Gönderen Konu: İlham Serdaroğlu?, Sibel Ulusan?, Serkan Aygın?, Hangisini seçmeliyim  (Okunma sayısı 3201 defa)

Hakim72

• Jr. Member
  • **
Herkese selamlar, arkadaşlar ben de bu forumdaki çoğu kişi gibi saç ekimi düşünüyorum, yaşım 30 bütçem 10 15 maksimum. Bir çok araştırma yaptım, şu ana kasar. Geçen sene Lale Keskini düşünüyordum, ancak sonradan vazgeçtim.. İlhan Serdaroğlu ile görüştüm, açıkçası bana daha ciddi geldi. Çünkü maillerime kendisi cevap verdi. Sekreterlerin cevap vermesi hoşuma gitmiyor..iki üç gündür Serkan Aygina mesaj attım, ancak geri dönmeleri bir kaç günü bulabiliuormuş. Sibel hanımla henüz iletişim kuramadım.. Kendi dönor bölgem zaten az. Hata yapmak istemiyorum.. Bu arada İlhan hoca tek ekimle kapamayacağını belirtti ve fiyat olarak 10 binden bahsetti. MAksimum dört bin hreft ekecegini belirtti.. Teşekkürler..

Hakim72

• Jr. Member
  • **
Diğer fotolar

byflamingo

• Sr. Member
benim şahsi araştırmalarıma göre bahsi geçen üç yerde üst seviye ekim merkezleri bu yönden tercihleriniz isabetli diyebilirim,üçünün arasında en doğru kararı görüşmeleriniz neticesinde kendiniz karar verin derim.
açıklığınıza gelirsek zor bir ekim olacağı aşikar fakat olumlu olarak doner alan çok verimli gözüküyor .Vereceğiniz doğru bir kararla saç derdinizden kurtulmanız oldukça olası fakat beklentiyi yüksek tutmamakta fayda olacağını düşünüyorum.

Hakim72

• Jr. Member
  • **
Ben ikinci bir ekimi de göze alırım, beklentim de yüksek değil, sadece az bile olsa öncelikle doğal görünmesini ve ticari kaygılardan uzak olmasını istiyorum

gbdante

• Sr. Member
Ben ikinci bir ekimi de göze alırım, beklentim de yüksek değil, sadece az bile olsa öncelikle doğal görünmesini ve ticari kaygılardan uzak olmasını istiyorum

Hepsinin ticari kaygıları var, kimi çok kimi az.Düşündüğünüz üç yerden ikisine ektirmiş biri olarak (İlhan Serdaroğlu-Serkan Aygın) konuşuyorum, üçünden de pişman olmayacağınızı düşünüyorum.Ama forumun geneline baktığımızda Sibel Hoca diğer iki doktordan bir tık önde diyebilirim, bunun nedeni de ekimleri kendisinin yapıyor oluşu, bu da sizin "ticaret mantığından uzak olsun" düşüncenize bir miktar hitap edebilir kanımca.

matamata

• Jr. Member
  • **
Kimi seçerseniz seçin inşallah güzel sonuçlar alırsınız diyerek asıl mesele olan "ticari kaygı" konusunun abartılı eleştirildiğini görüyorum, bu adamlar bunun için var, tamamen duygusal yani. Ben de İlhan Hoca ve Serkan Aygın arasında kalmıştım Serkan Aygın'ı seçtim, ekim günümle beraber konu açacağım inşallah.

Hakim72

• Jr. Member
  • **
Kastim bu değil, tabi ki para kazanacak, ancak kastım  para uğruna kişinin yanlış yönlendirilmesi, feda edilmesi veya olayı otomatiğe bağlamak gibi durumlar..

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Ozaman iyi araştırıp öğrenmek gerek kimsenin yönlendirmesine ihtiyaç duymadan yapılması gerekeni bilmek kendin için en mantıklı davranış olur saç ekiminde.
Global Moderator

Eien

• Sr. Member
Bu üç ekim merkezinin de forumda çok başarılı sonuçları var... Donör alan görebildiğim kadarıyla güzel. Gerekirse ikinci bir ekim düşünüp şimdilik verteks hariç bir planlama yapmanızı öneririm.

Hakim72

• Jr. Member
  • **
Şimdilik Serkan aygini eledim, nedeni ise çok fazla ve otomatik Ekim yaptıklarını düşünmem..bu iş özellikli bir iş. Ama bu kadar yoğunluk bu kadar ekim ne bileyim...

Hakim72

• Jr. Member
  • **
Bu üç ekim merkezinin de forumda çok başarılı sonuçları var... Donör alan görebildiğim kadarıyla güzel. Gerekirse ikinci bir ekim düşünüp şimdilik verteks hariç bir planlama yapmanızı öneririm.
.       Ben de böyle düşünüyorum, ama Sibel hanım tek Ekim'de kapatmayı düşünüyor sanırım..

uuu

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
Şimdilik Serkan aygini eledim, nedeni ise çok fazla ve otomatik Ekim yaptıklarını düşünmem..bu iş özellikli bir iş. Ama bu kadar yoğunluk bu kadar ekim ne bileyim...
Mantıklı bir eleme sebebi kişide ya kötü ekibe denk gelirsem korkusu oluyor ister istemez

Hakim72

• Jr. Member
  • **
Herkese tekrar merhaba, Sibel hanımla bu gün görüştüm, ücret 2 bin euro. Ancak ilk seansta kapanmazsa ikinci seansda da 2 bin euro alınacak..benim saçım asljnda iki seanslik

BJKKARA

• Hero Member
sibel hanım ve serkan aygın ekimlerini beğeniyorum ilhan hoca ya pek ısınamadım

Hakim72

• Jr. Member
  • **
Şimdi Sibel hanım ikinci ekim ne olursa olsun aynı ücreti alıyor.tabi tuzlu oluyor. Bu yüzden tek ekime sigdirmaya çalışıyor..

Facebook Twitter Instagram