Gönderen Konu: Forumumuza Özel Platinum Vuvu Şampuan Almak İsteyenler  (Okunma sayısı 5173 defa)

yigit10

• Ziyaretçi
Ynt: Forumumuza Özel Platinum Vuvu Şampuan Almak İsteyenler
« Yanıtla #15 : 19 Temmuz 2019, 01:58:19 »
Bende zaten öyle aman aman bi genetik dökülme yok.Yani finası boşa kullanmış oluyorum gibime geliyordu zaten.
Boştan yere de hem cebe hem de üreme organına zarar vermeye gerek yok.Onun için bıraktım.Bidaha da başlamıcam.
Dökülürse dökülsün zaten önden körfezler açılmış illaki saç ekilecek ön çizgiye.Şampuanı hiç değilse 1 kere alıyorum aylarca gidiyor abi.
Öbürü içinde 27 hap var 30 bile değil dünyanın parası.İşe yarayıp yaramadığını da anlıyamadım zaten doğru düzgün.
Şampuan önemli ancak istediği kadar içinde dht önleyici bişey olsun kafada 2 dakika duran birşeyin genetik dökülmeyi önlemesi imkansız.
Burada beklenti saçı temizlerken zarar vermeyip içeriğindeki maddeler ile beslemesi ve doğal yapısını koruması.Bu şampuan da fazlasıyla yeter bana.
Yaşlanma karşıtı diyor özellikle de o ilgimi çekti.Stres desen hat safhada hergün.Tam benlik.

onizuka eikichi

• Dr koray Erdoğan saç ekimi sonuçları
  • Hero Member
« Yanıtla #16 : 19 Temmuz 2019, 02:25:40 »
Kardeşim daha kaç yaşındasın ki yaşlandırma karşıtı şampuan arıyorsun Allah aşkına :). Neyse sen bilirsin umarım verdiğin paranın karşılığını alırsın.
Tavsiye/öneri isteyen arkadaşlar ben doktor değilim. Saç ekimi üzerine ya da plastik cerrahi konusunda hiçbir eğitimim yok. Ben de sizler gibi yaşadığım saç sorunun da edindiğim deneyimleri, yaptığım araştırmaları, denediğim ürünlerden nasıl sonuçlar aldığımı foruma aktarıyorum.

EMİNBEY

• Hero Member
« Yanıtla #17 : 19 Temmuz 2019, 02:57:32 »
Arkadaşlar saçlarımız bizim için ne kadar değerli hepimiz biliyoruz.Beni tanıyorsunuz saç konusunda çok titizim.
Hintell abime de danıştım bu konuyu açmadan önce.2-3 haftadır yoktum deneme aşamasında olduğu için hemen paylaşmak istemedim.
Fiyatı biraz pahalı gelebilir bazı arkadaşlara ancak artık ucuza hiçbir şey kalmadı ülkede.Olanlar da saçlarımıza ne kadar zarar verdiği malumunuz.
Forumda çok kişide görüyorum yazanlar oluyor kepek sorunu , kaşıntı , pullanma , dökülme , yağlanma vs..
Bende kafaya koyup bu şampuanı aldım ve sizler için denedim.Önceki şampuanlardan tamamen farklıydı ilk yıkamada hissettirdi kendini.

Kokusu portakal gibi.İçindede zaten portakal kabuğu yağı mevcut.Hiçbir kimyasal sls paraben sles içermemesi çok büyük avantaj.
Saçlarım çok rahatladı kafa derim sanki nefes aldı kendine geldi.Sonrasında harika şekil aldırıyor bu şampuan.Önceki şampuanlar afedersiniz kazık gibi ediyordu saçları...

Bir insan kendine bakmalı bakımlı olmalıdır.Bunun yolu da kaliteli ürünleri kullanmaktan geçer.Ürün japon malıdır.Japonların saçlarına ne denli önem vediğini biliyoruz ve hepside sırma gibi saçlara sahip.İçerisine özel platin kolloidi ve humus özü eklenmiş.Sitenin linkini koyacağım arkadaşlar aşşağıya kendiniz de inceleyin.Reklamcı vs.değilim.Tamamen forumuza özel bir şampuan olacak.Fiyatına fazla takılmayın lütfen o kadar saç ekimi yaptırıyoruz saçlarımızı ucuz şampuanlara emanet edemeyiz.Sipariş verecek arkadaşlar bu konu altında toplanalım liste oluşturulacak ve o kişilere forumuza özel indirim tanımlatacağım.

