Gönderen Konu: Forumumuza Özel Platinum Vuvu Şampuan Almak İsteyenler  (Okunma sayısı 5174 defa)

yigit10

• Ziyaretçi
Arkadaşlar saçlarımız bizim için ne kadar değerli hepimiz biliyoruz.Beni tanıyorsunuz saç konusunda çok titizim.
Hintell abime de danıştım bu konuyu açmadan önce.2-3 haftadır yoktum deneme aşamasında olduğu için hemen paylaşmak istemedim.
Fiyatı biraz pahalı gelebilir bazı arkadaşlara ancak artık ucuza hiçbir şey kalmadı ülkede.Olanlar da saçlarımıza ne kadar zarar verdiği malumunuz.
Forumda çok kişide görüyorum yazanlar oluyor kepek sorunu , kaşıntı , pullanma , dökülme , yağlanma vs..
Bende kafaya koyup bu şampuanı aldım ve sizler için denedim.Önceki şampuanlardan tamamen farklıydı ilk yıkamada hissettirdi kendini.

Kokusu portakal gibi.İçindede zaten portakal kabuğu yağı mevcut.Hiçbir kimyasal sls paraben sles içermemesi çok büyük avantaj.
Saçlarım çok rahatladı kafa derim sanki nefes aldı kendine geldi.Sonrasında harika şekil aldırıyor bu şampuan.Önceki şampuanlar afedersiniz kazık gibi ediyordu saçları...

Bir insan kendine bakmalı bakımlı olmalıdır.Bunun yolu da kaliteli ürünleri kullanmaktan geçer.Ürün japon malıdır.Japonların saçlarına ne denli önem vediğini biliyoruz ve hepside sırma gibi saçlara sahip.İçerisine özel platin kolloidi ve humus özü eklenmiş.Sitenin linkini koyacağım arkadaşlar aşşağıya kendiniz de inceleyin.Reklamcı vs.değilim.Tamamen forumuza özel bir şampuan olacak.Fiyatına fazla takılmayın lütfen o kadar saç ekimi yaptırıyoruz saçlarımızı ucuz şampuanlara emanet edemeyiz.Sipariş verecek arkadaşlar bu konu altında toplanalım liste oluşturulacak ve o kişilere forumuza özel indirim tanımlatacağım.

Şampuanı buradan inceleyebilirsiniz arkadaşlar:  www.vuvu.com.tr
Şampuan pompalı büyük boy fiyatı : 530 TL
Forumdan bu konu başlık altında liste oluşturup 30 tl indirim tanımlatacağım kişilere :500 TL

Galaksi

• Full Member
Ynt: Forumumuza Özel Platinum Vuvu Şampuan Almak İsteyenler
« Yanıtla #1 : 18 Temmuz 2019, 18:13:42 »
Bence bu fiyat bir şaka olmalı

10 şişe kullanınca resmen saç ekimi parası ediyor

yigit10

• Ziyaretçi
« Yanıtla #2 : 18 Temmuz 2019, 18:17:29 »
Bence bu fiyat bir şaka olmalı

10 şişe kullanınca resmen saç ekimi parası ediyor
Birde şöyle düşünmek lazım.50 , 100 tl ye bir şampuan aldık ve hiçbir fayda görmedik.Aksine saçımıza verdiği zararlar da cabası.
Sonra at çöpe başkasını al.Sonra ondan sonraki de aynısıı çıksın vs vs.. Bu şekildede çok para kaybetmiş olmuyormuyuz.
Bunu 1 kere alıp aylarca kullanıyorsun.Öbür türlü sürekli zarar ediyorsun.Karar sizin tabi bütçe meselesi.
Birinden fayda görüyorsun verdiğin paranın hakkını veriyor öbüründen hem cebine hem saçına zarar veriyor.
« Son Düzenleme: 18 Temmuz 2019, 18:28:49 Gönderen: yigit10 »

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 18 Temmuz 2019, 18:22:42 »
Yuhhh bu fiyata şampuan mı olur
Global Moderator

besyo89

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #4 : 18 Temmuz 2019, 18:39:17 »
çok pahali yaw

yigit10

• Ziyaretçi
« Yanıtla #5 : 18 Temmuz 2019, 20:03:14 »
Öbür ucuz şampuanları kullanırken eğer kafanız rahatsa sıkıntı yok.Şahsen benim içim rahat değildi.
Şimdi gönül rahatlığıyla bitince tekrar yenisini alırım.Çünkü saçlarım çok kıymetli.O kadar emek veriyoruz neden herşey dört dörtlük olmasınki.
Marketten bile birşey alırken 5 lira pahalı olsun iyisi olsun derim hep.Fiyatı pahalıki emek verilmiş.Öbür içinde ne olduğu belli olmayan şampuanlar ile
karıştırmayalım bunu.Kıyaslanamaz bile.

