Gönderen Konu: MAVİ SERUM  (Okunma sayısı 36148 defa)

Erolkara

• Sr. Member
Ynt: MAVİ SERUM
« Yanıtla #15 : 24 Ekim 2019, 20:46:12 »
urawın üstüne çizik çekmişler sanırım piyasadan çekilmiş.demekki yasal değilmiş bakanlık onayı eczane falan iyi martaval uydurdular helal olsun.

lincoln

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #16 : 24 Ekim 2019, 22:00:06 »
O kadar unlu nasil oynuyor reklamlarinda aklim almiyor. Urun iyi mi kotu mu bilmiyorum ama onlarin bu urunu kullanmayacagini biliyorum.

Gidip youtube dan 100 numarali adam filmini izlesinler

Hürnuri

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #17 : 29 Ekim 2019, 00:40:03 »
O kadar unlu nasil oynuyor reklamlarinda aklim almiyor. Urun iyi mi kotu mu bilmiyorum ama onlarin bu urunu kullanmayacagini biliyorum.

Gidip youtube dan 100 numarali adam filmini izlesinler

şu an bende aynı fikirdeyim tamamen aldatmacadan ibaret.

Ecz.Holmes

• Sr. Member
« Yanıtla #18 : 29 Ekim 2019, 00:48:36 »
Mavi olmasının nedeni yüksek ihtimal metilen mavisi içeriyor olması  olabilir.
« Son Düzenleme: 30 Ekim 2019, 00:22:57 Gönderen: Ecz.Holmes »

Canqi

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #19 : 29 Ekim 2019, 23:18:29 »
Mavi olmasının nedeni %95 metilen mavisi içermesidir .

nerden bu kadar emin yazabiliyorsun ki .o rengi veren herhangi bir ot olamazmı  :) analizmi ettin yoksa duyummu?
zaten saçma sapan bir şey bu .belkide bazısı metilen mavisi kullanmıştır bazısıda ot kullanmıştır nerden bilebilirsin ki ?standardımı var bu işin.

Ecz.Holmes

• Sr. Member
« Yanıtla #20 : 30 Ekim 2019, 00:17:51 »
Analiz etmedim . Türkiyedeki eczacıların çoğunun olduğu büyük bir grubumuz var orda konuşulanlar bunlar. Zaten çoğusu piyasada reklamı iyi olduğu için ortaya çıkıp pastadan pay almak istiyor.

mr_faruk

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #21 : 05 Kasım 2019, 22:50:10 »
Mavi olmasının nedeni yüksek ihtimal metilen mavisi içeriyor olması  olabilir.

ben öğrendim mavi serum fön suyuymuş  o kadar.inanmayan araştırabilir bayanlar yıllardan beri saçlarına fön çekerken bunu kullanıyormuş .etrafınızdaki bayanlara sorun mavi fön suyunu  ;)

nainggolan

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #22 : 06 Kasım 2019, 14:23:00 »

ben öğrendim mavi serum fön suyuymuş  o kadar.inanmayan araştırabilir bayanlar yıllardan beri saçlarına fön çekerken bunu kullanıyormuş .etrafınızdaki bayanlara sorun mavi fön suyunu  ;)

Tam isabet iyi bildiniz onun gibi bir şey mavi serum.

mem

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #23 : 06 Kasım 2019, 18:03:37 »

Genc arkadas cok guzel anlatmis,yalniz  tropical finas hic bir zaman oral finastan daha etkili olmaz. Eğer daha etkili oluyorsa icine bir kac adet androcur atilmis ,suan hic bir eczanede depolarda androcur bulunmuyor ,birileri bunu alip losyon yapiyor. Ben bunu olumlu buluyorum yakinda nufusumuz artma hizi dusecek ,erkeklerimiz trans kadin olacak,belki ekonomimiz ve işsizlik sonraki nesilerde çözülecek
« Son Düzenleme: 09 Şubat 2020, 15:09:19 Gönderen: Hintel »

Armaan

• Hero Member
« Yanıtla #24 : 06 Kasım 2019, 20:14:24 »
Genc arkadas cok guzel anlatmis,yalniz  tropical finas hic bir zaman oral finastan daha etkili olmaz. Eğer daha etkili oluyorsa icine bir kac adet androcur atilmis ,suan hic bir eczanede depolarda androcur bulunmuyor ,birileri bunu alip losyon yapiyor. Ben bunu olumlu buluyorum yakinda nufusumuz artma hizi dusecek ,erkeklerimiz trans kadin olacak,belki ekonomimiz ve işsizlik sonraki nesilerde çözülecek
Neden topikal fin oraldan daha etkili olamaz? İçinde androcur d kontrol vs olmadan

mem

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #25 : 06 Kasım 2019, 20:42:01 »
Neden topikal fin oraldan daha etkili olamaz? İçinde androcur d kontrol vs olmadan

Kana karisip karaciğere gitmesi lazim

https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC4314881/

Armaan

• Hero Member
« Yanıtla #26 : 06 Kasım 2019, 21:09:29 »
Kana karisip karaciğere gitmesi lazim

https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC4314881/
Saç foliküllerinde ki 5ar o engellemek daha iyi olmaz mı yani topikal olarak.. Oral kullandım bi faydası olmadı ama topikal Fin ile dökülme çok çok  azaldı minyatür saçlarda hareketlenmeye başladı şuanlık
5 ar enzimi kıl köklerinded e üretiliyomuş

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #27 : 07 Kasım 2019, 11:17:13 »

Evet bu aşırı androcur satılması var piyasada. Birileri aşırı derecede satın alıyor bunu bende fark ettim Losyonların içinde kullanıyorlar büyük ihtimal.

hormon baskılayacı yada minox ve benzeri içerikler olmadan saç çıkarmak bence öyle bir ihtimal yok:)
Global Moderator

34Serkan34

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #28 : 12 Kasım 2019, 12:52:39 »
Bu serumu kullanan bir kaç arkadaşım var ciddi şekilde çıkarıyor kullandığı marka binox şu kuş besleyen bingöllü fatih in yaptığı zaten mucudi de bu adammış diğer uraw bio hira hepsi bu yıl türemiş bırakınca dökülmüyorsa sonuçları çok etkileyici

Hadi ordan reklamcı seni. Fatihin ürünlerini pazarlamaya gelmiş foruma

Sikayet

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #29 : 12 Kasım 2019, 13:36:09 »
Hadi ordan reklamcı seni. Fatihin ürünlerini pazarlamaya gelmiş foruma
Foruma üye oluyorsun 3 mesajın var 3üde fatihin konularına yazıyorsun reklama ihtiyacı mı var adamın sen hangi rakip firmanın sahibisin söyle bakalım
« Son Düzenleme: 12 Kasım 2019, 13:44:10 Gönderen: Sikayet »

Facebook Twitter Instagram