Şampuanı buradan inceleyebilirsiniz arkadaşlar:  www.vuvu.com.tr
Şampuan pompalı büyük boy fiyatı : 530 TL
Forumdan bu konu başlık altında liste oluşturup 30 tl indirim tanımlatacağım kişilere :500 TL

valla yiğit kardeşim sana ufak bir örnek vereyim benim dedem 80 yaşınd daha şimdiye kadar hiç şampuan kullanmamış yada belki denk gelmiştir 1 2 defa kullanmıştır. Bir saç var dedemde aynı hintell gibi. Yani demek istediğim eğer genetik dökülme sana da vurduysa dünyadaki bütün tip bilimi toplanıp sana özel şampuan da tasarlasalar o saç gider ben bunu öğrendim. O yüzden kendini hem maddi hemde psikolojik olarak kendini boşa yoruyorsun. Söylediğin rakamlar çok ciddi rakamlar 50 tl değil 500 tl diyorsun bide indirim saçmalıyorsun artık ne konuştuysan satıcı ile boşver bunları adamların seni kaldırmasına izin verme

sloocer

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #18 : 19 Temmuz 2019, 10:07:53 »
Arkadaşlar yiğit şampuanı çok amaçlı kullandığı İçin fiyat gayet makul. Ama sadece saç yıkamak İçin pahalı gerçekten..
Ama zevkin bedeli olmaz.. arz-talep işi..
Bu Arada kötü şampuan saç dökmez iyi şampuan saç çıkartmaz...

yigit10

• Ziyaretçi
« Yanıtla #19 : 19 Temmuz 2019, 10:50:22 »
Emin sen rahat ol kimsenin kimseyi kandırdığı yok.Olamazda öyle birşey.Burda iyi niyetimle sizi elinizdeki kullandığınız kalitesiz şampuanlardan kurtarmaya çalışıyorum gerçekten sizlere iyilik yaramıyor.Ben kime ne anlatıyorumki.Size dedimmiki ben bu şampuan genetik dökülmeyi önlüyor diye de bana diyorsun emin hangi şampuan olursa olsun erkek tipini engellemez diye.Ben de aynı şeyleri dememiş miyim yukarda emin.
Ben diyorumki saç dökülmesi genetik ve genetik olmayan nedenlerden dolayı da dökülür.Sloccerin senin dediğin de yanlış katılmıyorum ona.Kötü şampuan saç dökmez , iyi şampuan saç çıkarmaz diyosun.Ben de diyorum ki kötü şampuan saç döker ve saça zarar verir , iyi şampuan ise saç çıkışını destekler.
Madem öyle alın elidor , clear vs. içeriğinde ne olduğu bilinmeyen şampuanlar saçınızı o zaman göreyim ne hale geliyor.Adamlar uğraşıp ortaya kaliteli birşey çıkartmışlarki fiyatını böyle satıyorlar.Markette 20 liraya da et var 200 lirayada.Hangisini yersin.Emin fiyata çok pahalı dedin demi.Kaç paraya ekim yaptırdın ? Milyarlar verdin ve 500 ü düşünüyorsun.Ben milyarlar verip saç ektiriyim kesinlikle gidip ucuz şampuan kullanmam.Her ihtimali düşünmek lazım.
İlla her saç genetikten dökülmüyor.Bakımsızlıktan da dökülüyor.500 ü nerelere vermiyorsunuz sigara vs. Bence olması gereken bu.İyi mal iyi para.

son gohan

• Hero Member
« Yanıtla #20 : 19 Temmuz 2019, 10:57:54 »
Emin sen rahat ol kimsenin kimseyi kandırdığı yok.Olamazda öyle birşey.Burda iyi niyetimle sizi elinizdeki kullandığınız kalitesiz şampuanlardan kurtarmaya çalışıyorum gerçekten sizlere iyilik yaramıyor.Ben kime ne anlatıyorumki.Size dedimmiki ben bu şampuan genetik dökülmeyi önlüyor diye de bana diyorsun emin hangi şampuan olursa olsun erkek tipini engellemez diye.Ben de aynı şeyleri dememiş miyim yukarda emin.
Ben diyorumki saç dökülmesi genetik ve genetik olmayan nedenlerden dolayı da dökülür.Sloccerin senin dediğin de yanlış katılmıyorum ona.Kötü şampuan saç dökmez , iyi şampuan saç çıkarmaz diyosun.Ben de diyorum ki kötü şampuan saç döker ve saça zarar verir , iyi şampuan ise saç çıkışını destekler.
Madem öyle alın elidor , clear vs. içeriğinde ne olduğu bilinmeyen şampuanlar saçınızı o zaman göreyim ne hale geliyor.Adamlar uğraşıp ortaya kaliteli birşey çıkartmışlarki fiyatını böyle satıyorlar.Markette 20 liraya da et var 200 lirayada.Hangisini yersin.Emin fiyata çok pahalı dedin demi.Kaç paraya ekim yaptırdın ? Milyarlar verdin ve 500 ü düşünüyorsun.Ben milyarlar verip saç ektiriyim kesinlikle gidip ucuz şampuan kullanmam.Her ihtimali düşünmek lazım.
İlla her saç genetikten dökülmüyor.Bakımsızlıktan da dökülüyor.500 ü nerelere vermiyorsunuz sigara vs. Bence olması gereken bu.İyi mal iyi para.
sakin kanka ne bu stress sinir

