Gönderen Konu: Forumumuza Özel Platinum Vuvu Şampuan Almak İsteyenler  (Okunma sayısı 5162 defa)

EMİNBEY

• Hero Member
Ynt: Forumumuza Özel Platinum Vuvu Şampuan Almak İsteyenler
« Yanıtla #30 : 19 Temmuz 2019, 14:41:38 »
Abi büyük boyu ücretsiz vermezlerde arkadaşın dediği gibi isteyen kucuk boyu alsın denesin 40 liraya.Ona da çok demezler heralde artık.
Memnun kalınırsa büyük boy alsınlar.Böyle daha uygun.
sen bie görüş bakalım, vermezlerse kendileri bilir foruma ücretsiz göndersinler deneyelim

yigit10

• Ziyaretçi
« Yanıtla #31 : 19 Temmuz 2019, 14:48:21 »
Emin sen alma bu şampuandan göndertmiyorum ücretsiz.Git kendi şampuanını kullan ücretsize takmışsın kafayı.İnsanlar emek verecek sende bedavadan kafanı yıkayacan onunla.Yok öyle bir dünya.Kapattıracam sımdı zaten konuyuda.Ayıp gerçekten forumun seviyesi ne hale gelmiş.Ben bu forumda aklıselim insanlar var diye bilirdim.Yazık gerçekten.

EMİNBEY

• Hero Member
« Yanıtla #32 : 19 Temmuz 2019, 15:21:01 »
Emin sen alma bu şampuandan göndertmiyorum ücretsiz.Git kendi şampuanını kullan ücretsize takmışsın kafayı.İnsanlar emek verecek sende bedavadan kafanı yıkayacan onunla.Yok öyle bir dünya.Kapattıracam sımdı zaten konuyuda.Ayıp gerçekten forumun seviyesi ne hale gelmiş.Ben bu forumda aklıselim insanlar var diye bilirdim.Yazık gerçekten.
:)) :)) yiğit sen.bu bedava mevzusuna niye bu kadar sinirleniyorsun ki aklima kötü kötü şeyler geliyor bu sefer sanki satıcı firma ile anlaşmışsın da 3 5 kişi forumdan getirebilirsen sana ürünü bedava mi verecekler yoksa indirim mi yapacaklar anlamadım inşallah düşündüğüm gibi değildir

Galaksi

• Full Member
« Yanıtla #33 : 19 Temmuz 2019, 16:37:54 »
Bu şampuan Türkiye'de iş yapmaz bu fiyata. Anca çok zenginler falan alır ki onlarıda forumlarda ne kadar bulursun soru işareti

lincoln

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #34 : 19 Temmuz 2019, 23:56:26 »
100 liraya alpecin alin gecin.

KaiserSS

• Hero Member
« Yanıtla #35 : 22 Temmuz 2019, 22:16:41 »
Maceramı arıyoruz, İsvçrede özel kliniklerde bilim adamları yapsa bu iş bu fiyata sıkıntı🤣Markette şampuan var doğru, kimyasalsız bebe şampuanı, hayırlı pazarlar olsun
One life,live it...

Takviye
- 7 Ay Solgar Biotin 5000 mcg
- 6 Ay Solgar Saw Palmetto

İlave
11.Ay Prozinc Plus Losyon

Şampuan
- Sürekli Prozinc Plus

https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=8721.0

sloocer

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #36 : 23 Temmuz 2019, 16:07:22 »
Neyin şampuanı sanki belinize kadar sırma saçınız var da temizlemekte sorlanıyırsunuz..
Şimdi bu pahalı şampuanlarım ar-ge leri çokmu daha iyi JOHNSON&Johnson dan? Çok çekiniyorsanız alın bebe şampuanını bitti gitti... bedavadan macera aramayın.

YunuSedaT

• Hero Member
« Yanıtla #37 : 24 Temmuz 2019, 13:37:05 »
Pompasızı varmı ucuzdur o :)

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #38 : 24 Temmuz 2019, 16:45:37 »
Bu şampuan Türkiye'de iş yapmaz bu fiyata. Anca çok zenginler falan alır ki onlarıda forumlarda ne kadar bulursun soru işareti

forumda neler olduğunu bir bilsen :) takıp edenler arasında kimler olduğunu :) ama deşifre etmem ayrı
Global Moderator

yigit10

• Ziyaretçi
« Yanıtla #39 : 24 Temmuz 2019, 22:41:28 »
Abi konuyu kaldırırmısın bir zahmet.Konunun kaldırılmasını talep ediyorum.
Bebe şampuanı tavsiye etmelere kadar düştü konunun kalitesi.45 yaşındaki adamlar bebe şampuanı kullanacak kadar düştüyseniz kullanın tabi.
Bebe şampuanın saçınıza bir faydası olacaksa kullanın.İşyerinizde dalin kullanmış bebek gibi kokuyorsun diye dalga geçmeyeceklerse kullanın.
Aynen abi bu forumda bu şampuana gücü yetecek biri göremiyorum.Konuyu silmeni istiyorum sana zahmet.
Arka planda kimler varmış abi söylede bizde bilelim.Bişey alacakken dolandırıcımı bunlar demesi kolay siz peki ne işler çevirdiğinizi anlatın da görelim.