Erolkara

• Sr. Member
« Yanıtla #6 : 18 Temmuz 2019, 22:20:20 »
vuvu şampuan duymuştum ama bu kadar pahalı olduğunu bilmiyordum hadi 530 tl diyelim ama 30 lira indirim nedir kardeş çok az değilmi.

yigit10

• Ziyaretçi
« Yanıtla #7 : 18 Temmuz 2019, 23:28:54 »
vuvu şampuan duymuştum ama bu kadar pahalı olduğunu bilmiyordum hadi 530 tl diyelim ama 30 lira indirim nedir kardeş çok az değilmi.

Erol bey firma forumuza özel olarak böyle bir indirimi uygun gördü.İlk alışverinizden sonrada 2.ci yapacağınız alışverişe özel %25 indirim tanımlatabilirim.

onizuka eikichi

• Dr koray Erdoğan saç ekimi sonuçları
  • Hero Member
« Yanıtla #8 : 18 Temmuz 2019, 23:57:15 »
Yiğit ürünün Japonca özelliklerini anlatan videosu var mı? Varsa bana özelden atabilir misin lütfen? Kullanıcı kitlesini ben daha önceden araştırıp bayanların daha çok kullanabileceği bir şampuan olduğunu yazdığımı hatırlıyorum bu kadar detaylı bu işin içine girdiysen bende kullanıcı kitlesini merak ettim açıkcası. Bu arada Japon erkeklerinin saçları dökülüyor, bakımlı dediğin o sık saçlar Kore ve Çinlilerin saçları :).
Tavsiye/öneri isteyen arkadaşlar ben doktor değilim. Saç ekimi üzerine ya da plastik cerrahi konusunda hiçbir eğitimim yok. Ben de sizler gibi yaşadığım saç sorunun da edindiğim deneyimleri, yaptığım araştırmaları, denediğim ürünlerden nasıl sonuçlar aldığımı foruma aktarıyorum.

yigit10

• Ziyaretçi
« Yanıtla #9 : 19 Temmuz 2019, 00:05:30 »
Yiğit ürünün Japonca özelliklerini anlatan videosu var mı? Varsa bana özelden atabilir misin lütfen? Kullanıcı kitlesini ben daha önceden araştırıp bayanların daha çok kullanabileceği bir şampuan olduğunu yazdığımı hatırlıyorum bu kadar detaylı bu işin içine girdiysen bende kullanıcı kitlesini merak ettim açıkcası. Bu arada Japon erkeklerinin saçları dökülüyor, bakımlı dediğin o sık saçlar Kore ve Çinlilerin saçları :).
Varda abi japoncadan bişey anlamazsın.Türkçe videoları da var youtubede.Platinum vuvu yaz çıkıyor direk.

onizuka eikichi

• Hero Member
« Yanıtla #10 : 19 Temmuz 2019, 00:11:29 »
Varda abi japoncadan bişey anlamazsın.Türkçe videoları da var youtubede.Platinum vuvu yaz çıkıyor direk.

Nickimi görmüyorsun herhalde :). Varsa öyle bir video gönderirsen sevinirim eğer dediğin kadar iyiyse belki ben de deneyebilirim. Dht bloklamasına dair içerik var mı onu merak ediyorum aslında. Boşuna 500 lira vermesin insanlar :).
Tavsiye/öneri isteyen arkadaşlar ben doktor değilim. Saç ekimi üzerine ya da plastik cerrahi konusunda hiçbir eğitimim yok. Ben de sizler gibi yaşadığım saç sorunun da edindiğim deneyimleri, yaptığım araştırmaları, denediğim ürünlerden nasıl sonuçlar aldığımı foruma aktarıyorum.

