Gönderen Konu: İlham Serdaroğlu?, Sibel Ulusan?, Serkan Aygın?, Hangisini seçmeliyim  (Okunma sayısı 3192 defa)

Eien

• Sr. Member
Şimdilik Serkan aygini eledim, nedeni ise çok fazla ve otomatik Ekim yaptıklarını düşünmem..bu iş özellikli bir iş. Ama bu kadar yoğunluk bu kadar ekim ne bileyim...

Kardeşim falanca veya filanca ekim merkezi için diğer unsurlara bakmadan direkt ''çok fazla ekim yapılıyor'' muhabbetine girişilmesini anlayamıyorum ben.
Ekimi 3 kişi yapar da aynı ekip günde 3 operasyona girer de günde bilmem kaç kişiye ekim yapmaya çalışırlarsa dediğin doğru fakat yeterli insan kaynağın, uygun fiziki mekanların - teknolojik altyapın ve kurumsal operasyonel kabiliyetin varsa aynı gün yüz kişiye de iki yüz kişiye de operasyon yapılabilir...
Kliniklerde sadece aynı gün kaç kişiye ekim yapıldığına değil, diğer parametrelere uygunluğa bakmak lazım. Hadi abartayım 100 tane ekibiniz vardır, 100 kişiye aynı anda operasyon gerçekleştirebileceğiniz fiziki altyapınız ve teknolojik donanımınız vardır,  bir de insan kaynağınızı iyi organize ediyorsunuzdur, 100 kişiye aynı anda operasyon yapabilirsiniz...

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Kardeşim falanca veya filanca ekim merkezi için diğer unsurlara bakmadan direkt ''çok fazla ekim yapılıyor'' muhabbetine girişilmesini anlayamıyorum ben.
Ekimi 3 kişi yapar da aynı ekip günde 3 operasyona girer de günde bilmem kaç kişiye ekim yapmaya çalışırlarsa dediğin doğru fakat yeterli insan kaynağın, uygun fiziki mekanların - teknolojik altyapın ve kurumsal operasyonel kabiliyetin varsa aynı gün yüz kişiye de iki yüz kişiye de operasyon yapılabilir...
Kliniklerde sadece aynı gün kaç kişiye ekim yapıldığına değil, diğer parametrelere uygunluğa bakmak lazım. Hadi abartayım 100 tane ekibiniz vardır, 100 kişiye aynı anda operasyon gerçekleştirebileceğiniz fiziki altyapınız ve teknolojik donanımınız vardır,  bir de insan kaynağınızı iyi organize ediyorsunuzdur, 100 kişiye aynı anda operasyon yapabilirsiniz...

Kesinlikle katılıyorum.
Global Moderator

Cihandoğan

• Hero Member
Bencede çok haklısın

Hakim72

• Jr. Member
  • **
Ben kesinlikle katılmıyorum.. Eğer dediğiniz gibi 100 kişilik bir ekip varsa o zaman o ekiplerin ekimlerinin tek tek gösterilmesi gerekiyor.. Çünkü bir standart olmuyor. Tabi eğer böyle bir konuda bir iddianiz varsa..

BJKKARA

• Hero Member
Ben kesinlikle katılmıyorum.. Eğer dediğiniz gibi 100 kişilik bir ekip varsa o zaman o ekiplerin ekimlerinin tek tek gösterilmesi gerekiyor.. Çünkü bir standart olmuyor. Tabi eğer böyle bir konuda bir iddianiz varsa..

hocam adamlar işlerini düzgün yapıyor forumdaki konuları gayet iyi..
Sibel hocanın ekimleride iyi sanırım büççene fazla 2 ekim  zaten senin açıklık fazla seni kabul eden ekimci riskte almış oluyor bir bakıma beklentini yüksek tutma derim ben.

