Gönderen Konu: Minoxidilmax  (Okunma sayısı 2633 defa)

Sırmasac60

• Full Member
Minoxidilmax
« : 25 Temmuz 2019, 14:18:33 »
Beyler ben amerikadan bu ilacı getirtiyordum memnunda kaldım ilacta kabaca söylencek olursa %15 minoxil ve %1 oranında finasterid var. Fakat artık bu ilacı getirtemiyorum çünkü gümrükte takılmaya basladı.ilaçtan memnundum dökülmeyi cok yavaslatmıştı. Bugüne kadar ne denediysem birtürlü durduramadım emr hair solution dışında. ilk önce rogaine foam köpük ve finasterid kullandım. Yaklaşık 1.5 sene kullandım.Durdurma anlamında basarılıydı. Sonrasında bi ara meşhur olan emr hair solution artı finasteride devam ettim (8 ay)bu süre zarfı içerisinde saçtaki artış gözle görülür oranda arttı ardından finasterid in zararları dolayısıyla bunu da bıraktım. amerikadan minoxilmax getirtirdim bunda finasterid oldugunu bildigim için finasterid kullanımını bıraktım fda onaylı bir ilaç fakat sadece dökülme azaldı. Yaklaşık 4 ay kullandım. Şuan minoxilmax bitti getirtemiyorum. xpecia ve biotin 5000mcg kullanmaya basladım finasterid kullanmıyorum sizce suan için saçı sadece korumak amacıyla nasıl bir yol izlemeliyim. Bu arada finasterid kullanımını hep proscar 1/5 şeklinde yaptım( propercia mı kullanmam daha iyi olurdu yoksa proscar 1/5 mi onda da emin degilim belki ayrı bir konu olabilir yine cevap yazan olursa sevinirim) şuan içinde xpecia ve biotin devam edip saç için avesin veya hairforte kullanmam yeterli olur mu yoksa xpecia ve biotin yanında yine finasterid + rogaine mi yapsam önerileriniz nerlerdir şimdiden hepinize vereceginiz cevaplardan ötürü teşekkür ederim umarım derdimi anlatabilmişimdir:)

maviperi

• Yeni üye
  • *
Ynt: Minoxidilmax
« Yanıtla #1 : 26 Temmuz 2019, 01:28:36 »
dediğin sanırım dualgen 15 burda flower nickli bir arkadaşta onu baya övüyordu

Sırmasac60

• Full Member
« Yanıtla #2 : 26 Temmuz 2019, 10:13:20 »
Evet dualgen 15 ama artık alamıyorum gümrükten geçmiyor konustum ettim falan ama artıl kozmetik ürünlerine karşı daha sıkı denetleme oluyormus

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 26 Temmuz 2019, 10:15:52 »
Normalini kullan ki saçların şoka girip dökülmesin bir kere girmişsin
Global Moderator

Sırmasac60

• Full Member
« Yanıtla #4 : 26 Temmuz 2019, 11:41:02 »
Hintell hocam normalini kullan derken anlayamadım?

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #5 : 26 Temmuz 2019, 11:45:21 »
Minox
Global Moderator

Sırmasac60

• Full Member
« Yanıtla #6 : 26 Temmuz 2019, 14:10:49 »
Suan xpecia ve biotin alıyorum yanında rogaine foam minox ile finasterid mi alayım yani. birde hintell hocam bu avesin ve hairforte minox mu yoksa başka birşey mi?

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #7 : 26 Temmuz 2019, 14:48:37 »
Suan xpecia ve biotin alıyorum yanında rogaine foam minox ile finasterid mi alayım yani. birde hintell hocam bu avesin ve hairforte minox mu yoksa başka birşey mi?

Rogine kullanıyorsan yeterli

Dostum sen şimdi minox içerikli farklıda olsa bir ürün kullandığın için şuan kullanmıyorsan bu minox içerikli ilaçları bırakınca şok oluyor hızlı dökülme o yüzden söyledim.
Global Moderator

Sırmasac60

• Full Member
« Yanıtla #8 : 26 Temmuz 2019, 14:53:41 »
Peki finasterid+xpecia+biotin+minox yapsam agır mı olur sizce? Bide türkiye den alabileceğim sizin önereceğiniz bir minox var mı rogaine foam kullanayım mı sizce ne önerirsiniz?

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #9 : 26 Temmuz 2019, 14:56:57 »
Peki finasterid+xpecia+biotin+minox yapsam agır mı olur sizce? Bide türkiye den alabileceğim sizin önereceğiniz bir minox var mı rogaine foam kullanayım mı sizce ne önerirsiniz?

Finasterid ile xpecia agır gelebilir ikisi. Ama fayda da sağlar

Önce finasterid kullanıp vucut alışınca xpecia alırsan ozaman sorun olmaz

Tabi bunları kullanıcaksan rogine yada minox hiç gerek yok benim tavsiye etmediğim ürünler tabi kullanıcak olan sensin o yüzden sen bilirsin.

Çalışma mekanızmaları saç dökülme mantığına uymayan ürünler
Global Moderator

Sırmasac60

• Full Member
« Yanıtla #10 : 26 Temmuz 2019, 15:23:51 »
Finasterid ile xpecia agır gelebilir ikisi. Ama fayda da sağlar

Önce finasterid kullanıp vucut alışınca xpecia alırsan ozaman sorun olmaz

Tabi bunları kullanıcaksan rogine yada minox hiç gerek yok benim tavsiye etmediğim ürünler tabi kullanıcak olan sensin o yüzden sen bilirsin.

Çalışma mekanızmaları saç dökülme mantığına uymayan ürünler

Teşekkür ederim

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #11 : 26 Temmuz 2019, 15:39:48 »
Rica ederim kardeşim hayırlısı
Global Moderator

Facebook Twitter Instagram