yigit10

• Ziyaretçi
« Yanıtla #11 : 19 Temmuz 2019, 00:21:10 »
Çince varmış abi  açıklamalarda yaşlanma karşıtı , saç seyrekliği ve dökülme sıkıntısı olan kişilere uygun olduğu söyleniyor.
Piyasadakiler gibi genetik dökülmeye birebir gibi vaatler vermemişler.Hiçbir şampuan genetik dökülmeyi durduramaz.
Ancak bu şampuanın içeriği kalitesi saç derisini rahatlatıp mevcut saçı koruyacaktır.Almayı düşünürsen bana ulaş abi sana özel kodu veririm indirimli alırsın.
Memnun kalırsanda 5-6 ay sonra mesela 2.ci alışverişte %25 indirim tanımlatırım.Gidip konuştum ben istanbula adamlarda hile hurda yok.
Patronları japon çok dürüst insanlar her türlü açıklamayı yaptılar.

onizuka eikichi

• Hero Member
« Yanıtla #12 : 19 Temmuz 2019, 00:46:58 »
Kardeşim iyi niyetle kullanıp etkisini buraya yazmak istiyorsun anlıyorum seni ama şimdi yeniden araştırdım bu şampuanın erkek tipi dökülmeye etkisinin olacağını düşünmüyorum. Revita'yı bizim alma sebebimiz içerisinde az da olsa dht'yi baskılaması ve saç dolaşımını hızlandırıcı içeriğe sahip olmasından tercih ediyoruz. Tabi kafa da saça zarar veren yağlı tabakayı da söküp atıyor. Şimdi bu göndermiş olduğun şampuan da strese yönelik etkilerden bahsediliyor. Şimdi şöyle bir durum var ben bu paraya Amerika'dan 925 ml Revita şampuan alabiliyorken böyle bir topa girmek bana çok da mantıklı gelmiyor. Revita'nın yanında Revita conditioner kullandığında etkisi çok daha iyi oluyor. Sen zaten yanılmıyorsam finasterid kullanıyorsun şampuan konusunu çok kafana takma bence :).

yigit10

• Ziyaretçi
« Yanıtla #13 : 19 Temmuz 2019, 01:10:19 »
Yok abi finasteridi bıraktım propeciaya aylık güç yetmiyor.Heleki bir işte çalışmaya da başlıyamadım bu yoklukta bide onunla uğraşamam.
Ayrıca bana yan etki yapıyordu.Bıraktığımdan beri anca düzeldi.Varsın dökülsün saçlar ekim yapılır ama propeciayla uğraşılmaz.
Revita kullandım ve memnun kalamadım ben ondan.Çabuk yağlandırdı ve dökülmeye karşı bir etkisi yoktu yani ayrıca.Öbürlerini kullanırken neyse
revitayı da aynıydı.Ayrıcada 2 günü çıkartmıyordu ertesi gün yağlanıyordu hemen.

onizuka eikichi

• Hero Member
« Yanıtla #14 : 19 Temmuz 2019, 01:42:12 »
Yok abi finasteridi bıraktım propeciaya aylık güç yetmiyor.Heleki bir işte çalışmaya da başlıyamadım bu yoklukta bide onunla uğraşamam.
Ayrıca bana yan etki yapıyordu.Bıraktığımdan beri anca düzeldi.Varsın dökülsün saçlar ekim yapılır ama propeciayla uğraşılmaz.
Revita kullandım ve memnun kalamadım ben ondan.Çabuk yağlandırdı ve dökülmeye karşı bir etkisi yoktu yani ayrıca.Öbürlerini kullanırken neyse
revitayı da aynıydı.Ayrıcada 2 günü çıkartmıyordu ertesi gün yağlanıyordu hemen.

Finasteride gücün yetmeyip şampuana 530 tl vermek de gerçekten iyiymiş :). Finasteridi zaten sonsuza kadar kullanamazsın ben de uzun süre ara verip dökülme başlayınca kullanmamın nedeni bu. Ancak saç dökülmesini frenleyen yegane ürün de finasterid. Revita her cilde iyi gelmiyor zaten eskiden ürünün içerisinde gönderilen bilgilendirme formunda yazıyordu bazı ciltlerde olumsuz etki gösterebilir diye. Neyse sonuç olarak boşuna paranın gitmesini istemem bu ürün senin aradığın niteliklere sahip değil. Ancak Japonya'da ki fiyatı da 450 lira bandında mutlaka mevcut saçlarına iyi gelecektir (genetik dökülme harici).

Facebook Twitter Instagram