KaiserSS

• Hero Member
« Yanıtla #40 : 24 Temmuz 2019, 23:03:26 »
Her fikire saygılıyım, arkadaş haklı , biz de bebe şampuanından memnunuz, herkes mutlu olsun, konuyu kaldırmak faydalı!
One life,live it...

Takviye
- 7 Ay Solgar Biotin 5000 mcg
- 6 Ay Solgar Saw Palmetto

İlave
11.Ay Prozinc Plus Losyon

Şampuan
- Sürekli Prozinc Plus

https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=8721.0

sloocer

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #41 : 24 Temmuz 2019, 23:46:13 »
Abi konuyu kaldırırmısın bir zahmet.Konunun kaldırılmasını talep ediyorum.
Bebe şampuanı tavsiye etmelere kadar düştü konunun kalitesi.45 yaşındaki adamlar bebe şampuanı kullanacak kadar düştüyseniz kullanın tabi.
Bebe şampuanın saçınıza bir faydası olacaksa kullanın.İşyerinizde dalin kullanmış bebek gibi kokuyorsun diye dalga geçmeyeceklerse kullanın.
Aynen abi bu forumda bu şampuana gücü yetecek biri göremiyorum.Konuyu silmeni istiyorum sana zahmet.
Arka planda kimler varmış abi söylede bizde bilelim.Bişey alacakken dolandırıcımı bunlar demesi kolay siz peki ne işler çevirdiğinizi anlatın da görelim.

İşyerinde benim saçlarımı koklayıp “bebe şampuanı kokuyorsun terbiyesiz herif kaç yaşında adamsın ne işin var bebe şampuanı ile “ diyen olmadığı İçin düşünemedim. Yiğit haklı... sebamed , otacı, zeytinyaglı sabun vs. Gibi alternatiflerde işyerinde farklı problemlere yok açabilir. En iyisi 530tl verip şampuanı almak.. ama pompalı almaya lüzüm yok.. pompa zaten fiyatın içinde :):)

yigit10

• Ziyaretçi
« Yanıtla #42 : 24 Temmuz 2019, 23:56:34 »
İşyerinde benim saçlarımı koklayıp “bebe şampuanı kokuyorsun terbiyesiz herif kaç yaşında adamsın ne işin var bebe şampuanı ile “ diyen olmadığı İçin düşünemedim. Yiğit haklı... sebamed , otacı, zeytinyaglı sabun vs. Gibi alternatiflerde işyerinde farklı problemlere yok açabilir. En iyisi 530tl verip şampuanı almak.. ama pompalı almaya lüzüm yok.. pompa zaten fiyatın içinde :):)

Bencede abi almayın sakın kimse almasın forumdan kimseye tavsiye etmeyin.
Başından beri aslında gizli tutmam gerekirdi kime yaranacaksam paylaşmamam lazımdı.
Almayınki adamların ellerinde tükenmesin şampuan ve sadece bana özel bir şampuan olsun.
Ben uzun yıllar bu şampuan ile sağlıklı saçlarımla dolaşırken sizler dalinle yetinmeye devam edin.
Ha bu arada yeğenim için almıştım ama varmış şampuanı bende tuvalete döküyorum ihtiyacı olan varsa veriyim boşa gitmesin.

sloocer

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #43 : 25 Temmuz 2019, 00:33:41 »
Başından beri aslında gizli tutmam gerekirdi kime yaranacaksam paylaşmamam lazımdı.
Almayınki adamların ellerinde tükenmesin şampuan ve sadece bana özel bir şampuan olsun.
Ben uzun yıllar bu şampuan ile sağlıklı saçlarımla dolaşırken sizler dalinle yetinmeye devam edin.
Ha bu arada yeğenim için almıştım ama varmış şampuanı bende tuvalete döküyorum ihtiyacı olan varsa veriyim boşa gitmesin.

Dalin ucuz, kargosu daha çok tutar.. sen tuvalete dök yiğidim..

onizuka eikichi

• Dr koray Erdoğan saç ekimi sonuçları
  • Hero Member
« Yanıtla #44 : 25 Temmuz 2019, 00:38:50 »

Gizli tutmak nedir yiğit google'a revita yazınca karşına bu şampuan çıkıyor zaten muhtemelen sen de böyle keşfettin bu şampuanı :).
Tavsiye/öneri isteyen arkadaşlar ben doktor değilim. Saç ekimi üzerine ya da plastik cerrahi konusunda hiçbir eğitimim yok. Ben de sizler gibi yaşadığım saç sorunun da edindiğim deneyimleri, yaptığım araştırmaları, denediğim ürünlerden nasıl sonuçlar aldığımı foruma aktarıyorum.

Facebook Twitter Instagram