olarak memnunum.

XanTrash

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #14 : 23 Kasım 2019, 15:01:46 »
Arkadaşlar kusura bakmayın geç cevap verdim. Şuan xpecia tablet ile sbk saç bakım kürüne başladım baya etkisini görüyorum. Sn azından ektirene kadar beni idare eder diye düşünüyorum

Facebook Twitter Instagram