prelude034

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #21 : 19 Temmuz 2019, 11:07:52 »
Şöyle bir önerim olacak. Sitedeki kimsenin emin olmadığı için bir şampuan için 500 tl vereceğini düşünmüyorum.
Emin olmak için denemesi gerekiyor kişinin, sonuçlarını kendisinin yaşaması gerekli ikna olması için.
Sitesinde 3 adet 30ml ürün fiyatı 130 tl yazıyor. 3 adet ürünü denemek isteyip sonuçlarınıda burada paylaşırsa çok yol gösterici olacaktır. Kişi başına düşen maliyet yaklaşık 40 tl olacağı için denemek için katlanılabilir bir maliyet olacağı için çok denemek isteyen çıkacaktır.
önerim yapabiliyorsan 3'erli gruplar halinde 40 tl verip denemek isteyen arkadaşları bir araya getirmen. onlarda deneyip burada paylaşabilirler.
Dediğim gibi ürünü denemeden 500 tl verip şampuan almak en azından benim için akılcı gelmiyor, ama 40 tl verip deneyip, gerçekten çok farklı bir ürün olduğunu görüp ikna olursam seve seve 500 tl veririm.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #22 : 19 Temmuz 2019, 11:15:07 »
Katılıyorum  söylede olabilir forumdaki 4 arkadaşa ücretsiz şampuan versinler bakalım onlarda kullansın bu konuya yorumlarını yazsın almak isteyen alır.

Hemde 4 kişi iyi bir şampuansa faydalanmış olur.

İndirime gerek yok faydalı bir ürünse alınır.

1 kullanıcalardan biri prelude034 olabilir detaylı anlatır yazar kendisi

Yoksa kimse bir şampuana 500 tl vermez denemeden yorumlanmadan.
Global Moderator

prelude034

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #23 : 19 Temmuz 2019, 11:20:34 »
Katılıyorum  söylede olabilir forumdaki 4 arkadaşa ücretsiz şampuan versinler bakalım onlarda kullansın bu konuya yorumlarını yazsın almak isteyen alır.

Hemde 4 kişi iyi bir şampuansa faydalanmış olur.

İndirime gerek yok faydalı bir ürünse alınır.

1 kullanıcalardan biri prelude034 olabilir detaylı anlatır yazar kendisi

Yoksa kimse bir şampuana 500 tl vermez denemeden yorumlanmadan.

Sitesine baktım dediğim gibi 30 ml'lik 3 adet ürün fiyatı olarak 130 tl yazılmış. Yani tanesi 43 tl geliyor. Ben 43 tl vermeye razıyım, razı olan 2 kişi daha mutlaka çıkacaktır, bedelsizde olmasın, dediğim gibi bedelli olsun, bu insanlar kullansın, yorumlarını paylaşsın bence.

yigit10

• Ziyaretçi
« Yanıtla #24 : 19 Temmuz 2019, 11:21:57 »
Abi büyük boyu ücretsiz vermezlerde arkadaşın dediği gibi isteyen kucuk boyu alsın denesin 40 liraya.Ona da çok demezler heralde artık.
Memnun kalınırsa büyük boy alsınlar.Böyle daha uygun.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #25 : 19 Temmuz 2019, 11:49:54 »
Valla yiğitcim kendileri bilir. Tv lere filan Reklam yapmak için 100 binleri veren firmalar 4 şampuan veremiyorsa koskoca foruma test için nediyim:)

Gerçi revitada pahalı  :) 100 lerce satılıyor forumda ama içeriği ve amacı belli kanıtladı kendini