Eien

• Sr. Member

100 ekip örneğini söz gelimi olarak verdim... Ben başka bir şey anlatmak istedim ama anlaşılmadı... Hayırlı sonuçlar dilerim.

gbdante

• Sr. Member
100 ekip örneğini söz gelimi olarak verdim... Ben başka bir şey anlatmak istedim ama anlaşılmadı... Hayırlı sonuçlar dilerim.

Konu sahibinin söylediği şey aslında önemli bir nokta, ama doğru kelime "otomatik" değil, çünkü otomatik olursa belirli bir standartı yakalamış olursun ki bu iyi bir şey.

Operasyonel yeterlik konusunda Serkan Aygın'ı ben de yeterli görüyorum.15 temmuzda orada saç ektirdim ve benimle beraber ektiren en az 4 kişi daha vardı.Bu da demek oluyor ki günde en az 5 ekim yapıyor.Ama her ekip aynı işi mi çıkarıyor ? İmkansız, bakın sürekli Cüneyt Bey diyip duruyor insanlar, peki Cüneyt Bey'in ekibine denk gelmeyenler nasıl bir ekim geçiriyor acaba ? Bunu olumsuz anlamda sormuyorum, sadece soruyorum.Mesela ben Cüneyt Bey'i sormama rağmen başka bir ekibe verildim.

Ama saç ekim kalitesi belki 1 sene sonra anlaşılan bir şey ona bir şey diyemem.
« Son Düzenleme: 26 Temmuz 2019, 13:19:19 Gönderen: gbdante »

Eien

• Sr. Member
Aynı gün ve aynı merkezde ekim yaptırdığımız arkadaşımın operasyonunu yapan ekibin lideri de İbrahim Bey adlı biriydi... Harika bir iş yaptılar.

DieAnotherDay

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
3 ekimcide başarılı işlere imza atan kişiler
Senin için hayırlısını dilerim Açıklık fazla umarım seni mutlu edem görüntüye kavuşursun.

KaiserSS

• Hero Member

+1
One life,live it...

Takviye
- 7 Ay Solgar Biotin 5000 mcg
- 6 Ay Solgar Saw Palmetto

İlave
11.Ay Prozinc Plus Losyon

Şampuan
- Sürekli Prozinc Plus

https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=8721.0

Hakim72

• Jr. Member
  • **
Herkese iyi Akşamlar, Sibel hanıma ektirmeye karar verdim, sebebiyse tüm aşamalarda kendisinin bulunması.. şimdilik tarih net değil, Eylül sonu gibi gözüküyor

emin43

• Sr. Member
Herkese iyi Akşamlar, Sibel hanıma ektirmeye karar verdim, sebebiyse tüm aşamalarda kendisinin bulunması.. şimdilik tarih net değil, Eylül sonu gibi gözüküyor
Sibel hanımın ekimlerini takip ediyorum son zamanlar çok güzel ve başarılı ekimleri var sizede hayırlı olsun dostum

Hakim72

• Jr. Member
  • **
Arkadaşlar herkese merhaba, daha önce bu forumda yazmıştım, Sibel hanıma saç ektiemeye karat verdiğimi. Sekreteriyle konuşmuştuk ancak daha gün kararlastirmiştık. Bu gün beni sekreteri aradı ve artık bu fiyatın 3 bin Euro olduğunu ve bir şey yapamayacağını söylEdi. Bu normal mi?

ahmetrts

• Hero Member
Arkadaşlar herkese merhaba, daha önce bu forumda yazmıştım, Sibel hanıma saç ektiemeye karat verdiğimi. Sekreteriyle konuşmuştuk ancak daha gün kararlastirmiştık. Bu gün beni sekreteri aradı ve artık bu fiyatın 3 bin Euro olduğunu ve bir şey yapamayacağını söylEdi. Bu normal mi?
nasıl yani ekime anlaştınız tarıh net değil size zam mı dedi :S ilk defa duydum iyiki ekim çıkışı 1000 euro istememısler:D:D

Facebook Twitter Instagram