Şampuana bu kadar para verilicekse Hakkı alınmalı neden bu kadar abartı bir fiyatı var ital olduğu için mi kaliteli ve işe yaradığı için mi anlamak gerek.
Global Moderator

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #26 : 19 Temmuz 2019, 12:00:35 »
Yok abi finasteridi bıraktım propeciaya aylık güç yetmiyor.Heleki bir işte çalışmaya da başlıyamadım bu yoklukta bide onunla uğraşamam.
Ayrıca bana yan etki yapıyordu.Bıraktığımdan beri anca düzeldi.Varsın dökülsün saçlar ekim yapılır ama propeciayla uğraşılmaz.
Revita kullandım ve memnun kalamadım ben ondan.Çabuk yağlandırdı ve dökülmeye karşı bir etkisi yoktu yani ayrıca.Öbürlerini kullanırken neyse
revitayı da aynıydı.Ayrıcada 2 günü çıkartmıyordu ertesi gün yağlanıyordu hemen.

Finasteride gücün yetmeyip şampuana 530 tl vermek de gerçekten iyiymiş :). Finasteridi zaten sonsuza kadar kullanamazsın ben de uzun süre ara verip dökülme başlayınca kullanmamın nedeni bu. Ancak saç dökülmesini frenleyen yegane ürün de finasterid. Revita her cilde iyi gelmiyor zaten eskiden ürünün içerisinde gönderilen bilgilendirme formunda yazıyordu bazı ciltlerde olumsuz etki gösterebilir diye. Neyse sonuç olarak boşuna paranın gitmesini istemem bu ürün senin aradığın niteliklere sahip değil. Ancak Japonya'da ki fiyatı da 450 lira bandında mutlaka mevcut saçlarına iyi gelecektir (genetik dökülme harici).

Sen finasterid 0,5 yapabilirsin 1 propecianın yarısı korur böyle.
Global Moderator

Kemal077

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #27 : 19 Temmuz 2019, 12:31:39 »
Eyüp Sabri Tuncerin zeytinyağlı şampuanı var, kat kat daha iyi ve ekonomik. Kanmayın bu hurafelere

Jeu

• Hero Member
« Yanıtla #28 : 19 Temmuz 2019, 12:50:40 »
Arkadaşlar yiğit şampuanı çok amaçlı kullandığı İçin fiyat gayet makul. Ama sadece saç yıkamak İçin pahalı gerçekten..
Ama zevkin bedeli olmaz.. arz-talep işi..
Bu Arada kötü şampuan saç dökmez iyi şampuan saç çıkartmaz...
Konu kilit. Gayet açık ve net bir yorum.. 500 tl  bi şampuana vereceğime dökülmesini bekler para biriktirir ektiririm daha iyi hem kökten çözüm hem maddi açıdan daha iyi :d

onizuka eikichi

• Dr koray Erdoğan saç ekimi sonuçları
  • Hero Member
« Yanıtla #29 : 19 Temmuz 2019, 14:22:21 »
Ben bundan önce Revita 925 ml olanına 500 lira civarında para verdiğimi hatırlıyorum ancak o ürün bana 1.5 sene yetmişti yanlış hatırlamıyorsam. Baya bonkör de kullanıyordum normal şartlarda 2 yıl bile kullanılabilir. Ancak öncesinde Revita şampuanı denemiştim 200 ml olanını o zamanlar fiyatı da makul seviyelerdeydi.

Hintell başkanın dediği gibi Revita'yı biliyoruz onlarca referansı olan bir ürün ancak bu şampuanı bilmiyoruz. Bence de forumda ihtiyacı olan üyelere ücretsiz gönderimi yapılarak test edilebilir. Yiğit 500 lira şampuan satan firma reklam giderleri olarak 3 5 tane şampuanı rahatlıkla gönderebilir sen forumu referans olarak verirsen ve ürünlerine güveniyorlarsa problem olmayacağını düşünüyorum. Burada saç ürünlere ciddi para harcayan büyük bir kitle var ama öncelikle güvenilir referanslara ihtiyacı oluyor. Ben mesela revita şampuanın referansını Hintell başkandan almıştım. Yani önemli olan forum admini gibi güvenilir referansların olması.
Tavsiye/öneri isteyen arkadaşlar ben doktor değilim. Saç ekimi üzerine ya da plastik cerrahi konusunda hiçbir eğitimim yok. Ben de sizler gibi yaşadığım saç sorunun da edindiğim deneyimleri, yaptığım araştırmaları, denediğim ürünlerden nasıl sonuçlar aldığımı foruma aktarıyorum.

Facebook Twitter Instagram